Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113

Whistleblowers have been extracting data out of the DOD database, and Attorney Tom Renz reveals what they have found regarding vaccine injuries at Senator Ron Johnson's Covid Panel. Attorney Renz names the names of the Whistleblowers with their permission. Attorney Renz also describes the shocking findings in the declarations of the Whistleblowers. They gave their declarations under the penalty of perjury. Attorney Renz will be filing these findings in court.

Renz Whistleblowers Data Finds:

* Substantial Data Showing Miscarriages increased by over 279% since the Covid-19 vaccine. The data was compared to a 5 year average of miscarriages.

* Substantial Data Showing Cancers increased by over 296% over the 5 year average.

* An Extreme Increase in Neurological Issues since the vaccine (which would impact our pilots.) The Whistleblower DOD data shows a 1048% increase. Neurological Cases went from 82K a year to 863K in just 1 year...the year of the Covid-19 vaccine.

* Whistleblower data shows U.S. Military are being experimented on, injured, and in some cases possibly killed.

*Allegations of doctored Department of Defense data on the number of cases of myocarditis. Last August myocarditis cases were up 20+%. The number in Jan. 2022 now only shows a 2+% increase.

*DOD Project Salus says that the 71% of new cases were in the vaccinated and a 60% of hospitalizations comes from fully vaccinated people. Not the unvaccinated as Fauci stated on Television multiple times. (The DOD removed this data from their once public website when Renz first revealed it last year. We have screenshots at www.Renz-Law.com)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.038
4.049
113

Data, transparency, and surveillance. That is what has been missing from the greatest experiment on humans of all time throughout this pandemic. Now, military medical whistleblowers have come forward with what they claim is perhaps the most accurate and revealing data set on vaccine safety one could possibly find.
The pro-pharma politicians and media claim the CDC’s pharmacosurveillance tool “VAERS” is not good enough to trigger investigations into the shots because anyone can supposedly submit a vaccine adverse event entry. Thus, all the concerning safety signals from VAERS are being ignored, even though that system was put in place as a consolation to the public for absolving vaccine manufacturers of liability. Well, now some military whistleblowers are coming forward to present data that, if verified, would signal extremely disturbing safety concerns about the vaccine that make the VAERS data look like child’s play.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Zadnji teden sem prehlajen kot še nikoli. Vsi simptomi covida-19 razen izguba okusa in bolečin v mišicah. Opravljen vsak dan HAG test, po naroku zdravnika tudi PCR test vse negativno. 3 doze cepljena s strupenim cepivom ti nima nobenega pomena. Če bi bil antiwaxwer bi zdaj verjetno že ležal na intenzivni negi priključen na aparate, v plenicah in s katetrom v k....u.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
ksz
Jaz sem "antivaxxer", prebolel že drugič. Obakrat brez kašlja, brez vročine...
Prvič bi rekel mogoče glavobol, pa en dan mi je smrdelo vse po zažganem. Se mi pa pozna hitra utrujenost, a je zdaj za to kriv covid, emšo ali kaj drugega pa ne vem, v glavnem včasih sem lahko marsikaj bistveno bolj intenzivno delal, sedaj sem hitreje utrujen.
Zaenkrat sem pa daleč od bolnice, še dlje od intenzivne, sploh pa od aparatov. Ne bom pa rekel da ni možno da tja tudi ne pridem, nekoč.
Pri nas bi lahko rekel da je v zadnjem mesecu oz. dveh tednih zbolelo več cepljenih kot necepljenih, ni nekega "vzorca".
Izolacijo sem pa prekinil po sedmih dneh z negativnim testom, tako da....
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.636
449
83
Tolmin
ksz
Jaz sem "antivaxxer", prebolel že drugič. Obakrat brez kašlja, brez vročine...
Prvič bi rekel mogoče glavobol, pa en dan mi je smrdelo vse po zažganem. Se mi pa pozna hitra utrujenost, a je zdaj za to kriv covid, emšo ali kaj drugega pa ne vem, v glavnem včasih sem lahko marsikaj bistveno bolj intenzivno delal, sedaj sem hitreje utrujen.
Zaenkrat sem pa daleč od bolnice, še dlje od intenzivne, sploh pa od aparatov. Ne bom pa rekel da ni možno da tja tudi ne pridem, nekoč.
Pri nas bi lahko rekel da je v zadnjem mesecu oz. dveh tednih zbolelo več cepljenih kot necepljenih, ni nekega "vzorca".
Izolacijo sem pa prekinil po sedmih dneh z negativnim testom, tako da....
Skoraj enako - sem dvakrat pogledal, če sem jaz to pisal, da nebi repliciral samemu sebi :valjamse:
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.202
5.584
113
Pfizer leakane državne pogodbe so prišle na svetlo lani poleti.
Prvo Albanija, nato Brazilija.
Da je proizvajalec odvezan praktično vsake odgovornosti je bilo že takrat jasno.


