Zasedena ženska in tip - kaj narediti?

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Fancy_Boy

Pripravnik
13. sep 2007
37
0
6
Celje
ksz

Celo noč nisem prav spal, ker sem se vsake toliko spomnil na njo... a jeba je, ker predvidevam, da se ona ravno name ni. Za njo vem, da tega ni počela sedanjemu tipu nikoli, vedno bila zvesta, tudi sedaj vidim, da ji ni najbolj do česa... Zanimivo pa je, da se tu pa tam lahko zmeniva za pijačko, enako je bilo včeraj. Ko sva bila drug ob drugem, je bila posebna energija, tisti pogledi, nekateri dotiki... kot sm že napisu, če ji ne bi bilo čez vikekend za to, "karkoli je pač bilo" bi me verjetno odvrnila od tega dejanja, ampak sem prepričan da ji je "pasalo". Mislim, da si ona želi da bi sedanjo zvezo popravila, saj je očitno narobe samo to, ker so bili pritiski z njene strani, ker zadnje čase hodi več vn. A navsezadnje sem ji tudi sam rekel da je stara šele 24 let, kar pomeni da je od 17 leta praktično bila zunaj le tu pa tam. Se strnijam s tistimi, ki so napisali, da jo bo vtrgalo - normalno, če pa je 7 let od 17 leta v resni zvezi. Tudi če bi s sedanjim tipom končala, ne bi šla v resno zvezo ker bi se po moje zdivjala in žurala vsak vikend. A problem je ta, da je meni punca dejansko všeč, da tudi sam ne vem, kako bi reagiral (tudi če bi bil jaz samski) ko bi punca žurala, se zvijala ob drugih itd... saj mi je res všeč in si jo želim ob sebi. Res je potrebno dati času čas in ne takoj navaliti, a se mi zdi da nismo stari 15 let, da si ne moramo pogledati v oči in povedati kako in kaj.
Enostavno ne vem, res ne vem, kaj narediti. Po eni strani nočem sedanje punce pustiti, ker če sem iskren, bi jo pustil samo zaradi nje. A če bi vedel, da bi z novo bilo kaj, sem prepričan, da bi se to zgodilo prej kot slej. A kot je že nekdo napisal, če nje ne bi bilo (ta mlajše) ali bi se to zgodilo - ne, ne bi se. Sm dosti odzuni pa se mi še to ni dogajalo oz zgodilo...
rolleyes-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.719
10.181
113
Hm, samo sanjaiš o eni ko itak ne boš nič mel z njo. Še vedno mi ni jasno, kako rešuješ težave z zdajšno..

med vrata si ga zapri, pa fajn tresni.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.966
1.420
113
Citat:
Uporabnik jmarkoos pravi:
vse se vrti okorog vaju dveh - kaj pa ostala dva ?? - ne rečem, da ne smeta razmišljati o vaju dveh - ampak če je tako daleč kot opisuješ, mislim, da bi bilo fer in pošteno, da se vsak s svojim partnerjem o tem pogovori in sprejme odgovornosti, ki sledijo. Ker, če tako razmišljaš o njej, kot opisuješ, potem se mi zdi edino pošteno, da sedanje dekle ne vlečeš za nos, daš glavo pokonci ( tj. si pravi dec ) in ji to tudi priznaš. Ker bolj se ogrevaš zanjo , bolj se ohlajaš za svoje sedanje dekle. Glede na skupno preteklost, ki jo imata se mi zdi pošteno, da si do nje tudi odkrit....Ali misliš, da si tega ne zasluži ? Ko se bo kaj "zgodilo" ( če se še ni ) bo to še težje, in boš sedanje dekle izgubil ne samo kot dekle ampak tudi kot prijateljico... Pa še en nasvet - v mislih, poizkušaj obrniti vlogo - in si zamisliti, kaj bi bilo in kako bi se počutil ti, če bi bilo vse to obratno - če bi se to dogajalo tebi - namreč, da bi tvoje sedanje dekle gledala in se videvala z drugim....

