WayteQ xTAB-50 GPS (Android)

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
@Janch

Jaz se še nisem predal
smile-1.gif

Z @2CV probavava, če nama bo uspelo
wink-1.gif

Oj !

Zaradi službenih zadev preizkušanje malo trpi ampak se ne predamo !

LP

PS.: Žal prvi sys file ne deluje!
 
Nazadnje urejeno:

wolffstein

Pripravnik
5. maj 2011
47
21
8
Jaz nimam nikakršnih težav. Zadevo sem nadgradil na ICS, na kartico naložil IGO, ga inštaliral in dela brez težav, tudi skini delajo vsi, kot prej, pa opravilna vrstica se tudi skrije ( v nastavitvah je ikona Hide bar in si tam nastaviš). Skratka vse dela b.p. Google iskanje pa mi ni delalo prej, pa mi niti sedaj ne ...
 
Nazadnje urejeno:

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Citat:
Uporabnik wolffstein pravi:
Jaz nimam nikakršnih težav. Zadevo sem nadgradil na ICS, na kartico naložil IGO, ga inštaliral in dela brez težav, tudi skini delajo vsi, kot prej, pa opravilna vrstica se tudi skrije ( v nastavitvah je ikona Hide bar in si tam nastaviš). Skratka vse dela b.p. Google iskanje pa mi ni delalo prej, pa mi niti sedaj ne ...

Na ext_SD?

LP
 

wolffstein

Pripravnik
5. maj 2011
47
21
8
Citat:
Uporabnik 2CV pravi:
Citat:
Uporabnik wolffstein pravi:
Jaz nimam nikakršnih težav. Zadevo sem nadgradil na ICS, na kartico naložil IGO, ga inštaliral in dela brez težav, tudi skini delajo vsi, kot prej, pa opravilna vrstica se tudi skrije ( v nastavitvah je ikona Hide bar in si tam nastaviš). Skratka vse dela b.p. Google iskanje pa mi ni delalo prej, pa mi niti sedaj ne ...

Na ext_SD?

LP

Pač na kartico, ki jo vstaviš v napravo, tako, kot sem imel prej. Na internem spominu (navigaciji) imam samo operacijski program.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
statusna vrstica ostane (vsaj v mojem primeru) četudi jo z ukazom skrijem, se po nekaj sekundah pojavi sama nazaj...In če imaš verzijo Prima, ki res deluje iz SD kartice, ti dovolim, da jo tukaj javno objaviš!
smile-1.gif


edit: vidim, da sva pisala istočasno - preveri na napravo, in se prepričaj, da nimaš po kakšnem "naključju" mape iGO še v rootu naprave...
 

wolffstein

Pripravnik
5. maj 2011
47
21
8
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
statusna vrstica ostane (vsaj v mojem primeru) četudi jo z ukazom skrijem, se po nekaj sekundah pojavi sama nazaj...In če imaš verzijo Prima, ki res deluje iz SD kartice, ti dovolim, da jo tukaj javno objaviš!
smile-1.gif


edit: vidim, da sva pisala istočasno - preveri na napravo, in se prepričaj, da nimaš po kakšnem "naključju" mape iGO še v rootu naprave...

Preverjeno. Na napravi je samo ikona (bližnjica) do programa, v rootu ni ne duha ne sluha. Verzija pa je tvoja zadnja.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sedaj pa edino ostane, da si med posodobitvijo naredil nekaj drugače kot pa Janch in 2CV.
Kaj si naredil hard reset ko si naložil, oziroma če lahko na kratko napišeš kaj si naredil morda bomo našli razliko in posledčno tudi rešitev
wink-1.gif
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Mene tako jezi, da ne morem Iga namestiti na ext_SD, da ne vem če ne bi naredil dowgrade.

Upam, da se bo vendarle našla kakšna rešitev, meni ne rata ni s spreminjanjem sys.txt datoteke niti z raznimi programi.

LP
 

wolffstein

Pripravnik
5. maj 2011
47
21
8
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Sedaj pa edino ostane, da si med posodobitvijo naredil nekaj drugače kot pa Janch in 2CV.
Kaj si naredil hard reset ko si naložil, oziroma če lahko na kratko napišeš kaj si naredil morda bomo našli razliko in posledčno tudi rešitev
wink-1.gif

Nič drugače, kot po Janch-ovih navodilih (za posodobitev 2.3 verzije);

S pomočjo programa Phoenix card sem pripravil kartico (formatiranje in potem zapis slike 4.03), jo vstavil v napravo in jo zagnal. Po končani nadgradnji sem kartico odstranil, jo s pomočjo istega programa zopet formatiral in nanjo prenesel komplet IGO + apk.

Kartico sem vstavil, zagnal .apk in voila. Dela vse tako kot mora.
 

wolffstein

Pripravnik
5. maj 2011
47
21
8
Nisem ga naložil na sveže. Preden sem kartico formatiral, sem vsebino skopiral v mapo na namizje PC-ja in jo kasneje nespremenjeno naložil nazaj na kartico, tako, da je bila tudi mapa save "stara".
 
Nazadnje urejeno:

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Citat:
Uporabnik wolffstein pravi:
Nisem ga naložil na sveže. Preden sem kartico formatiral, sem vsebino skopiral v mapo na namizje PC-ja in jo kasneje nespremenjeno naložil nazaj na kartico, tako, da je bila tudi mapa save "stara".

Oj !

Tudi jaz sem se spomnil, da sem si staro vsebino IGO mape skopiral na disk in sem sedaj zamenjam mapo save. Kot kaže DELUJE !

LP
PS. V IGO mapi nimam nič sys.txt datoteke
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@2CV

Inštaliraj tisti apk, ki sem ti ga včeraj poslal in daj not tisto sys.txt, ki sem ti jo včeraj poslal in zamenjaj v sys.txt

[folders]

s tem:

[folders]
linked_root_list="/sdcard2/iGO /sdcard/iGO /sdcard/sd/iGO /sdcard/external_sd/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnz/extern_sd/iGO /mnt/iGO /storage/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard/extern_sd/iGO /mnt/ext_SD/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /ext_card/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/extSdCard"
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
@2CV

Inštaliraj tisti apk, ki sem ti ga včeraj poslal in daj not tisto sys.txt, ki sem ti jo včeraj poslal in zamenjaj v sys.txt

[folders]

s tem:

[folders]
linked_root_list="/sdcard2/iGO /sdcard/iGO /sdcard/sd/iGO /sdcard/external_sd/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnz/extern_sd/iGO /mnt/iGO /storage/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard/extern_sd/iGO /mnt/ext_SD/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /ext_card/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/extSdCard"

Kot kaže mi niti tega ni treba, zadeva deluje. Moram še malo pretestirati !