Vojna v Ukrajini

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Vojne bi bilo lahko ze zdavnaj konec, ce bi se nadaljevala pogajanja. So bili v Carigradu ze zelo blizu, pa je ukrajinsko stran Zahod po prstih zaradi tega, pogajanja so se nehala in od tam je slo samo se navzdol.

Kot je povedal Lloyd Austin, ameriski obrambni minister, ki je te dni poklical Shoiguja in ga prosil za premirje; Zahod hoce osibiti Rusijo, pa ce to stane zivljenja zadnjega ukrajinca.

Gre se za vojno izcrpavanja. ekonomsko je Zahod ze prakticno izgubil. Vidite, kam gremo ekonomsko, vojna izrcrpavanja na bojiscu se gre pa do zadnjega ukrajinca.
Kaj je za tebe blizu in podi kakšnimi pogoji ?

Če grem jaz soseda prefukhat, pa mu rečem, da se lahko mirno zmenima tako, da mi on odstopi polovico zemljišča bo konec ?.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.984
5.203
113
Vojne bi bilo lahko ze zdavnaj konec, ce bi se nadaljevala pogajanja. So bili v Carigradu ze zelo blizu, pa je ukrajinsko stran Zahod po prstih zaradi tega, pogajanja so se nehala in od tam je slo samo se navzdol.

Kot je povedal Lloyd Austin, ameriski obrambni minister, ki je te dni poklical Shoiguja in ga prosil za premirje; Zahod hoce osibiti Rusijo, pa ce to stane zivljenja zadnjega ukrajinca.

Gre se za vojno izcrpavanja. ekonomsko je Zahod ze prakticno izgubil. Vidite, kam gremo ekonomsko, vojna izrcrpavanja na bojiscu se gre pa do zadnjega ukrajinca.

Recimo da se mi dva skregava, jaz te ne bom pretepel če se govovoriva da mi boš dovolil, da ti natepavam ženo, prosto koristim tvoj avto, tvoje nepremičnine in bančni račun.

Sicer pa te bom pretepel, natepaval tvojo ženo, koristil tvoj avto, nepremičnine in bančni račun.


Bi pristal na tak dogovor?
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Rezultati pogajanj morajo biti taki, da zadovoljujejo obe strani, ne glede na to, kaj si ti misliš o njih.
Točno tako. In ker niso prišli skupaj se vojna nadaljuje (popravek: specialna operacija). Moje mnenje ne šteje, se pa mi kot človeku zdi normalno, da na sosedovem ozemlju nimam kaj počet brez njegovega dovoljenja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

masevc

Guru
2. sep 2007
3.441
862
113
ta je čisti fake news, ta ruska oprema na bojišču, ali je stara in nima še polprevodnikov, v vsakem primeru pa je bila narejena pred napadom na UA
Ce zahodnoevropski avtomobilski proizvajalci pobirajo čipe iz PS za najmodernejša vozila, jih lahko tudi Rusi za svoje montaze orožja. Kje pa pise da kaj popravljajo staro robo.
al kako?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
258
113
Vojne bi bilo lahko ze zdavnaj konec, ce bi se nadaljevala pogajanja. So bili v Carigradu ze zelo blizu, pa je ukrajinsko stran Zahod po prstih zaradi tega, pogajanja so se nehala in od tam je slo samo se navzdol.

Kot je povedal Lloyd Austin, ameriski obrambni minister, ki je te dni poklical Shoiguja in ga prosil za premirje; Zahod hoce osibiti Rusijo, pa ce to stane zivljenja zadnjega ukrajinca.

Gre se za vojno izcrpavanja. ekonomsko je Zahod ze prakticno izgubil. Vidite, kam gremo ekonomsko, vojna izrcrpavanja na bojiscu se gre pa do zadnjega ukrajinca.

glej, vojne bi bilo konec, ce bi zelenski odstopil, prej pa se predal vzhod ukrajine in krim agresorjem.

temu recemo predaja, poraz, kapitulacija, skratka izguba clovekovega, drzavnega dostojanstva.

zdej, ce ste ti in ostali rusofili taki pussyi, da se takoj predas, ne mores tega od drugih pricakovat, ker imajo, hvalabogu, nekateri ljudje ponos in so drzavotvorni.

in pac v cloveski naravi je, da nekaj kar je tvoje ne predas drugemu brez boja, borbe. niti nisi dolzen, ker to je vseeno pac kraja.

tko da nehi s tem nabijanjem, da bi vojne lahko bilo ze zdavnaj konec, ker je edino cisto naravno, da ukrajinci pac ne morejo predat njihovega ozemlja tujcem.

VOJNE BI BILO ZE ZDAVNAJ KONEC, CE BI RUS SPOKAL DOMOV IN PUSTIL SOSEDNJE DRZAVE PRI MIRU.

piz.du mater no. zdej so ukrajinci krivi, da jih rus napada?!

je pa sramota tudi koliko slovencev podpira rusijo. me zanima, koliko bi bili glasni, ko bi rus zavzemal naso zemlo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113
Tud virusa bi bli 3/4 manj če bi se vsi držali navodil in vklopili ZKP.....ne pa da so se prekuzevali na petkovih kolesarjenjih in po privat žurkah....

Pa...?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Clancy in tomi

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.371
6.551
113
Russia's offensive in Donbas has lost momentum and fallen significantly behind schedule, according to the UK's Ministry of Defence.
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.