WayteQ xTAB-50 GPS (Android)

Garfildd

Guru
24. jul 2007
6.148
4.694
113
Vprašanje glede Android navigacij, gledam variante na DX pa tudi tega Wayteqa, ampak v čem je smisel da noben ta gps nima bluetooth vmesnika, vsi samo WiFi, rad bi imel v avtu varianto še za prostoročno telefoniranje...

To verjetno ni omejitev androida?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
verjetno ne, glede na to, da ima že vsak mobilnik poleg wi-fi tudi BT
wink-1.gif
Hendikep pač..
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Sem nadgradil mojga x taba, igo primo inštaliral, pa sedaj ob vsakem zagonu zahteva začetne nastavitve, kot da se za vsako resetira. Mi je pa ob prvem zagonu nekaj napisal, ampak sem to ignoriral, sedaj je pa problem
13.gif


Missing or incomplete folder:/mnt/extern_sd/igo/license.zip:/mnt/extern_sd/igo/license.Zip:eek:pen failed:EACCES(permission denied)
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Zato ker nalagaš na SD in po novem naprava vidi SD kot "extern_sd" te pa ni v root listi apk oz sys fajla:

[folders]
linked_root_list="/sdcard2/iGO /sdcard/iGO /sdcard/sd/iGO /sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/iGO /storage/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO"

Sicer sem se že kar nekaj časa zajebaval, da bi mu to dopovedal, a zaenkrat brez efekta...
Rešitev zaenkrat je ta, da pač naložiš Prima na notranji disk naprave, potem dela brez problema in normalno shranjuje vse nastavitve.

mimogrede, zdaj dela Google lokalno iskanje tudi na tej napravi, kar do sedaj ni!
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Kako si pa usposobil google iskanje? Verjetno si moral kaj v sys vpisat, al? Če je možno, daj prilepi ta sys. Sedaj se pa še ukvarjam s skini, pred posodobitvijo je gjak lepo delal, sedaj ga pa v preoblekah spoloh ne pokaže. Drugače pa sedaj dela primo, brez resetiranj, ko sem komplet dal na notranji spomin. Sem to že prej naredil, pa je bil očitno nujen reset naprave
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Zgoraj ko si prilepil nimaš zraven extern_sd

Probaj tvoj obstoječ zapis v sys.txt zamenjat z tem zapisom:

[folders]
linked_root_list="/sdcard2/iGO /sdcard/iGO /extern_sd/iGO /sdcard/sd/iGO /sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/iGO /storage/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO"
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
@danielsendler
relax, imam tudi sam nekaj nerešenih zadev okoli tega (tudi meni zdaj ne vidi nobenega skina) in ko bo vse izpiljeno, ti pošljem vse kar rabiš..kmalu, upam!
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Zato ker nalagaš na SD in po novem naprava vidi SD kot "extern_sd" te pa ni v root listi apk oz sys fajla:

[folders]
linked_root_list="/sdcard2/iGO /sdcard/iGO /sdcard/sd/iGO /sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/iGO /storage/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO"

Sicer sem se že kar nekaj časa zajebaval, da bi mu to dopovedal, a zaenkrat brez efekta...
Rešitev zaenkrat je ta, da pač naložiš Prima na notranji disk naprave, potem dela brez problema in normalno shranjuje vse nastavitve.

mimogrede, zdaj dela Google lokalno iskanje tudi na tej napravi, kar do sedaj ni!

Res zoprna zadeva, tudi sam probavam na vse načine in ne rata nikakor, da bi delovalo iz ext_SD!
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Apk za JB ima tako vnešeno pot:

[folders]
linked_root_list="/sdcard2/iGO /sdcard/iGO /sdcard/sd/iGO /sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/iGO /storage/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /ext_card/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/extSdCard"
has_secondary_root=0
data="android_linked_root"

Probaj s tem zgornjim zapisom v sys.txt ali pa s tem spodaj:

[folders]
linked_root_list="/sdcard2/iGO /sdcard/iGO /sdcard/sd/iGO /sdcard/external_sd/iGO /mnt/extern_sd/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/iGO /storage/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard/extern_sd/iGO /mnt/ext_SD/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /ext_card/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/extSdCard"
has_secondary_root=0
data="android_linked_root"
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
do nadaljnega osebno opuščam ta projekt, sem probal že vse živo. Očitno ni vse povezano z ICS verzijo Androida. Zelo verjetno je to povezano predvsem z novim romom naprave (pravicami)..Opažam tudi, da primo gladko ignorira ukaz:

[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="800_480:800x480/480x800:fullscreen"

in se primo kljub temu ukazu podredi sistemski vrstici, kar pomeni, da se sicer raztegne čez cel zaslon, vendar sistemska vrstica vselej ostane na vrhu, torej se prekrivata.

Da povzemem, kaj prinese novi update (ICS) v zvezi z Primom:

- primo deluje le iz internega pomnilnika naprave (itak je na voljo 4 Gb)
- primo ne deluje čez cel zaslon - spodaj ostane aktivna statusna vrstica (jaz sem jo imel že prej, ker mi tako itak bolj ustreza)
- Po novem deluje tudi Google lokalno iskanje

vsekakor pa v vsakem priporočam update sistema, ki sicer prinese splošne izboljšave OS-ja, torej tudi boljši generalni izkoristek WayteQ xTAB-50 GPS naprave!