Vsaka juha se ne poje tako vroča kot se skuha :)

A ti si še eden izmed tistih, ko ima bivšo za prijatelljico in potem gresta skupaj na pijačke, vmes si pa razlagata o novem razmerju, predvidoma je ona prej našla drugega, ti pa kot poscana moška [censored] poslušaš? Bivša je bivša, nimaš kaj prčkat tukaj. Da bi moja imela stike z bivšim jo gladko pošljem od tam, kjer so jo doktorji ven vlekli, brez Maglitke.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.719
10.181
113
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Citat:
Uporabnik jmarkoos pravi:
vse se vrti okorog vaju dveh - kaj pa ostala dva ?? - ne rečem, da ne smeta razmišljati o vaju dveh - ampak če je tako daleč kot opisuješ, mislim, da bi bilo fer in pošteno, da se vsak s svojim partnerjem o tem pogovori in sprejme odgovornosti, ki sledijo. Ker, če tako razmišljaš o njej, kot opisuješ, potem se mi zdi edino pošteno, da sedanje dekle ne vlečeš za nos, daš glavo pokonci ( tj. si pravi dec ) in ji to tudi priznaš. Ker bolj se ogrevaš zanjo , bolj se ohlajaš za svoje sedanje dekle. Glede na skupno preteklost, ki jo imata se mi zdi pošteno, da si do nje tudi odkrit....Ali misliš, da si tega ne zasluži ? Ko se bo kaj "zgodilo" ( če se še ni ) bo to še težje, in boš sedanje dekle izgubil ne samo kot dekle ampak tudi kot prijateljico... Pa še en nasvet - v mislih, poizkušaj obrniti vlogo - in si zamisliti, kaj bi bilo in kako bi se počutil ti, če bi bilo vse to obratno - če bi se to dogajalo tebi - namreč, da bi tvoje sedanje dekle gledala in se videvala z drugim....

Vsaka juha se ne poje tako vroča kot se skuha :)

A ti si še eden izmed tistih, ko ima bivšo za prijatelljico in potem gresta skupaj na pijačke, vmes si pa razlagata o novem razmerju, predvidoma je ona prej našla drugega, ti pa kot poscana moška [censored] poslušaš? Bivša je bivša, nimaš kaj prčkat tukaj. Da bi moja imela stike z bivšim jo gladko pošljem od tam, kjer so jo doktorji ven vlekli, brez Maglitke.

posesivnež
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.377
3.778
113
davorinm.wordpress.com
Veš česa probaj ne met v glavi. Ko se boš naslednjič dobil s to novo, NE MISLIT na to, da ga je mogoče 5 minut pred tem potegnila svojemu tipu.


grin1.gif
 

jmarkoos

Pripravnik
21. apr 2011
98
0
6
kupto.si
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:

A ti si še eden izmed tistih, ko ima bivšo za prijatelljico in potem gresta skupaj na pijačke, vmes si pa razlagata o novem razmerju, predvidoma je ona prej našla drugega, ti pa kot poscana moška [censored] poslušaš? Bivša je bivša, nimaš kaj prčkat tukaj. Da bi moja imela stike z bivšim jo gladko pošljem od tam, kjer so jo doktorji ven vlekli, brez Maglitke.

Ne bumbar nisem ena izmed tistih....
cheer.gif
 

B81

22. jul 2007
36.094
9.990
113
Ona je premislila in se odločila za njenega deda. Zdaj te ima za kolega, stvar je zaključena.
S tvojo pojdita nekam za par dni, kjer bosta sama.
 

Fancy_Boy

Pripravnik
13. sep 2007
37
0
6
Celje
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Ona je premislila in se odločila za njenega deda. Zdaj te ima za kolega, stvar je zaključena.
S tvojo pojdita nekam za par dni, kjer bosta sama.

