Woke!1!

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.761
4.905
113
Je kdo opazil da pri etiketiranju vsega kar ni levo, sploh več ni desnice? Je še samo far right, populist, extremist,...čakam še samo da zraven dajo anticepilec in flat earther.

Za razliko od levih. To golazen ki je do zdaj vladala vsepovsod, se označuje kot levo, ali sredinsko. Še 1x nisem zasledil etikete "skrajna" levica. Politika pa je ekstremistično leva za moj okus. Hvala bogu da zdaj že mesečno ena taka vlada odleti

ja recimo pr nas so zdej skrajni desničarji s pomočjo kozmičnega dežja izglasovali 100% usklajevanje socialnih transferjev z inflacijo

sm kr mal paf, oz. mam mal problemov, pa ne samo s s kozmičnim dežjem
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.394
9.736
113
40
MB
Je kdo opazil da pri etiketiranju vsega kar ni levo, sploh več ni desnice? Je še samo far right, populist, extremist,...čakam še samo da zraven dajo anticepilec in flat earther.

Za razliko od levih. To golazen ki je do zdaj vladala vsepovsod, se označuje kot levo, ali sredinsko. Še 1x nisem zasledil etikete "skrajna" levica. Politika pa je ekstremistično leva za moj okus. Hvala bogu da zdaj že mesečno ena taka vlada odleti
Sej dejansko vse kar je desno od ekstremne levice je desno.

ampak to bi blo vcasih sredinsko, danes je pac hitler.
 
  • Všeč mi je
Reactions: delter333

hermann

Guru
19. mar 2014
9.615
6.468
113
Ne vem kakšni so v tujini novinarji, ampak naši so v večini zagrizeni levi aktivisti. Vsakršno poročanje je v stilu leve agende. Vse kar ni levo ni normalno in za njih negativno odstopa. Vse laži, ki levi agendi ustrezajo, striktno predstavljajo kot resnico (primer poročanje o sranju v Gazi - kar izjavijo hamasovi ministri je Resnica, kar pa Izrael pa pišejo v navednicah). Pa ne, da sem desno usmerjen, ker naše desno "novinarstvo" je pa sploh greznica. Ampak vseeno ne razumem, da se lahko na javnih portalih norčujejo iz volivcev v, po mojem mnenju, v vseh pogledih mnogo naprednejših državah kot je naša. Današnji primer Nizozemska.

Hudo je, da po desetletjih pranja možganov dejansko vse kar ni levo ni več normalno. Se že sam pri sebi počutim kriminalec, če razmišljam drugače, kot trobijo po medijih.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.835
3.545
113
In še v eni državi na volitvah poraz levice. Zakaj, oh le zakaj se volilvi obračajo proti (skrajni) desnici?!? :jok:

Okvarjen glasovalni stroj, ajd telo.
 
  • Haha
Reactions: Gavran

Steve

Guru
13. avg 2007
9.955
1.839
113
Res je, za tvoj okus, ki je nagnjen v desno.
V reali pa je po EU ne glede na poimenovanje strank, večina sredinsko ali desno usmerjenih.
Par primerov. Švabi 2021
Špageti 2022
Francozi 2022



No, zdej pa pridno prstke dol, pa ne pozabiti povedati, da sem extremni levičar
Ti si komediant...lahko si oni lepijo kake etikete jim ustrezajo, politika je skrajno leva. Je pa lepo zapakirana v zeleno. To kar danes gledamo je kot lubenica...zunaj zeleno, not krvavo rdeče. Naša sreča je samo, da je ta lubenica začela konkretno pokati, ker jih ima folk poln coorac. In to pišem kot oseba, ki je celo življenje volila levo
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.615
6.468
113
Mah malo se poznajo tudi leta... zgleda starejši ko je človek bolj ga v desno vleče. Jaz še nikdar nisem volil drugače kot levo (oz. sredino, ki je pri nas prepakirana leva). Kot mulc sem tudi imel polno betico komunizma.

Ampak očitno je imel lokalni kardinal kar prav...če si pri 20 komunist pomeni, da razmišljaš, če si pri 30 še vedno komunist pomeni, da si zguba.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.749
1.566
113
Iskajoč brata
Tole je zame čisto realna slika:
1700807360878.jpeg
 
2. jul 2020
4.850
6.369
113

Cela Slovenija se zgraža. Mediji pišejo. I8M se oglaša, Vrečko se oglaša... krivec je skupina mladih.

Pobiramo stave, da so avtohtoni prebivalci iz Viča?
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.185
1.351
113

Zdaj povejte, ce so ti normalni.