Vzhodna obvoznica in Golovec

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Ravnokar: brezveze, totalno balkanska rešitev, se še bolj baše promet kot prej. Vse kar so naredili je, da so za tistih nekaj 10 metrov podaljšali prepletevalni pas. Morali bi OBVEZNO stare neveljavne bele črte zbrisat (kaj pa jih je problem nazaj namalat), sedaj je pa tam črt še več kot asfaltnih flik. Se vidi, da nimajo na Darsu niti enega, ki bi vsaj malo kako uporabno rešitev znal predlagati, potem pa probavajo to, kar komu prvemu na pamet pade.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.242
6.460
113
pri taščici
Na pamet pade tistemu v pisarni. Ker malar na cesti ima najbrz vec pameti.
Sicer pa, zvecer zacnejo zapirati severno obvoznico. Samo zapirali jo bodo vec kot en dan. Obnova pa bo trajala 3 mesece.
Kaj ko bi poklicali tiste kaj so na severu evrole preko vikenda porinili podvoz? Pod cesto?
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Kaj ko bi poklicali tiste kaj so na severu evrole preko vikenda porinili podvoz? Pod cesto?
A naši pa misliš, da ne znajo? Na železnicah se skoraj vsi tako delajo, pa so isto v enem vikendu noter porinjeni. Seveda, če imaš mivko za podlago, pa še toliko lažje
wink-1.gif


Problem je, da je treba že sedaj sprejeti pravo rešitev, imam pa občutek, da se na tem ne dela nič, samo začasne rešitve tuhtajo, ker je trajna predvidena šele enkrat v daljni bodočnosti, ob širitvi obvoznice in ni v planu. Socializem in plansko gospodarstvo pač.
rolleyes-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
hysterical-1.gif
trikrat sem moral pogledat video, da sem na koncu pogruntal, da v praksi niso s temi črtami čisto nič spremenili.
 

tejc007

Pripravnik
6. jun 2008
451
2
18
Tele crte so tako, da jih 90% ne uposteva. Ce zavijas na lj jug dol, potem sploh ne vem zakaj bi sel malo levo in nazaj desno. Halllo zmera se tam dogaja. Dobr da se ni pocilo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.242
6.460
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
hysterical-1.gif
trikrat sem moral pogledat video, da sem na koncu pogruntal, da v praksi niso s temi črtami čisto nič spremenili.
Sedaj se bodo v nas bedake zaletavali z desne, in bomo skupaj vleteli preko kolickov v dolenjce.

Skratka, sposobni so narediti ozko grlo tam kjer je dovolj prostora.
cheer.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
K10_Golovec_Strmec.jpg


Golovec proti Mariboru

K05_Golovec_Malence.jpg


Golovec proti Barju

K13_Zadobrova_Letaliska_5.jpg


Zadobrova proti Mariboru

Za spremljanje dogajanja v živo.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.242
6.460
113
pri taščici
Dodaj se severno.
Sicer pa se jaz navajam da pogledam pred in med vožnjo na google koliko je rdecih crt po cestah. Se mi zdi bolj aktualen kot pa radijske info.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
ksz...

tole na severni bo bolnca...že sedaj čez vikend ko so vse postavili je folk delal bedarije...pa radarje so postavili. Da ne govorimo da bo sedaj vozni pas po dveh zelo obremenjenih izvoznih pasovih na Dunajsko in Savlje kjer stojijo vozila zaradi semaforjev in sedaj bo to stalo na voznih pasovih. Tud jest moram še najdt neko opcijo za priti na drugi konec za ta cajt ker tole bo cela bolnca in kolaps.