Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.320
6.530
113
Opcija je se placevat kazen, ki pa ni mala.
Recimo gsm je podobna zgodba, je prepovedan, a je lazje ga skrit pred policijo, zato ga redno med voznjo uporabljam. Pas je vseeno tezko zablefirat pred skifi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.315
113
svobodna prav toliko kot ima po krivem obsojeni svobodno izbiro ali bo usmrčen z obešenjem ali ustrelitvijo
"Humorist".

Glej - enostavno ne moreš izjavit, da si bil prisiljen v cepljenje, če si se pa zavestno raje odločil za to kot pa da bi se testiral, ker sew ti ne da zapravljati časa in denarja za vožnjo in testiranje. Zaradi omejenega gibanja/dostopa/opravljanja dejavnosti si prisiljen spoštovati PCT pogoj, ali ga boš pa spoštoval oz. ga izpolnjeval s testiranjem ali pa s cepljenjem je pa povsem tvoja lastna in povsem svobodna izbira pri kateri te je v odločitev zavračanja testiranja motiviral izogib porabe časa in denarja.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Tudi ce je v enem primeru moznst smrti 0,05% v drugem pa 0,005?
Manjka znak za %?

10 se vas naj na sihtu postavi pred vilicar, vlecite slamice in tako določite, da bo enemu zapeljal čez nogo. Če se ne boste zmenili, da je slamica top šit arbiter, bo povozil nogo vsem.

Kakšen scenarij je boljši zate?

Kakšen je boljši za firmo in vso družbo?
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
poročati o težkih poškodbah ali smrtih zaradi uporabe varnostnega pasu je politično prav tako nesprejemljivo kot poročati o posledicah prisilnega cepljenja
Ene in druge bodo v Slovenskih novicah nosili po rokah.

Ampak argumentirano, če se bo izkazalo, da si umrl preden so cepiva sploh izumili, ne bo kruha v tej priči.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.202
5.584
113
O statistiki.
tabela je iz slo ko-vidi sledilnika


V zgornjih nadstropjih je razmisliti o plusih in minusih cepljenja. drugje samo če preveč gledaš Kacinove tv konference.
Medtem bi "Stroka" rada pošpikala otroke.
E_1jnuZVgAIzel1.jpg
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.317
5.841
113
pri taščici
Verjetno drži kar pišeš ampak tam to ni potrebno preverjat ker je to samoumevno da brez PTC-ja ne vstopiš v pumpo. Niso jugoviči "ki jim noben ne bo reko kaj bodo oni". Štekaš?
Pri nas smo znal petrolovca preselit ven, da je
odklepal pumpe, nismo pa znal kasirat goriva zunaj. Res me zanima kaj bi naredil, ce bi 11 letnega otroka poslal iz avta tankat gorivo. Kar v mojem primeru ne bi bilo prvič, placat ga pa res se ni hodil.
Seveda pa se strinjam, da so "antivaxerji" in anti pct ejevci namenoma delal nepotrebne scene na petrolih. Ce ze, so drugje bolj potrebne.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.846
3.364
113
40
Lj
Bogi Petrol, milijonski dobički, zaposluje pa poceni študente. Kako se vam ta gnila korporacija smili? Res ste mahnjeni.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.320
6.530
113
Manjka znak za %?

10 se vas naj na sihtu postavi pred vilicar, vlecite slamice in tako določite, da bo enemu zapeljal čez nogo. Če se ne boste zmenili, da je slamica top šit arbiter, bo povozil nogo vsem.

Kakšen scenarij je boljši zate?

Kakšen je boljši za firmo in vso družbo?
To kar opisujes ni primerljivo s kovidom
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
ker njemu res ne moreš verjet, od takrat, ko je pisal, da se mu kovanec gor namagneti na roko.
dejstvo je da se je kovanec 10c prijel na mesto cepljenja, na enako mesto na drugi roki pa se ni. Večkrat ponovljen preizkus, vedno z enakim rezultatom, presenetljiv tudi za mene.
Drugo dejstvo je da je beseda "magnetnost" od samega začetka v narekovajih, a v namen norčevanja iz napisanega se to pač namerno prezre.
 

roscha

Fizikalc
27. jul 2007
299
43
28
Pi7de ene dohtarske. Nategnil so me pri cepljenju ko mačka. Na ene se dnar prijema po cepljenju, od mene pa smo stran leti.

Fak da nisem dobil kak testni zvarek, pa je v kontra zagrabil?

Res, prej sem s plačo z lahkoto prišel čez mesec, od cepljenja naprej je to ratal problem.

Dej če kdo Troho kej vid, a ga pls praša kaj naj naredim.
 
  • Haha
Reactions: tony