Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Recimo da se mi dva skregava, jaz te ne bom pretepel če se govovoriva da mi boš dovolil, da ti natepavam ženo, prosto koristim tvoj avto, tvoje nepremičnine in bančni račun.

Sicer pa te bom pretepel, natepaval tvojo ženo, koristil tvoj avto, nepremičnine in bančni račun.


Bi pristal na tak dogovor?
predn bi pršu do praga bi bil lezi gotov si. mam vile doma, kmetije pa ne.
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Tud virusa bi bli 3/4 manj če bi se vsi držali navodil in vklopili ZKP.....ne pa da so se prekuzevali na petkovih kolesarjenjih in po privat žurkah....

Pa...?
se spomnm ja, na stotine trupl. tko je reku hojs
medtem pa....
1652614596640.png
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Prostor je odprt....distanca je....

Bi človk pomislu da maš kaj ZKP.....sploh ker poseduješ vile!
 
2. okt 2007
3.596
2.037
113
vsi imajo koristi od sankcij, samo navadni ljudje ne, pa samo zaradi sankcij se vojna v UA ne bo končala, kvečjemo še več žrtev bo, ko bo ranjeni medved začel vsepovprek tolčt

 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.133
113
Kaj je efekt fosforjeve bombe? Železarna je naseljeno območje ali industrijsko?

Ne bo še dobro končalo vse skupaj.... Glede na to, da bi po napovedih Rusija morala že zdavnaj izgubiti biti v stečaju itd itd... Pa še kar brcajo
srbi so klali ljudi 8 let po balkanu kljub vsem sankcijam in šele bombardiranje beograda jih je ustavilo...
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
če sm prov dojel, dec zmerom skače u tandemu.
z glavo globok u riti enga k ga vsi poznamo haha
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.372
6.551
113
On the battlefield in Ukraine, Nato's secretary general says Russia's war is not going to plan.

Speaking at a meeting of Nato foreign ministers, Jens Stoltenberg said Russia was not achieving "its strategic objectives".

"They failed to take Kyiv, they are pulling back from around Kharkiv, their major offensive in Donbas has stalled," he added.

Pomeni…kijev napad je bila diverzija za vzhodno fronto. Vzhodna fronta je pa diverzija…za? Mairupol?, kjer ze 80 dni ne morejo spucat tovarne?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.