Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Operirana je bila pa potem sred zime v višku epidemije, ko smo mel realno prek 2000 okuženih dnevno, seveda ni bilo optimalno, zato bo morala še enkrat. In, kaj zdej?

Kalbo nisi edini in to ni zgodba epidemije. To je pač realnost SLO zdravstva. Nevem zakaj bi naj bila kriva epidemija da nekdo ni strokovno opravil svojega dela? To NI izgovor in tudi ne more bit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in 8888

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.530
8.887
113
Ni res oziroma ne razumeš. Mal specifična operacija je bila, ki se jo čaka 2 leti in 13.3.2020 je bilo uho optimalno, kirurgu ni blo jasno zakaj ne sme operirat, sam enostavno je Poklukar vzel anasteziologe. Potem sred zime, ob višku epidemije taka operacija ni bla prestavljena, saj je blo anasteziologov dovolj, sam od tamale uho pa ne čist optimalno, zima pač in je blo manj možnosti za 100% uspeh. Ratsl je 70 procentno in bo treba še enkrat. Operiral jo je pa vrhunski kirurg in do njega ni zamer. Poklukar pa.....
 

Killerius

Pripravnik
11. jul 2010
149
14
18
Eto resen odgovor. Nova študija:




Torej 1:1000 cepljenih ima myopericarditis.
Fejk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony, zino in Matey

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Nizozemski politik pravi, da ljudem pod 70 ne priporoča cepljenja. Informativen video:
To bo posebej koristno za Slo, kjer je povprečna starost hospitaliziranih zdajle 55 let?

Ker politik tako pravi? A tudi na južino greš k avtomehaniku namesto v oštarijo?

Nehaj s to anti-vaxx fake vero. Že spet ne iščeš resnice, pač pa izključno dejstav, ki te utrdijo v tvojem napačnem prepričanju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.309
5.833
113
pri taščici
Ker nimajo kristalne krogle, to pomeni, da lažejo?

Vsak resen sistem pripravlja scenarije, kaj bo ratalo v prihodnosti, in to na podlagi znanja in izkušenj strokovnjakov. Tle gor pa v primeru, če se najbolj smiselna napoved ne izkaže kot 101% pravilna, skačete tle, da lažejo?

V prvi vrsti niso problem napovedi, ki se VEDNO lahko uresničijo ali ne, prvi problem je, da tega ne počnejo strokovnjaki (tj. epidemiologi), ampak politiki. Gnojnico pa v enaki meri tle gor zlivate po politikih (pravilno) in po strokovnjakih (napačno, ker jih prvi itak nič ne vprašajo).
Na zalost imamo premalo strokovnjakov tipa Mario Fafangel, ki bi se upali tudi javno upreti nesmislom vlade. Seveda so taki sami odsli (ker se ne mislijo brcat z ostalimi petelini na gnojniscu) ali pa jih je vlada odzagala ker niso poslusni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
11 dni.
Posnetek zaslona 2021-09-25 142157.png