Zasedena ženska in tip - kaj narediti?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

jest5

Guru
18. avg 2007
25.720
-8.643
113
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Ter zadane glavni jackpot. STD
cheer.gif
Ne, plavi plusek na testu
evil.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.719
10.182
113
če si napisal da nisi šenič videl. blefer
smile-1.gif


ali imamo novega mx/dizzy nekaj?
 

Maxi25

Fizikalc
4. maj 2009
2.341
0
36
Evo še eno žensko mnenje:

Punce na splošno želijo vedno potrditev, da so še vedno hude in luštne. Če je punca dolgo časa v vezi, se v njeni glavi splete, da se jo je fant navadil in sedaj išče potrditev drugje - da je še vedno lahko nekomu všeč. Samo to! Pač ji ugaja, da jo nekdo lepo pogleda. Žal ti moram reči, da se umakni. Punce so dejansko v takih primerih ornk hinavske. Njej je kul, ti boš pa zvisu.

Če bi ji bil res všeč, potem se ti nebi spraševal kaj ona misle.

Pri tebi pa je verjtn tko, da ti je punca všeč. Pazi, VŠEČ! Ali se splača končat vezo, zaradi punce, ki ti je všeč? V življenju boš še prevečkrat na taki preizkušnji. Ogromno jih boš spoznal, k ti bodo hude in te bodo zavajale, da ti bo kar slabo.

Bistvo veze je zagotovo to, da se soočaš s težavam. Če jih imata, bodi odrasel, se pogovori in poskusita nekaj na tem narediti. Najlažje je končati vezo, čeprav še sam ne veš zakaj.
 

Fancy_Boy

Pripravnik
13. sep 2007
37
0
6
Celje
Ok, priznam, dost je resnice v tem postu... to da mi je samo všeč, ni res, k me nekaj privlači na njej, se mi zdi da je nekaj med nama... kaj, ne vem... ampak, poglejmo resnici v oči, tipa sedaj ni bilo ker je bil na potovanju in si je z mano pisala, klicala in bila na kavicah... ampak to vse nedolžno, vse se je vse zgodilo v tednu dni - videla prvič, kavice, večerni izhod itd... sedaj k je prisu nazaj tip, pa ni več tistega klicanja, da ne bo kaj posumil, sam še FB sporocilo tu pa tam, čist na easy. Zakaj pri ***** punca, ki ima rada svojega tipa in bla bla bla, potem gre s tipom, se imata fajn, pristane pri njemu doma 2x v istem dnevu, se mal stisneta, pobozata,... potem pa that's it. In na koncu kao "da ni bilo nič kaj takega". Ne vem, ali slepi ona sebe ali sem jaz nor? No, verjetno sem tudi jaz nor
smirk-1.gif
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Sem skopiral še enkrat, ker vidim, da si še vedno v dilemi
cheer.gif


Citat:
Uporabnik NAVI_boy pravi:
Citat:
Uporabnik Fancy_Boy pravi:
Nikoli še nisem bil v takšni situaciji... ko se samo spomnim na njeno telo in na njene oči... want it!
Čeprav vem, da ni najbolj pametno kar delam, vendar enostavno ne vem kaj naj...

Prepustiš Alter zaganjačem in ti potem povedo mnenje, če je vredno ?
grin1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.720
-8.643
113
Torej tipa ni bilo doma, češpla jo je srbela, bil je dolgčas. Imel si lepo šanso za par avantuic.
Sedaj jo znova obdeluje njen, ti pa si izvisel.
 

Fancy_Boy

Pripravnik
13. sep 2007
37
0
6
Celje
Ej nisva šla do konca, tko da... sicer pa, zakaj mi potem pravi da že nekaj časa razmišlja kako in kaj, ker so s strani tipa bili pritiski, ker je hodila ven... torej, je tudi to en razlog da bi mogoče vseeno rada kaj drugega...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.720
-8.643
113
Citat:
Uporabnik Fancy_Boy pravi:
Ej nisva šla do konca, tko da... sicer pa, zakaj mi potem pravi da že nekaj časa razmišlja kako in kaj, ker so s strani tipa bili pritiski, ker je hodila ven... torej, je tudi to en razlog da bi mogoče vseeno rada kaj drugega...
Seveda nista šla do konca, ker si ti računal na nekaj drugega kot ona. Ona je hotela zabavo, sprostitev, fuk. Ti ji zadnjega nisi dal.
Ženska ti ne bo skoraj nikoli direktno rekla, tle me imaš, nategni me. Ker noče izpasti lahka. Malo si ji pumpala ego s tabo, ter te podpihovala z upanjem. Nisi je nategnil, sedaj bosta le še prijatelja s čisto, čisto majhnimi šansami, da ti bo nastavila naslednjič, ko tipa ne bo doma.
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Citat:
Uporabnik Fancy_Boy pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Ona je premislila in se odločila za njenega deda. Zdaj te ima za kolega, stvar je zaključena.
S tvojo pojdita nekam za par dni, kjer bosta sama.

Zjutraj mi je poslala sporočilo sem pa tja, kako sm, in da se slisva se kaj... ZAKAJ potem, ko sva na kavi, se gledava iz oči v oči, strmiva drug v drugega in čutim tisto energijo... če bi se 100% odločila za njenega tipa, potem verjetno tega ne bi delala, ali pač?

Zato ker to kaj ti cutis in tu bluzis, je samo v tvoji glavi.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik Fancy_Boy pravi:
Ej nisva šla do konca, tko da... sicer pa, zakaj mi potem pravi da že nekaj časa razmišlja kako in kaj, ker so s strani tipa bili pritiski, ker je hodila ven... torej, je tudi to en razlog da bi mogoče vseeno rada kaj drugega...

Če je takšna frajerka da tipu za hrbtom kafeniše (pa še kaj več) z drugim, potem bo že zbrala pogum in vdarlila po mizi.

Sicer pa sej ti delaš isto stvar.
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
No, pa še eno žensko mnenje:
ti si zaljubljen.
cheer.gif
Zato tudi ona premišljuje podobno kot ti, zato ti ne upa direktno nakazat, da bi, zato zanika, da je sploh do česa prišlo, čeprav oba vesta, da je.
Kaj zdaj naredit?
Nimam pojma. V vsakem primeru bo težko.
Najlažje bi bilo presekat, prekinit vse stike, pozabit, furat naprej staro življenje, pasti v rutino, naredit otroke in večno hrepenet po nečem več.
Najtežje bi bilo prekinit stare veze in se podat v novo, s tem pa prizadet vsaj 4 ljudi, kajti tudi vidva bosta potrebovala čas, da "odžalujeta" vsak svojega partnerja. Poleg tega je seveda tu še vprašanje, koliko se v resnici ujameta, saj tega sedaj ne vesta, ker nista imela še nobenih skupnih problemov. No, enega imata ravnokar.
Srednja pot je ostati nekaj časa še vsak v svoji vezi, varati partnerja in se hkrati spoznavati z novim, da presodiš, če si v resnici ustrezata, tudi seksualno. Vidiš, ona je že pričela prikrivat vajine stike (klici, FB), očitno pa jih želi ohraniti. Mogoče bi bilo to trenutno še najboljše, čeprav je skrajno egoistično in nepošteno. Ampak lajf je pač tak in jaz zdajle niti sama sebi ne morem verjet, da sem ti to svetovala...
wink-1.gif
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.368
301
83
Če ne gre v zvezi je brezveze furat celo življenje na silo, ker se sam trpi pomojem, sploh če še nimata otroka. Če pa zveza ne gre, zarad tega, ker te lah tkole ena smrkla zmede, pa zgleda nisi za hudo zvezo. Mogoče ti sam sede, ker je mlajša in se ti dogaja, kot leta nazaj, sam to ni to. Če oba razmišlata o tem, da bi pustla vezo, se isto lah zgodi vama čez n let, ker pač oba lah tko na izi to nardita, skor brez vesti in oziranja nazaj. Enostavno nekteri so taki in potem so otroc brez enega od staršev. Za take je bol, da so samski in praskajo tiste, ki jih trenutno srbi in z leti najdejo eno samohranilko z otrokom, da ima otrok 'očeta' in je saj ena korist od tazga, dre**...da ne rečem kaj. Čes pa sam zalublen, bi pa loh vedu, sej si dost star, to mine in gre, žena pa ostane.
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Veš kaj se stric Šaban boji, da ti razmišljaš z napačno glavo
evil.gif


Od te moke nau kruha
ne-ne-1.gif


Veš, lepo je vedt da je/si zanimiv/a še za koga razen partnerja/ke
wink-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
ksz

Deklca se je malo preveč navadla na svojega tipa, na svojih 7 let zveze in zdej jo malo skrbi, če je še zanimiva in pač si se našel ti, če bi se kdo drug ki bi ji bil všeč, bi bil pa on na tvojem mestu. Ne si mislt da si res kej posebnega, ker v tem primeru bi ona že zdavnaj pustila svojga;))
Sicer pa boš najbolje videl če je njej res kaj do tebe samo tako, da ji daš ultimat.. počakaš kakšen teden dva, potem pa če bo še vedno njen fant najboljši zanjo, jo odslovi.
Ti pa tudi razmisli kaj boš s svojo, al končaj celotno zadevo.. ne je pa varat... da se ti ne bo kdaj vrnilo ko boš najmanj pričakoval.
 

Fancy_Boy

Pripravnik
13. sep 2007
37
0
6
Celje
Morm komentirat to k si napisala, da sem se jaz pač našel in da če se bi kdo drug da bi pač bila z drugim... Ej, videla sva se na eni zabavi, rekla par besed in to je bilo to. Dva dni kasneje sva se srečala in bilo spet par besed, potem pa par kavic, in sobotni izhod. to je bilo vse v enem tednu. A misliš da sedaj v 7. letnih ni srečala kakšnega tipa, ki bi ji bil vsec? Predvidevam da je, pa tudi ni šla z njim... predpostavljam, ker slovi ko super duper punca. Tako da k pravš, da bi naj pustila svojega... to je teden dni od tega, malo hitro vse skupaj, ali ne?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.