Woke!1!

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.711
5.862
113
Aja? Sem mislil, da je latina (preveril pa nikoli).

#ČlovekSeUčiCeloŽivljenje
#VsakDanNekajNovega
Early life
Grande was born in Boca Raton, Florida.[3][4] She is the daughter of Joan Grande, the Brooklyn-born CEO of Hose-McCann Communications, a manufacturer of communications and safety equipment owned by the Grande family since 1964,[5] and Edward Butera, a graphic design firm owner in Boca Raton.
Grande is of Italian[8] descent and has described herself as an Italian American with Sicilian and Abruzzese roots.[9]


Fans may know Joan Grande as the mother of superstar Ariana Grande, but she has a very interesting story all on her own. Born on June 11, 1957 in Brooklyn, New York, Joan is of Italian descent.


Joan’s first marriage was to the physician Victor Marchione in 1982 and they gave birth to a son, Frankie Grande on Jan. 24, 1983. They got divorced in 1987, and that’s when Joan moved on to a budding romance with who was soon to be her next husband.


Verjetno je bil stari ata od Joan Italijan, ki se je preselil v ZDA, NY.Ali njegov oče.
 
2. jul 2020
4.850
6.369
113
V Panami so okoljevarstveniki blokirali cesto. Dva mrtva:

FB_IMG_1699680734860.jpg
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.508
842
113
Sem že pred leti zapisal, naj, če so sposobni, napišejo svoje biblije in rdeče kapice... pa svojo elektriko in fiziko naj izumijo
Afrika seveda ima svoje zgodbe. Npr otroške. Samo v času, ko sta brata Grimm, pa Andersen in podobni v Evropi podobne zgodbe zapisovali v sedaj znane pravljice, so se drugi Evropejci ukvarjali s kolonizacijo, in zapisovanje zgodb domačinov ni bila prioriteta - niti tako, da bi jih domačini zapisovali, ker je tako izobrazba kot ukvarjanje s temi zgodbami izguba časa in tako dobička.

In ko si že uspel rasno profilirati elektriko, podobno velja tudi tam. Evropa in kasneje ZDA so posrkale vse bogastvo tega sveta, in na teh temeljih so se potem lahko ukvarjali z manj eksistencalnimi stvarmi. Elektrik prav tako ne odkrivajo beli pastirji, rudarji in drugi, ki morajo nakopičenemu bogastvu navkljub delati za preživetje npr svoje družine.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.440
3.855
113
Ljubljana
hmpg.net
Problem Afrike, za razliko od velikih umov Alterja, lepo razloži potomka Mussolinija, exfašistka Melonijeva

In to na način, ki kkljub temu, da v hoče ustrezati desnemu občestvu, vseeno razgali (ex)kolonialiste na, za njih, zelo neprijeten način
 

LarryClay

Guru
10. feb 2023
1.115
1.118
113
Problem Afrike, za razliko od velikih umov Alterja, lepo razloži potomka Mussolinija, exfašistka Melonijeva

In to na način, ki kkljub temu, da v hoče ustrezati desnemu občestvu, vseeno razgali (ex)kolonialiste na, za njih, zelo neprijeten način

Meni to bolj diši v isti kategoriji, da so nam Srbi vsega krivi. Ko se bomo odcepili od Juge bomo pa Nova Švica.
In 32 let kasneje še kar nismo Nova Švica. Slovaška nas pa počasi že prehiteva.

Brez francozov se jaz bojim, da bi Zumbe šle še na slabše.
Jasno pa je, da imajo od tega koristi tudi Francozi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: delter333

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.508
842
113
Ne hodi/posedaj/demonstriraj po vozišču!
Isto velja pri nas.
To sploh ni važno. Popolnoma ločena zadeva.
Niti v zakonih niti v navadi ni, da bi streljali na moteče. Pa četudi zelo očitno motijo (ker če motijo posameznika, še niso nujno moteči).

V najboljšem primeru imaš dva, ki kršita zakon, s tem da je eden očitno bolj nevaren.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.520
15.519
113
In še v eni državi na volitvah poraz levice. Zakaj, oh le zakaj se volilvi obračajo proti (skrajni) desnici?!? :jok:

 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.955
1.839
113
Je kdo opazil da pri etiketiranju vsega kar ni levo, sploh več ni desnice? Je še samo far right, populist, extremist,...čakam še samo da zraven dajo anticepilec in flat earther.

Za razliko od levih. To golazen ki je do zdaj vladala vsepovsod, se označuje kot levo, ali sredinsko. Še 1x nisem zasledil etikete "skrajna" levica. Politika pa je ekstremistično leva za moj okus. Hvala bogu da zdaj že mesečno ena taka vlada odleti