Android Auto

hermann

Guru
19. mar 2014
9.228
5.789
113
evo dobil in na hitro sprobal

ko dela je super, ampak experience pa zaenkrat ni glih... verjetno predvsem po zaslugi bedastega oneplusa, ki očitno ne aktivira aa dokler ne odklenem ekrana, kar ubije ves smisel

v enem primeru sem moral izštekat in vštekat usb kabel, da je avto prepoznal škatlico kot AA

edit: sem dodal bt od avta in aawireless kot "zaupanja vredne naprave", upam, da bo to pomagalo
 
Nazadnje urejeno:

hermann

Guru
19. mar 2014
9.228
5.789
113
Zdaj dela b.p. in je res super udobna zadeva

Edino danes sm ugotovil, da je usb v avtu ves čas "živ" in mi bo scuzalo akumulator ko keks (prvi hint je bil, ko je avto po parih dneh stanja danes malo zakašljal in AA je bil povezan v pol sekunde)... sem potem nastavil v aplikaciji start/stop pa upam da bo pomagalo. Namesto zelene lučke zdaj na škatlici sveti bela.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Ok, to je dejansko možno da ti en USB pobere akumulator? Recimo čez vikend?

Jaz sem nad-zadovoljen s to stvarjo in dejansko dela tako kakor mora, vsakič. Plug&Play!
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Edino danes sm ugotovil, da je usb v avtu ves čas "živ" in mi bo scuzalo akumulator ko keks (prvi hint je bil, ko je avto po parih dneh stanja danes malo zakašljal in AA je bil povezan v pol sekunde)... sem potem nastavil v aplikaciji start/stop pa upam da bo pomagalo. Namesto zelene lučke zdaj na škatlici sveti bela.
Napajanje USBja običajno avtoradio čez nekaj minut samodejno izključi. Tvoj AA je bil pa povezan v sekundi verjetno zato, ker pri precej vozilih, ko ti odkleneš avto, se navigacija že začne bootat in takrat tudi vklopi napajanje USB-ja.
To enostavno sprobaš tako, da zakleneš avto in čez pol ure prideš pogledat, če lučka na USB vmesniku sveti. PREDEN odkleneš vozilo. Potem pa odkleni vozilo in se čudi, kaj se zgodi. Preden vključiš kontakt :). Javi, če sem se zmotil.
Pa naslednjič malo prej razdelaj/preveri svoje trditve, da ne boš neumnosti okrog trosil ;).
Avto je pa zakašljal, ker nimaš Toyote, ampak Škodo. :evil:
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
v enem prejšnjem avtu sem imel pametni telefon vezan direkt na aku, brez baterije od telefona. Glede na to, da je telefon na 3000mah bateriji zdržal vsaj en dan oz 2-3 brez sim kartice in ugasnjenim zaslonom, lahko hitro zračunaš da bi avtomobilski aku bil za vsaj kak mesec. Če zaokrožmo na veliko, bi ti lahko zakašljal šele po 14dneh.

še uradni odgovor, požre 10x manj kot telefon
  • The power consumption of AAWireless is between 90mA and 330mA, so unless you leave it for well over 2 weeks in the car, without starting the car, this should not be a problem
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
882
63
28
34
1645373447809.png


Tako naj bi izgledal nov GUI za AA.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Oz link do produkta
 

Marxon

Majstr
24. feb 2009
699
363
63
Katere appe uporabljate na AA poleg google maps?

-YT music ne deluje (currently not availble).
-Tidal in spotify ne mislim plačevat, že plačujem YT premium.
-Kateri app je še uporaben?
 
22. jul 2007
12.788
1.309
113
123
Oz link do produkta
Za ta denar naj ga kar imajo.
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Napajanje USBja običajno avtoradio čez nekaj minut samodejno izključi. Tvoj AA je bil pa povezan v sekundi verjetno zato, ker pri precej vozilih, ko ti odkleneš avto, se navigacija že začne bootat in takrat tudi vklopi napajanje USB-ja.
To enostavno sprobaš tako, da zakleneš avto in čez pol ure prideš pogledat, če lučka na USB vmesniku sveti. PREDEN odkleneš vozilo. Potem pa odkleni vozilo in se čudi, kaj se zgodi. Preden vključiš kontakt :).
Jup, točno tako sem tudi jaz preveril ali moj AAWireless sploh kdaj izgubi napajanje v avtu. Odgovor: Ja, ga.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Iskanje v YT music pa dela na AA, mal bedno. Pa še kakšna neumnost bi se našla, zaradi katere je še vedno treba vzeti telefon v roke.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.228
5.789
113
Napajanje USBja običajno avtoradio čez nekaj minut samodejno izključi. Tvoj AA je bil pa povezan v sekundi verjetno zato, ker pri precej vozilih, ko ti odkleneš avto, se navigacija že začne bootat in takrat tudi vklopi napajanje USB-ja.
To enostavno sprobaš tako, da zakleneš avto in čez pol ure prideš pogledat, če lučka na USB vmesniku sveti. PREDEN odkleneš vozilo. Potem pa odkleni vozilo in se čudi, kaj se zgodi. Preden vključiš kontakt :). Javi, če sem se zmotil.
Pa naslednjič malo prej razdelaj/preveri svoje trditve, da ne boš neumnosti okrog trosil ;).
Avto je pa zakašljal, ker nimaš Toyote, ampak Škodo. :evil:

Evo, izgleda da res izgubi napajanje, ampak ne po pol ure ampak je to vsaj nekaj ur. Včeraj sem preveril po 2 dneh in je bila lučka ugasnjena. Ko sem se čez par ur peljal nazaj pa je bila lučka na aawireless še vedno prižgana.

V vsakem primeru zadeva odlično špila. Ima opcijo, da se prižiga/ugaša ko zazna bluetooth od avta tako, da ni posebnega problema.