Vzhodna obvoznica in Golovec

krko

Guru
5. sep 2010
2.635
1.338
113
Citat:
Na Darsu poudarjajo, da bo v času obnovitvenih del tovorni promet preusmerjen na južno in vzhodno ljubljansko obvoznico
cheer.gif
 

voznikvozniku

Fizikalc
3. okt 2007
398
31
28
pri delih na severni obvoznici je dodan tudi ta zanimiv stavek..le kaj pomeni - "V sklopu obnove H3 bo uvedena začasna prilagoditev razcepa Malence od Golovca proti južni obvoznici. "
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.008
3.522
113
41
Lj
Citat:
Uporabnik voznikvozniku pravi:
pri delih na severni obvoznici je dodan tudi ta zanimiv stavek..le kaj pomeni - "V sklopu obnove H3 bo uvedena začasna prilagoditev razcepa Malence od Golovca proti južni obvoznici. "

Da bodo tudi tam naredili gužvo. Nikamor ne moreš pobegnit pred Darsom.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
A sedaj pa tam ni gužve?
grims-1.gif


Po mojem bodo zaprli vozni pas iz smeri Grosuplja in "dvopasovno" speljali promet iz smeri Golovca.

S tem pa je "timnig" količkov še bolj sporen - v roku 2 mesecev dvakrat drastično spremeniti prometni režim. In potem so vozniki "krivi", da ne "obvladajo" ceste.
rolleyes-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
A sedaj pa tam ni gužve?
grims-1.gif


Po mojem bodo zaprli vozni pas iz smeri Grosuplja in "dvopasovno" speljali promet iz smeri Golovca.

S tem pa je "timnig" količkov še bolj sporen - v roku 2 mesecev dvakrat drastično spremeniti prometni režim. In potem so vozniki "krivi", da ne "obvladajo" ceste.
rolleyes-1.gif

Ce bo to res, potem si tisti ki si je to izmislil zasluži nagrado za...... Stoletja.
Aja, idejo je dobil na alterju in bo sedaj popravil napako ki jo je naredil pred nekaj meseci. Samo da se ne bo cez nekaj mesec premislil in spet spreminjal. Sicer pa je nandarsu zaposlenih najbrz se vedno enako stevilo ljudi kot v casu intenzivne gradnje AC kriza, in nekaj vendar je oametno da pkazejo da delajo. Pa ceprav neumnosti.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
A sedaj pa tam ni gužve?
grims-1.gif


Po mojem bodo zaprli vozni pas iz smeri Grosuplja in "dvopasovno" speljali promet iz smeri Golovca.

S tem pa je "timnig" količkov še bolj sporen - v roku 2 mesecev dvakrat drastično spremeniti prometni režim. In potem so vozniki "krivi", da ne "obvladajo" ceste.
rolleyes-1.gif
kako pa so s postavitvijo količkov "drastično" spremenili prometni režim?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Ocitno so ga, ker se ne spomnim da bi pred postavitvijo kolickov dnevno zapirali tunel?
Ocitno je prej veliko voznikov obracalo na tistem mestu in vozilo v nasprotno smer (eden izmed glavnih vzrokov za postavitev)

Mal sarkazma, ceprav sem pisal bolj ali manj resnice
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Danes sem stal pred golovcem smer dolenjska na rdeci luci, nazajgrede pa opazil 6 semaforjevpred predorom, a naslednja poteza bo na avtocestah prehod za pesce?
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
ali so zastoji izključno posledica postavitve količkov, je stvar debate. ker recimo tudi na S obvoznici so letos ob 16:00 vsakodnevno zastoji, prej so bili pa samo ob nesrečah ali dežju.
osebno ne vidim problemov pri še eni spremembi prometnega režima, sploh pa ne v tako kratkem času, ker trenutno stanje je slabo in je potrebno nekaj popraviti. pod pogojem seveda, da bo sprememba na bolje.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik sass pravi:
ali so zastoji izključno posledica postavitve količkov, je stvar debate. ker recimo tudi na S obvoznici so letos ob 16:00 vsakodnevno zastoji, prej so bili pa samo ob nesrečah ali dežju.
osebno ne vidim problemov pri še eni spremembi prometnega režima, sploh pa ne v tako kratkem času, ker trenutno stanje je slabo in je potrebno nekaj popraviti. pod pogojem seveda, da bo sprememba na bolje.

Možno je tud, da folk rine čez severno, ker je konstantno stanje čez Golovec? In so z eno muho zjebali celo obvoznico.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Na severni so vsakodnevno zastoji že dolgo časa in niso nič večji ali manjši od količkov pri Malencah, vsaj po mojih opažanjih. So pa zastoji tipično nekoliko večji v pomladnih mesecih, verjetno zato, ker se folk zbudi in je bolj mobilen (ne, ne hecam se).
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
ne, zastoji na S obvoznici nimajo veze z golovcem:

prejšnja leta sem se pogosto vračal iz službe po obvoznici, letos pa ne vem, kdaj sem se ob 16-ih nazadnje peljal po obvoznici, brez da bi stal. zdaj grem vedno po vzporednih cestah.
 
19. jul 2007
2.820
1.536
113
Pa pozna se tudi, da je le nekaj gospodarske rasti, se spomnim 2009, ko je vse tonilo, kako se je iz meseca v mesec krajšala vrsta v ponedeljek ob 8.00 na "mojem" izvozu iz avtoceste.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.243
6.460
113
pri taščici
Sem preprican da je polovica dolenjcev avtomatsko vozila po prehitevalnem pasu na tem obmocju, ker smo jih ze navadili da znamo uletet direkt pred njih. Sedaj pa jih zelijo spet navaditi na vozni pas....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.371
113
...ksz....

Danes zjutraj okoli 8h oz. malce čez sem šel skozi (zaradi kolone zaprt) predor in se kasneje smejal dvema modeloma za mano, saj se kombi, ki je po sistemu zadrge spustil predse mene, ni želel umakniti še enemu celjanu v i40ki in sta se posledično vozila vzporedno tudi že davno po združitvi obeh pasov, si hupala ter žugala
grin1.gif