kam v kamp cez 15ga in vikend - ideje

sousis

Guru
16. nov 2019
1.546
1.030
113
Poglej si tudi tabelico z današnjimi temperaturami po državi, ko planiraš:
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.351
3.486
113
Kaj pa Camping Lake Blaguš? Nov kamp v Sloveniji, spada v verigo kampov Falkensteiner.
Sicer se baje kopajo, samo jaz se tam v tisti mlakuži nebi. Je pa nov kamp, ja.
Dobra alternativa je tudi kamp Velenje, tam tudi 15.8 nikoli niso bili niti 3/4 zasedeni, glede na cene tudi letos ne verjamem, da bo. Je pa na plaži kar gužva. Pa bolj poredko slišiš slovensko besedo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla

mr_

Guru
20. sep 2007
9.207
2.612
113
Seecamping Muller Weissensee, pre kakšnim tednom ni bil ravno nabasan ko smo si šli ogledat jezero.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
693
87
28
Seecamping Muller Weissensee, pre kakšnim tednom ni bil ravno nabasan ko smo si šli ogledat jezero.
Kaksen se ti je zdel, oni nimajo rezervacij, prides se poknes ( ja ce je fraj)in gres kdar ces…sicer sem gledal webcam pa je kar poln, bolj me moti ker bi bilo super da je vsaj ena gostilna relativno blizu in pa kaka trgovinica pa je bolj pusto….knaller na sredini ki pa ima vse to okoli je pa full..
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.351
3.486
113
Kaksen se ti je zdel, oni nimajo rezervacij, prides se poknes ( ja ce je fraj)in gres kdar ces…sicer sem gledal webcam pa je kar poln, bolj me moti ker bi bilo super da je vsaj ena gostilna relativno blizu in pa kaka trgovinica pa je bolj pusto….knaller na sredini ki pa ima vse to okoli je pa full..
Seecamping Muller Weissensee, poglej na cenik, tam ti zaračunajo, če svoje plovilo daš v vodo. :bonk: Ne vem če to še počnejo.
Mene je to takoj odbilo in sem nadaljeval naprej čez most v naslednji kamp. Itak brez rezervacije, vendar prostor se je dobil zlahka. Bilo je pa to par let nazaj.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.858
6.173
113
pri taščici
Mi na kraj pameti ne pride zdele kampiranje na morju pri 35C in kopanje v morju pri 30C.
Sel bi nekam v hribe kjer gre vsaj nočna temperatura pod 20C, ce je ze dnevna okoli 30.
Lokalno v avtu spremljam temperaturo nekega območja v bližini, kjer je poleti in pozimi 3-5C nizja temperatura od ljublajnske kotline. Pa je 20 minut od Ljubljanske obvoznice.
Bi bila lepa lokacija za poletni kamp.
Tudi "potok/rečica" da se mal ohladis. Najbrz se tudi kak tolmuncek, jezercek najde da se uležeš v njej..drugace se ga pa naredi
 
  • Všeč mi je
Reactions: dejan_

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.286
915
113
Je dal Car dober predlog, potem lahko poiščeš PZA Pustotnik (slabost brez stranišča), pa lahko nam svojo skrivnost izdaš. Aja, ni še kamp.
 
27. jan 2022
5.487
2.129
113
Ljudje dejansko živijo celo življenje v tistih krajih. Če prespiš par noči v kampu te menda ne ubije?
Seveda živijo in do lani/predlani so to kompenzirali z "zastonj" ogrevanjem, kdor pa je lahko pa je "pobegnil" 5km levo desno za breg.
Ubilo me seveda ne bi, ampak pri vsej ostali izbiri bi šel tja zgolj v stabilni napovedi SV do JV vetra.
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.403
1.809
113
Dejansko je Ob Velenjskem jezeru in v Velenju nasploh, vonj po premogu/žveplu zelo moteč. Verjetno se navadiš če si od tam, sicer pa sploh ni prijetno.

Stanujem nekaj 10 kilometrov stran, in nam enostavno niti na pamet ne pade da bi se hodili kopat tja.
 
  • Ljubezen
Reactions: Samo Izoliranc

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.313
-1.385
63
Mogoče Jezersko? Imaš ogromno pohodniških poti, Kokra je blizu, temperature pa zelo prijetne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

mr_

Guru
20. sep 2007
9.207
2.612
113
Kaksen se ti je zdel, oni nimajo rezervacij, prides se poknes ( ja ce je fraj)in gres kdar ces…sicer sem gledal webcam pa je kar poln, bolj me moti ker bi bilo super da je vsaj ena gostilna relativno blizu in pa kaka trgovinica pa je bolj pusto….knaller na sredini ki pa ima vse to okoli je pa full..
Sem šel samo s kolesom skozi. Jezero in kamp zelo lepo. Detajlov pa ne poznam.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
2.022
437
83
Če greš pa s šotorom je pa zmagovalec zajezitveno jezero Golica nad Dravogradom. Tam kamp nikoli ni polhen, jezero je na 1080m nadmorske ima 22 stopinj in ni gužve.
Lahko poveš ime kampa? AI je falil samo za "200km" :bonk: ... google pa tudi nič ne najde.
 

Priponke

  • Posnetek zaslona 2024-08-14 110358.jpg
    Posnetek zaslona 2024-08-14 110358.jpg
    39,1 KB · Ogledi: 9