Vse o avtodomih in avtodomarstvu

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.379
3.510
113
Zal mi je edino za park Güell. Ni uspelo. Sold out. Pazil sem na otroka in nisem kart prej kupoval, da smo se lahko prilagodili dihanju mesta z gužvo. Sagrada Família tudi ni uspela, pa nič hudega. Slikal sem jo. Čao.
Meni moja še danes ni oprostila, da sem jo iz Guela ven zvlekel po parih urah. Še dobro, da nisi šel, ker tvoja ne ve kaj je zamudila. :aplauz:
Moje mnenje je, da si za taka mesta moraš vzeti vsaj dva, če ne tri dni cajta in ga res doživeti. V miru in ne v naglici. Take dirke smo mi uprizarjali samo prvo leto, ko smo imeli kamper, pol sem pa postudiral, da to tako negre. No, mogoče se pa še enkrat vrneš, pa v miru doživiš še ne videno. ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Valhalla

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.306
927
113
Sant Pere Pescador
20240823_174751 (Small).jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

Car

POSTman
4. avg 2007
8.426
1.353
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
ksz....
Glede na to, da zaradi bolezni AD ne bom uporabljal kar nekaj mesecev in to najbrž preko zime, me zanima, kako vi zaščitite svoje vozilo pred vremenskimi vplivi, sploh pozimi (zmrzal, sneg.....). Seveda je najbolje, da je AD pod nadstreškom ali v garaži, ampak te možnosti nimam. Nagibam se k nakupu namenske zaščitne ponjave, ki diha. Kakšne so vaše izkušnje s tem?
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.379
3.510
113
Samo ne ga zadihtat s ponjavo.
Spodaj ga konkretno našpricaj s Krown oljem, je brez vonja. Če se sam ne boš tega lotil, ga pelji k Trem kronam.
Vodo spustiš, lajtenge prepihaš, akumulatorje nafilaš, hladilnik odpreš in to je v bistvu to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kalbo

bev

Majstr
25. apr 2017
360
250
63
kot so rekli. Ponjava je traparija. Spredaj ga zapelji na klocne da visi, da ne zastaja voda.