Covid-19 Zakaj se ne cepiti?

javr

Guru
6. dec 2011
1.617
1.068
113
Sem ravno zato citiral kaj je kdo napisal, da se malo razjasni in pisoči ima oz. je imel T na izbiro
sem še enkrat preveril: ni 30, ampak 23,5km. V eno smer do mesta testiranja. Torej alternativa prisilnemu cepljenju oziroma "svobodna izbira" je prisilno testiranje, ki mene vsak tretji dan stane 12€ + 47km. Bravo. Tako kot je film o covidu, katerega naročnik je slovenska vlada, povsem verodostojen. Sem gledal intervju z Okornom: po celi Sloveniji je iskal vsaj enega ki bi imel težave zaradi cepljenja, pa ga ni našel. Dnevno spremljam Rtv-slo, 24ur, Siol, vlada mi vsako noč na Viber pošlje Covid-sporočilo - pa nikjer nič o tem da Okorn obupno išče nekoga ki ima problem s cepljenjem. Predlagam, da na krilih verodostojnosti posname še dokumentarec o azbestu katerega naročnik naj bo Salonit Anhovo. Zvezda verodostojnosti pa naj zasije v vsem svojem mednarodnem sijaju z dokumentarcem o herbicidih, katerega naročnik naj bo Monsanto.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.395
1.356
113
"kovidi-19 izbruha niti približno v večini držav ne vodijo epidemiologi, temveč politiki (...)."

To je strašen, in viden problem. Če bomo imeli kriz vseh vrst še veliko, bomo morali enkrat priti do spoznanja, da trenutna politična ureditev sveta ni optimalna. Državo bi moral voditi svet modrecev, ki ne počne takih neumnosti, kot si jih privoščijo politiki danes.

Hudič pa je, da ne vemo, kako tak sistem oblikovati in narediti. Kolikor poznamo človeštvo, bo vsaka neradikalna sprememba v resnici nesprememba, vsaka radikalna sprememba bo pa vodila še v večje sranje.

Sam bi za za začetek namesto volitev predlagal preprosto žrebanje med vso populacijo. Ne verjamem, da bi bilo slabše, kot že danes je.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in smrkec

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.408
6.557
113
Tony, ker tako rad operiras s procenti. Se ti da napisat tu koliko % ima za smrt 40 letnik, 50 letnik in 60 letnik? Seveda necepljen.
In potem se koliko pa cepljen?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
O tem (mitu), kako necepljeni ogrožajo cepljene
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.329
113

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.329
113
sem še enkrat preveril: ni 30, ampak 23,5km. V eno smer do mesta testiranja. Torej alternativa prisilnemu cepljenju oziroma "svobodna izbira" je prisilno testiranje, ki mene vsak tretji dan stane 12€ + 47km. Bravo. Tako kot je film o covidu, katerega naročnik je slovenska vlada, povsem verodostojen. Sem gledal intervju z Okornom: po celi Sloveniji je iskal vsaj enega ki bi imel težave zaradi cepljenja, pa ga ni našel. Dnevno spremljam Rtv-slo, 24ur, Siol, vlada mi vsako noč na Viber pošlje Covid-sporočilo - pa nikjer nič o tem da Okorn obupno išče nekoga ki ima problem s cepljenjem. Predlagam, da na krilih verodostojnosti posname še dokumentarec o azbestu katerega naročnik naj bo Salonit Anhovo. Zvezda verodostojnosti pa naj zasije v vsem svojem mednarodnem sijaju z dokumentarcem o herbicidih, katerega naročnik naj bo Monsanto.
Ti si še enkrat preveril, jaz pa bom še enkrat napisal - prisilen je pct pogoj, če pa ga boš izpolnjeval s testiranjem ali s cepljenjem pa je tvoja povsem svobodna izbira.

Če te pa Okorn in njegov dokumentarec tako matra s svojo domnevno pristranskostjo pa ga seveda kar se le da hitro kontaktiraj in mu pomagaj najti ta cepljene s težavami in boš tako pripomoglel k nastanku drugega dela dokumentarca. Antivaxxerji Slovenije oz. celotne ploščate Zemlje ti bodo nedvomno neizmerno hvaležni.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.329
113
Saj ves, da pct ne velja za vsaj eno “dejavnost” za katero ga je vlada zelela vsilit?
Se ta dejavnost nanaša na uporabnika javr? Če se ne, je nadaljno pisanje brezpredmetno in posledično nepotrebno. On namreč izpostavlja lasten primer kako je prisiljen v z njegove strani domnevno prisilno cepljenje ampak jaz pa vidim, da se je za cepljenje odločil na podlagi tega, ker mu časovno in stroškovno ne ustreza redno testiranje, ki pa ga ima poleg cepljenja na voljo za izpolnjevanje PCT pogoja.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.408
6.557
113
Ker ne mores zagotovo trditi da PCT sploh obstaja, legalno. Pac odlok vlade, ki pa je lahko protiustaven. In vec ljudi ki ga podpira, dlje bo veljal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.329
113
LOL

1. - Daj mi prosim odgovori na vprašanje oz. dejansko ni treba, ker vem, da ta posebnost, ki jo izpostavljaš, ni povezana z uporabnikom javr.
2. - PCT obstaja, legalno. Ali je protiustaven pa se (še) ne ve in dokler se ne ve, ga je treba obravnavati kot aboslutno popolnoma ustavnega.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Se ta dejavnost nanaša na uporabnika javr? Če se ne, je nadaljno pisanje brezpredmetno in posledično nepotrebno. On namreč izpostavlja lasten primer kako je prisiljen v z njegove strani domnevno prisilno cepljenje ampak jaz pa vidim, da se je za cepljenje odločil na podlagi tega, ker mu časovno in stroškovno ne ustreza redno testiranje, ki pa ga ima poleg cepljenja na voljo za izpolnjevanje PCT pogoja.
mogoče pa se je javr cepil, da zaščiti sebe in svoje bližnje pred težjim potekom bolezni? tukaj pa piše drugače. ker njemu res ne moreš verjet, od takrat, ko je pisal, da se mu kovanec gor namagneti na roko.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.329
113
mogoče pa se je javr cepil, da zaščiti sebe in svoje bližnje pred težjim potekom bolezni? tukaj pa piše drugače. ker njemu res ne moreš verjet, od takrat, ko je pisal, da se mu kovanec gor namagneti na roko.
Tisto s kovancem pa še ene 34.628 drugih izjav je adijo pamet scena. Kar se pa samega cepljenja in vzroka zanj tiče pa seveda, da lahko piše drugače kot je v resnici ampak jaz pač jemljem kot resnico to, kar je zdaj navedel. In tip piše o prisilnem cepljenju pa čeprav bi se lahko lepo testiral ampak mu je pač škoda časa za vožnjo in dodatnega denarja za teste ter gorivo, posledično se je pač cepil. Imel je izbiro med cepljenjem in testiranjem pa se je odločil za prvo.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.395
1.356
113
Tony, ker tako rad operiras s procenti. Se ti da napisat tu koliko % ima za smrt 40 letnik, 50 letnik in 60 letnik? Seveda necepljen.
In potem se koliko pa cepljen?
Ne poznam, ker me to preprosto ne zanima.

Generalna statistika, da je 1000x bolje biti cepljen, je bila za mojo pamet čisto dovolj.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
Tisto s kovancem pa še ene 34.628 drugih izjav je adijo pamet scena. Kar se pa samega cepljenja in vzroka zanj tiče pa seveda, da lahko piše drugače kot je v resnici ampak jaz pač jemljem kot resnico to, kar je zdaj navedel. In tip piše o prisilnem cepljenju pa čeprav bi se lahko lepo testiral ampak mu je pač škoda časa za vožnjo in dodatnega denarja za teste ter gorivo, posledično se je pač cepil. Imel je izbiro med cepljenjem in testiranjem pa se je odločil za prvo.
pravilno se je odločil, ne bo mu žal.