Državni škandal ? #Pfizer ni odgovoren za škodljive učinke, v skladu s klavzulo v pogodbi, podpisani s francosko državo. Me Lanzarone toži podjetje v imenu svoje stranke, 13-letnega otroka, ki je po prvem odmerku izgubil 90 % vida.

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.310
113
Spet ta strokovnjakinja Karin. Ženska ima res vse našturirano v nulo, zakaj nisi nalepil še njenih ostalih točk? Kakšne ga res zmagajo, naj navedem samo delček njih:

- Kovid-19 sam po sebi ni zelo nevarna bolezen, po zadnjih raziskavah jo preživi 99,95 odstotka okuženih.

- Za večino smrti dejansko ni kriv virus, ampak nestrokovni ukrepi zoper njega.

- “Cepiva” imajo v resničnem življenju negativen učinek na širjenje kovida-19. Zdaj je povsem jasno, da ne preprečujejo okužbe in prenosa bolezni (kar je bistvo in edini namen cepiv), torej ne gre za cepiva. Farmacevtske izdelke, ki izključno blažijo simptome in preprečujejo hujši potek bolezni, imenujemo zdravila.

- Posledica množičnega “cepljenja” s prevarantskimi “cepivi” je omogočanje mutacij virusu, ki bi bil ob strokovnem pristopu premagan v eni sezoni, tako pa nas ogroža že tretjo sezono, in morda še ne bo konca, če se množično “cepljenje” ne bo nehalo.

- Pandemija je lažna

:cheer:
KarinRižnerPowered.jpg
:cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in mosseero

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
In kaj ta gospa poleg pametovanja tudi prodaja? Kake prehrambene dodatke?
Bioresonanco fura.

Ena njenih cvetk:
Po odkritju jedrskega fizika in Nobelovega nagrajenca dr. Carla Rubbieja znaša razmerje med materijo in energijo, ki je potrebna za nastanek te materije, okoli ena proti milijarda. Kemiki, fiziki in medicinci, ki se osredotočajo zgolj na materijo, se torej ukvarjajo le z eno milijardinko celote. O sporočilni moči “zahodnjaško” usmerjene znanosti je tako mogoče z mirno vestjo podvomiti. Te energije se ni mogoče dotakniti in je položiti pod mikroskop, saj ni materialna. Tako po pravilih medicinske znanosti ni mogoče razložiti fenomena žareče žarnice, zaradi česar energija zanjo ne obstaja, čeprav žarnica gori.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
Še malo cvetk by Karin Rižner:

Telesne celice lahko sprejemajo in pošiljajo elektromagnetna nihanja. V veliki zmešnjavi milijardne količine nihanj lahko celica razpozna nihanje, ki je namenjeno njej, nekako tako kot vaš radijski sprejemnik. Če nastavite radio na natančno frekvenco, lahko iz neštetih nihanj postaj (oddajnikov) izbere natančno tisti oddajnik, ki oddaja vašo priljubljeno glasbo. Deluje le takrat, ko so nihanja oddajnika in sprejemnika v resonanci, v sozvočju. In resonanca nastane tudi, če celica sprejme natančno takšno elektromagnetno nihanje, ki ga potrebuje.

Vsak človek ima svojo specifično sliko nihanj. Ta slika daje informacijo o zdravju ali bolezni. Fiziološka (harmonična) nihanja so značilna za zdravega posameznika s sposobnostjo samoregulacije telesnih procesov. Patološka oz. bolezenska (neharmonična) nihanja pa označujejo bolnega posameznika, ki ni več sposoben samoregulacije. Patološka nihanja nastajajo zaradi vplivov iz okolja ali so posledica bolezenskih stanj v organizmu in motijo pomembne naravne telesne procese. Telo ne more več vzdrževati ravnotežja in sledi bolezen.