Vse o avtodomih in avtodomarstvu

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.208
9.287
113
Samo da se razumemo: Tudi sam sem proti ponjavam, ampak sem vseeno vprašal, saj naj bi te namenske dihale....
Hvala za odgovore, prihranili ste mi cca. 500€.
Imam sicer možnost zapeljat avto pod kozolec na kmete k prijatelju, ampak včasih se tam ponoči potikajo čudni obiskovalci, pa tudi kakšne živali so tam, ki se rade posladkajo s kabli ipd.
Saj vem, avtodom je delan za zunaj, tudi s tem nimam težav, malo me moti le takrat, ko je full snega in ledu po strehi, ne vpliva preveč dobro na obe strešni anteni, sončne celice, pa tudi na okna oziroma tesnila....
V glavnem, spredaj ga bom dal na klocne, da bo visel nazaj in ga zaprl. Vsake toliko časa ga bom zluftal in zakurblal, če pa ne bom zmogel, bom pa že mojo poslal.
Btw., pred nadaljnim s.ranjem v bolnici imam od petka naprej do konca meseca čas, da izginem proti morju. Gledam pa napoved, se bo spremenilo vreme, nič čudnega, saj tako lepo ne more biti ves čas.... Sploh ne vem, kaj naj, razen tik pred odhodom kreniti proti soncu. Ne morem pa kam res daleč...

Če bo kamper spomladi naprodaj, bo to res odličen nakup. Priporočam!!! Ampak v tem primeru bo to pomenilo samo eno....... :obesise:
Vso srečo želim. Ti se pocajtej, kamper te bo počaku s ponjavo ali brez.

L