Kamioni, kamioni, kamioni in gužva

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.279
4.788
113
Meni prenovljena počivališča niso tako napačna. Res pa je, da se na nobenem še nisem ustavil.
Se pa strinjam, da z lokalno arhitekturo nimajo nič. Če bi imeli projekte po pokrajinah, bi se lahko bolj hvalili, kako promovirajo Slovenijo. Ampak je mogoče bolj smiselno denar vložiti v varnost in pretočnost.

Sicer pa to ne sodi v temo "Kamioni, kamioni, kamioni in gužva", ker kamioni na ta počivališča ne smejo ;)
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.807
2.440
113
Tole je počivališče - lokalna arihtektura :)

04-068 BB.JPG
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla in kajpace

dask

Majstr
21. sep 2023
258
256
63
Daj, daj, ni treba iz navadnega WCja delat arhitektonskega spomenika. Mene bolj zanima zakaj za tak "objektek" rabijo pol leta in več?
Saj to, da se delajo spomeniki, je ravno značilno za Slovenijo. Ali v obliki krožišč ali butastih zgradb. Tudi tele kocke spadaj približno tja. Neokusno, dolgočasno. Ampak saj imamo cela naselja taka, kaj bi se sekiral.
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.685
510
113
41
povsod malo
Meni prenovljena počivališča niso tako napačna. Res pa je, da se na nobenem še nisem ustavil.
Se pa strinjam, da z lokalno arhitekturo nimajo nič. Če bi imeli projekte po pokrajinah, bi se lahko bolj hvalili, kako promovirajo Slovenijo. Ampak je mogoče bolj smiselno denar vložiti v varnost in pretočnost.

Sicer pa to ne sodi v temo "Kamioni, kamioni, kamioni in gužva", ker kamioni na ta počivališča ne smejo;)
Prej so se lahko. Zdaj ima od Karavank do Ljubljane 2 parkirišči pa nima veze ali se ustavi za kufe in 45 minutno obvezno ali 8 urno
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.279
4.788
113
DARS je verjetno naredil raziskavo prometa in ugotovil, da je tovornega prometa na AC manj, zato je zmanjšal število parkirišč za kamione. Povsem logična odločitev.
:evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos
27. jan 2022
5.087
1.876
113
Pametnjakoviči! Pred prepovedjo v soboto in nedeljo nisi mogel zavit na "ta mala" počivališča, kaj šele, da bi v vsem tistem "govnu" odtočil ali odložil višek iz sebe!
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jendomen

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.163
863
113
Pri sajkek sem se že večkrat ustavil, si odprem par produktov iz Hoferja in malo pomalicam. Je lepo za usest se, wc-ji čisti kot za AC wc, reciklirajo, meni je všeč.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek