Zavorni diski STARK

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
ja to je pa nekaj drugega. Ti si ekvivalent omenjal, če po nobenem katalogu ne pašejo je to daleč od ekvivalenta.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Moje izkusnje glede samovoljne menjava branda X za Y (magari Stark):
v zadnjem paketu sem dobil dva filtra Stark, narocil sem nekaj drugega. Why? Nismo imeli na zalogi in smo odposlali enakovreden del, sicer bi na odpremo cakali bogsigavedi kako dolgo. Ok, ni problema.
Potem sem dobil se nek kao ekvivalent sveck. No to pa ni bilo ok. Sem zahteval naj mi takoj(!) posljejo prave, jih ni bilo vec na zalogi, zato sem sam izbral drug artikel in cez nekaj dni dobil paket.

Najprej so zeleli, naj na svoje stroske vrnem svecke, na kar nisem pristal. Slo je za njihov zajeb. Se dvakrat sem jim poslal mejl, naj mi sporocijo kako na njihove stroske vrniti paket. V odgovoru (ki to ni bil) je bilo samo genercino bluzenje, tako da se mi od takrat doma valja extra gratis paket Boschovih sveck :rolleyes:

Za naslednje narocilo vem, da bom v opombo napisal, naj me pred samovoljno menjavo artikla obvezno kontaktirajo. Prav tako placilo samo se preko PayPala, ker ce v tovrstnih primerih pride do disputa, bo pri njih zagotovo resen v prid kupca. Pri kakem MasterCardu lahko na to kar pozabis.

Sicer se Autodoca posluzujem samo za vecja narocila, za ne nujna popravila, ce so obcutno cenejsi od domacih trgovcev.

Tudi pri Mastercardu BP urediš reklamacijo.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.347
379
83
Tudi pri Mastercardu BP urediš reklamacijo.
Do tell more please.
Govoriva za slovenske ponudnike (banke), v primeru, ko prodajalec o reklamaciji noce niti slisat.
K sreci nimam izkusenj, ampak po besedah prijateljev je MasterCard support prakticno nemogoce dobiti, banka izdajateljica pa ti ne pomaga (recimo da bi povrnili sredstva), ce ponudnik reklamacijo zavrne.
PP pa ima dispute process, ki ga odpres, ce s prodajalcem na najdeta skupnega jezika. Do odlocitve lahko pretece nekaj tednov in je dokoncna. Do sedaj uporabil 1x, reseno v mojo korist.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Do tell more please.
Govoriva za slovenske ponudnike (banke), v primeru, ko prodajalec o reklamaciji noce niti slisat.
K sreci nimam izkusenj, ampak po besedah prijateljev je MasterCard support prakticno nemogoce dobiti, banka izdajateljica pa ti ne pomaga (recimo da bi povrnili sredstva), ce ponudnik reklamacijo zavrne.
PP pa ima dispute process, ki ga odpres, ce s prodajalcem na najdeta skupnega jezika. Do odlocitve lahko pretece nekaj tednov in je dokoncna. Do sedaj uporabil 1x, reseno v mojo korist.

Vsaka banka je dolžna sprejeti reklamacijo, ki se posreduje procesorju. Pri nekateri bankah imaš možnost reklamacije tudi v spletni banki. Vsaka reklamacija se obravnava.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Meni so podturili Stark oba končnika stabilizatorja. Pogruntal sem šele, ko sem pospravljal embalažo po montaži. Sem jih vprašal, zakaj so kr neki menjal? Kao ni bilo na lagerju, pa smo dali ekvivalent, pa isto 3 leta garancine, pa bla bla bla... Ok, mi je vseeno, samo razliko med plačano premium znamko in tem Starkom mi vrnite na PayPal. Vrnjeno 15eur v parih dneh.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Zgleda noben starka ne jemle ko ga tok turijo :)
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Meni ni jasno kako si sploh lahko dovolijo, da menjajo artikle, ki so po njihovi evidenci na zalogi. Kakšna debilna praksa je to? Kot bi na mimovrste naročil candy pralni stroj, poslali bi pa beko z izgovorom "saj sta oba pralna stroja".
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Si pogledal dobavnico na mejlu preden si plačal? Če tam piše Stark namesto brembo..... :D
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.323
3.421
113
Jaz sem še vedno dobil kaj sem naročil. res pa da nisem nikoli kupoval low budget robe , ampak vedno Brembo textar ATE ....

Tak da navali zdaj če je tak poceni.
 

B81

22. jul 2007
34.470
8.944
113
Saj to je low budget roba.

Mercator npr. te vprasa, ce dovolis menjavo artikla.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Lol... Evo zdej dubu 555 volanske koncnike v Blueprint škatlah...

Su pogledat blueprint.... Is a bilstein group...


 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.369
302
83
Lol... Evo zdej dubu 555 volanske koncnike v Blueprint škatlah...

Su pogledat blueprint.... Is a bilstein group...


to je normalno
lahko tudi LUK sklopko dobiš v sachs pakungi in vice versa
in v SKF setu zobatega gates jermen, skf ležaje in ina rolce
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.894
5.455
113
Sej tko sem v preteklosti že dubu....

Problem je potem ker robo jaz prinesem kolegu.... Vse preverim po kataloskih.... Potem pa nikol ne veš če ne boš kolega zaj.... Ko bo vse podrto pa kaka stvar ne bo pasala ker je vse mix..... :bonk: