Zasedena ženska in tip - kaj narediti?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
zmaga.gif
tako je..mi, stari alterjevci bomo ziher ocenili, če se jo splača navleči na grbo (pa še kam drugam hehe)
 

jmarkoos

Pripravnik
21. apr 2011
98
0
6
kupto.si
vse se vrti okorog vaju dveh - kaj pa ostala dva ?? - ne rečem, da ne smeta razmišljati o vaju dveh - ampak če je tako daleč kot opisuješ, mislim, da bi bilo fer in pošteno, da se vsak s svojim partnerjem o tem pogovori in sprejme odgovornosti, ki sledijo. Ker, če tako razmišljaš o njej, kot opisuješ, potem se mi zdi edino pošteno, da sedanje dekle ne vlečeš za nos, daš glavo pokonci ( tj. si pravi dec ) in ji to tudi priznaš. Ker bolj se ogrevaš zanjo , bolj se ohlajaš za svoje sedanje dekle. Glede na skupno preteklost, ki jo imata se mi zdi pošteno, da si do nje tudi odkrit....Ali misliš, da si tega ne zasluži ? Ko se bo kaj "zgodilo" ( če se še ni ) bo to še težje, in boš sedanje dekle izgubil ne samo kot dekle ampak tudi kot prijateljico... Pa še en nasvet - v mislih, poizkušaj obrniti vlogo - in si zamisliti, kaj bi bilo in kako bi se počutil ti, če bi bilo vse to obratno - če bi se to dogajalo tebi - namreč, da bi tvoje sedanje dekle gledala in se videvala z drugim....

Vsaka juha se ne poje tako vroča kot se skuha :)
 

Fancy_Boy

Pripravnik
13. sep 2007
37
0
6
Celje
Mogoče je z moje strani to malo bolj "vroče" kot z njene. Kot sem že napisal, ona pravi da se ni zgodilo "nič takega" - v smislu, se sploh kaj je? Imam pa filing, da bi takoj bila za stvar, če bi bila samska oziroma si ne upa ali pa noče priznati da se je kaj... Je pa rekla, da sva se pa imela fajn... pravi, da ne ve točno kaj bo naredila, da se bo razmislila itd... čeprav bolj govori v prid njenemu tipu, da bo "popravila" zvezo. To, da ni fer, kar delam, se popolnoma strinjam, ne zanikam, a žal sem pri tem pri čemer pač sem. Zmešala me je oziroma sem se "zmešal" sam... Če bi me nekdo v tem trenutku vprašal kaj si želim bi odgovoril, da si želim njo na vsak način! A pot do tja je težka, verjetno pretežka, če sploh... Pri tem ne vem to, ali je smiselno, da se trudim za njo, četudi ima tipa?!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V tej zgodbi ni videti servisa
smile-1.gif

Idealna zgodba, oba v brezhibnih zvezah, z minimalnim "problemčkom."

Zakaj bi torej oba zveze prekinjala, lahko imata dodatno zvezo.

Je pa verjetno, da bo tudi potem še naprej ven hodila in srečala kakšnega alter uber jebaæa, ki ti bo uničil sistem.
 

jmarkoos

Pripravnik
21. apr 2011
98
0
6
kupto.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
V tej zgodbi ni videti servisa
smile-1.gif

Idealna zgodba, oba v brezhibnih zvezah, z minimalnim "problemčkom."

Zakaj bi torej oba zveze prekinjala, lahko imata dodatno zvezo.

Je pa verjetno, da bo tudi potem še naprej ven hodila in srečala kakšnega alter uber jebaæa, ki ti bo uničil sistem.

Hmm - s tem nasvetom pa tipa siliš ( vsaj dolgoročno ) v še večje težave in probleme. Zanj, kot je videti to ni bežna avantura ampak se je zaljubil v njo. Tudi, če bi stopil z njo v "dodatno" zvezo - bi mu to ne odgovarjalo, ker bi sčasoma še veliko bolj trpel kot sedaj, in se tudi čez čas s tako vezo ne bi zadovoljil!! Ne bo prenesel, da bi delil nekoga, na katerega je "nor"....osebno mislim, da to ni pravšnji nasvet...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No, moški ni dolgo zaljubljen, če sploh, tako da težav ni.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Bod pameten, s svojo se pomen kaj vama ne špila in to poizkusita popraviti. Če ne bo šlo se lahko še vedno razideta, brez tega da bi ga ti že vmes namakal v drugo. Pusti času čas, pozabi za nekaj časa na tole tamlado in se posveti tisti, ki jo dejansko imaš. Si že dovolj star da počasi začneš razmišljati o kaki familiji (če je to seveda želja
smile-1.gif
).

Uglavnem, svojo raj parkrat ornk nabriš pa bosta imela doma party party (bo mogoče preskočila kakšna ponovna iskra?) in tebi ne bo potrebno razmišljati o zabavi drugje. Če ti je ona zvesta, bodi tudi ti fer in ji vračaj zvestobo v enaki meri. Če se boš preveč igral s čustvi boš na koncu ostal brez sedanje punce in brez te mlajše frajle, sam s svojo najljubšo roko
wink-1.gif
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Pri sebi razcisti in ce to ni to, pusti zensko. Boljse resiti stvari zdaj, kot pa da se ta tvoja "hladovina" nadaljuje pa bos jo cez par let pustil s kaksnim otrokom in odlocbo o prezivnini.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.775
5.597
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Je pa verjetno, da bo tudi potem še naprej ven hodila in srečala kakšnega alter uber jebaæa, ki ti bo uničil sistem.

Hehe...etak ženska je stara 24 let pa že 7 let v resni zvezi....slej ko prej se bo zgonila...s prvim zanimivim k ji bo pršu na pot....al bo to on al pa še 3je zravn
hysterical-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.775
5.597
113
On bi jo mel pa po 7mih letih sam zase....haha....mogoče vzhodno od nas da jo lah zadekaš pa na uč butneš če ji ni prov
hysterical-1.gif
 

dominic

Pripravnik
18. okt 2009
191
0
16
42
mater, sami svetniki...vam kupim biblijo pa greste z njo spat...punca je stara 24let, pa vrjetno se ni dobla vredu f..., povejte nekaj novega o prezivninah ter razpadlih zakonih...ce obstaja v danasnjem casu kaksen zakon (pravilo)...pol je to da je 70% bab orenk p..... ne tralala hopsasa...vsako zamika drugi curak, pa ce je se tak zvesta...Kameleon ma kar prav, samo ko bo prvi, bo drugi, tretji itd...tako da v koncni fazi odpades...

kar se pa tice njegove, dajta ekperimentirat...jebela, potisni ji prst v supak...ukreni nekaj...da razbijes monotonost, vsipli jo sred slacilnice...aja, je dama...pol ji povej teorijo o damah...da bo vedla, kako se vest v kaksni situaciji...pa poberi kohones iz sklede, ki jo mas doma na mizi in ukreni nekaj...

lp, dominic...
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Vedt moraš, da če njemu to dela, bo tudi tebi! NA začetku je vse super, duper in je miljon razlogov in izgovorov za začetek zveze, ampak na koncu je vedno isto! Leta ti pa grejo! Jz sm biu v isti situaciji kot ti, na koncu sm doživu točno to, kar ti pišem.Kar je bvšemu delala je tudi meni, pa je norela z amano na začetku.Napako si že itak naredu, k si se tok mlad spušču v resne zveze, zdj te pa razganja. Skratka bolje vrabec v rok, kot golob na strehi.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.377
3.778
113
davorinm.wordpress.com
Vprašaj se če bi pustil to prvo žensko, če druge ne bi poznal. Če ne bi bilo nobene druge ženske zdaj. Če je odgovor DA, potem jo pusti in bluzi naprej z drugo ali kakšno tretjo.

Čeprav imam občutek, da boš na koncu brez obeh ostal.
smile-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Dinotti pravi:
Vedt moraš, da če njemu to dela, bo tudi tebi! NA začetku je vse super, duper in je miljon razlogov in izgovorov za začetek zveze, ampak na koncu je vedno isto! Leta ti pa grejo! Jz sm biu v isti situaciji kot ti, na koncu sm doživu točno to, kar ti pišem.Kar je bvšemu delala je tudi meni, pa je norela z amano na začetku.Napako si že itak naredu, k si se tok mlad spušču v resne zveze, zdj te pa razganja. Skratka bolje vrabec v rok, kot golob na strehi.


Glej tudi tako; tudi on lahko njej isto naredi kot bivši, pa ji zaj to v 7mih letih ni, med njima pa je očitno tako močna kemija,
da se enostavno moreta pohaklat med sabo
smile-1.gif


Vem za x parov ki so pustli svoje partnerje s katerimi ni blo nic narobe, pa se poparčkali, če se nekomu nemores upret se nemores,
v srednji sem mel sošolca ki je hodil z eno z drugega klasa, pa sma se skoz lizarla kak sma se ki srečala :D Bi se še danes, če
nebi se oba preselila v LJ kamor sta šla študirat in tam tudi ostala
smile-1.gif


Pa obstaja še varjanta, da je pa to tisto zadnjič, da nekomu to naredis, ker se z leti resniš...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.720
-8.643
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

v srednji sem mel sošolca ki je hodil z eno z drugega klasa, pa sma se skoz lizarla kak sma se ki srečala :D Bi se še danes, če
nebi se oba preselila v LJ kamor sta šla študirat in tam tudi ostala
smile-1.gif
Ja ti, ti. A kar s sošolcem si
evil.gif
 

B81

22. jul 2007
36.094
9.990
113
Res je tak napisano, da ti nič ni jasno
evil.gif

Sem hotel vprašat, če je ona to kdaj izvedela....
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.