Zjutraj mi je poslala sporočilo sem pa tja, kako sm, in da se slisva se kaj... ZAKAJ potem, ko sva na kavi, se gledava iz oči v oči, strmiva drug v drugega in čutim tisto energijo... če bi se 100% odločila za njenega tipa, potem verjetno tega ne bi delala, ali pač?
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
To je tudi meni ena cca. 2 tedna pravkar počela...seveda ima tipa, že kar nekaj časa....sem rekel prideš k men?pravi pa ne še, bi se pa mela s tabo še naprej fajn ipd. ipd. ipd., pa sms-i, klici, pijače, spogledovanje,raj***ne ipd.,ipd., nisem nič sili ampak ok, mine dva tedna, se menva že da bi šla kam...in direkt butnem ven....kdaj misliš pustit tipa?pa prav....ne bom ga, mi je ok zdej....no sem jo odpikal v sekundi, za frenda kateri naj bi ji filal ego in okoli vozil, naj si druzga najde...in od takrat naprej tišina s tem da sem jest največja svinja po njenem
hysterical-1.gif
...jao,jao.
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Nekaj si zapomni.

1. Ženske v 99,99% ne vedo, kaj bi rade. Tudi če govorijo, da vedo, v resnici ne vedo.
2. Kurva ostane kurva(TM).
3. Če ti še vedno ni jasno pri čem si, še enkrat preberi točki 1 in 2.
 

B81

22. jul 2007
36.094
9.990
113
Čudno se sliši, ampak to se tebi samo zdi, ker jo vidiš drugače, kot ona tebe. Ti si pripravljen pustit tvojo za njo, ona pa ne svojega zate.

Ženske si filajo ego s tem, tak so ti že to povedali....

Jebena situacija. Mogoče je ravno pravi čas, da postaneš draper, ker svoje itak nimaš nekaj rad, tole pa bo težko spotaknit, tako da...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik panoramic pravi:
Nekaj si zapomni.

1. Ženske v 99,99% ne vedo, kaj bi rade. Tudi če govorijo, da vedo, v resnici ne vedo.
2.Kurva ostane kurva(TM)
3. Če ti še vedno ni jasno pri čem si, še enkrat preberi točki 1 in 2.

@alkoholik, si to ti?
grin1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.966
1.420
113
Zakaj že? Sej ji nisem rekel, da ne sme. Še pošljem jo tja. Ne prepovedujem popolnoma ničesar.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.966
1.420
113
Citat:
Uporabnik jmarkoos pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:

A ti si še eden izmed tistih, ko ima bivšo za prijatelljico in potem gresta skupaj na pijačke, vmes si pa razlagata o novem razmerju, predvidoma je ona prej našla drugega, ti pa kot poscana moška [censored] poslušaš? Bivša je bivša, nimaš kaj prčkat tukaj. Da bi moja imela stike z bivšim jo gladko pošljem od tam, kjer so jo doktorji ven vlekli, brez Maglitke.

Ne bumbar nisem ena izmed tistih....
cheer.gif

In kako naj vem, da si žensko bitje? Popravi si spol v profilu.

A bumbar pa veš kaj je?
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.966
1.420
113
Citat:
Uporabnik Fancy_Boy pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
Ona je premislila in se odločila za njenega deda. Zdaj te ima za kolega, stvar je zaključena.
S tvojo pojdita nekam za par dni, kjer bosta sama.

Zjutraj mi je poslala sporočilo sem pa tja, kako sm, in da se slisva se kaj... ZAKAJ potem, ko sva na kavi, se gledava iz oči v oči, strmiva drug v drugega in čutim tisto energijo... če bi se 100% odločila za njenega tipa, potem verjetno tega ne bi delala, ali pač?

A te jaz razsvetlim?

Ženska bi, samo ni prepričana, če si ti res tak hotshot, da pusti svojega. Zdaj tehta kje lahko več dobi in kaj izgubi. Gleda, če ji lahko nudiš to in še več kar ji nudi sedanji. Tukaj ni veliko ljubezni, veliko je ega, zato gleda največ na sebe. Boli njo zate v celoti, zanima jo samo, če lahko parkira svojo rit k tebi in ob enem kalkulira ali bo zadovoljna, da pred sedanjim tipom ne izpade drolja, posledično se ne želi poceni prodati. Bejba je samo preračunljivka in nič drugega. S takšnim zamjem, sreče ti boš videl ne, sploh. Tema se lahko zaklene, zdaj ti je vse jasno.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.720
-8.643
113
Torej zaključek.
Parkrat jo nategni. To je najbolje in največ, kar lahko dobiš od nje.

Mogoče je pa poden v postelji, jo boš vsaj lažje pozabil
evil.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.