Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.689
14.405
113
kak nisi vedel za tole?? po tihem se je govorilo o tem, dolgo.
Javr je zamudil že kar nekaj vlakov - v igri so bili zdravniki, ki so te "cepili" v zameno za par sto €€€, imel je na voljo brezdomce in narkomane, ki so sprejemali podkupnine in se dali prešpikati v imenu drugih, ta zdaj izpostavljena zdravnica je na podlagi potrdila za protitelesa (ki je seveda lahko tudi ponarejeno) izdajala potrdila o prebolenju itd. itd., javr pa vse to zamudi in za povrh vsega se gre celo cepit s prvo dozo pfizerja :cheer: :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: CLIO15 in zino

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.689
14.405
113
No kakorkoli, naiven ali ne - še vedno ima na voljo, da se redno testira in tako izogne temu njemu povsem nesprejemljivemu cepljenju. Dodatni stroški ter izguba časa zaradi vožnje na mesto testiranja so zanemarljivi v primerjavi s svobodo, ki jo potem na podlagi izpolnjevanja PCT statusa lahko uživa in povsem nevredni omembe v primerjavi z zdravjem, ki si ga bo ohranil na račun necepljenja. No to zadnje je v bistvu že malo vprašljivo glede na to, da ima eno dozo strupa že v sebi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
me zanima njegova reakcija, ko se bomo mogli tudi cepljeni samoplačniško še testirat vsaka dva dni?, kaj bo takrat naredo?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
ja, če bi pred 1.dozo vedel kar vem danes... ...bo kar jeba tole nevtralizirat. Kar se očitnih znakov po 3 tednih tiče: z B-vitaminom (16,80€) se je mravljinčenje v prstih zmanjšalo, mišica pa še vedno ni vredu. Kar se pa manj očitnih oz. dolgoročnih znakov tiče:
vidiš, jaz sem dobil junija Jansen in me še danes nič ne mravljinči, pa mišica je super, skratka, vse brez problema, pa še covida nimam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.689
14.405
113
me zanima njegova reakcija, ko se bomo mogli tudi cepljeni samoplačniško še testirat vsaka dva dni?, kaj bo takrat naredo?
0116hang.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.415
9.886
113
kod Džej-Zija
Citotoksičen, genotoksičen (kaj to sploh pomeni v kontekstu, da ubija gene? :valjamse: ). Za zaključek so pa še nameni MALEVOLENTNI, Mejduš. To so pa že take velike besede, da mora biti vse res.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
ampak, če ga zdaj 3 tedne že mravljinči od cepiva, bog ne daj, da dobi covid, zna bit še huje kot po cepivu.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.641
1.083
113
vidiš, jaz sem dobil junija Jansen in me še danes nič ne mravljinči, pa mišica je super, skratka, vse brez problema, pa še covida nimam.
si pač imel srečo da si naletel na medicinca ki ve kaj dela. Zaščitna oprema tiste, kjer sem jaz bil: kavbojke in delovni brezrokavnik. Najbrž je bila kelnarca iz bližnjega lokala, ki gre med čikpavzo še malce pocepit za kakšen covid dodatek in da razbremeni hudo preobremenjeno zdravstveno osebje v popolnoma praznem zdravstvenem domu
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.689
14.405
113
si pač imel srečo da si naletel na medicinca ki ve kaj dela. Zaščitna oprema tiste, kjer sem jaz bil: kavbojke in delovni brezrokavnik. Najbrž je bila kelnarca iz bližnjega lokala, ki gre med čikpavzo še malce pocepit za kakšen covid dodatek in da razbremeni hudo preobremenjeno zdravstveno osebje v popolnoma praznem zdravstvenem domu
Čakaj, čakaj - a potem tvoji (zavoljo debate recimo da resnični) problemi izvirajo iz tega, da te je cepil nekdo, ki ne ve kaj počne (in ti dejansko zadel kakšen živec) ali je problem v cepiv...khm.. sintetičnemu biološkemu orožju, ki je sam po sebi ekstremno citotoksičen, kancerogen, genotoksičen in bogve kaj še vse?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
si pač imel srečo da si naletel na medicinca ki ve kaj dela. Zaščitna oprema tiste, kjer sem jaz bil: kavbojke in delovni brezrokavnik. Najbrž je bila kelnarca iz bližnjega lokala, ki gre med čikpavzo še malce pocepit za kakšen covid dodatek in da razbremeni hudo preobremenjeno zdravstveno osebje v popolnoma praznem zdravstvenem domu
al sn pa jaz samo tapravi ded
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.641
1.083
113
Čakaj, čakaj - a potem tvoji (zavoljo debate recimo da resnični) problemi izvirajo iz tega, da te je cepil nekdo, ki ne ve kaj počne (in ti dejansko zadel kakšen živec) ali je problem v cepiv...khm.. sintetičnemu biološkemu orožju, ki je sam po sebi ekstremno citotoksičen, kancerogen, genotoksičen in bogve kaj še vse?
kot že napisano: kar se konkretno čuti, so problemi z mišico ter mravljinčenje v prstancu, mezincu in delu dlani; dobil sem nasvet naj probam z B-vitaminom; pozna se pri zmanjšanju mravljinčenja, pri mišici pa ne.
Kar se tiče slabega občutka v zvezi s citotoksičnim, kancerogenim, genotoksičnim, itd cepivom: nimam nič proti če se motim; naj ostane to najmanj toliko smešno, če ne še bolj, ko se bo tale cepilna histerija polegla in bodo začele ven prihajati do sedaj striktno brisane informacije (ker niso v skladu s politiko ponudnika internetnih storitev) in ostale, sicer že sedaj dostopne, a zakopane nekje globoko na internetu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.689
14.405
113
kot že napisano: kar se konkretno čuti, so problemi z mišico ter mravljinčenje v prstancu, mezincu in delu dlani; dobil sem nasvet naj probam z B-vitaminom; pozna se pri zmanjšanju mravljinčenja, pri mišici pa ne.
Kar se tiče slabega občutka v zvezi s citotoksičnim, kancerogenim, genotoksičnim, itd cepivom: nimam nič proti če se motim; naj ostane to najmanj toliko smešno, če ne še bolj, ko se bo tale cepilna histerija polegla in bodo začele ven prihajati do sedaj striktno brisane informacije (ker niso v skladu s politiko ponudnika internetnih storitev) in ostale, sicer že sedaj dostopne, a zakopane nekje globoko na internetu.

Aha aha ok. Ampak ali potem a potem tvoji (zavoljo debate recimo da resnični) problemi glede na napisano..
si pač imel srečo da si naletel na medicinca ki ve kaj dela. Zaščitna oprema tiste, kjer sem jaz bil: kavbojke in delovni brezrokavnik. Najbrž je bila kelnarca iz bližnjega lokala, ki gre med čikpavzo še malce pocepit za kakšen covid dodatek in da razbremeni hudo preobremenjeno zdravstveno osebje v popolnoma praznem zdravstvenem domu
...izvirajo iz tega, da te je cepil nekdo, ki ne ve kaj počne (in ti dejansko zadel kakšen živec) ali je problem v cepiv...khm.. sintetičnemu biološkemu orožju, ki je sam po sebi ekstremno citotoksičen, kancerogen, genotoksičen in bogve kaj še vse?