Tokio 2020

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Tekmo smo izgubili že prej s preveč zgrešenimi prostimi meti in meti za 3 točke.
Sodniki so pač bili, kakršni so bili, niso pa odločili tekme.
Francozi so nam natolkli preveč trojk.

Jaz mislim, da pač tokrat nismo imeli sreče... Sreča je bila na njihovi strani.

Gremo po BRON!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in darjan

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.553
8.908
113
Ziher tekmo ja, sam te tekme, k je v zraku že toksično od veličine rezultata se pa žal dobiva v zadnji minuti. jebeštrga, Francozom bi lohk šla kaka trica manj not, našim pa kakšna več, al pa saj ta polaganje bi lohk un falil žogo.

Lukata pa itak pol znalcev ne vidi, če glih nemogočih tric ne zadeva. Da zrihta 90 postov košev itak nobenga pol ne zanima.

Pa zdele sem še gledal brez 180 pulza zadnji napad. Je bil kr z jajčki izveden.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.762
361
83
Vipavska dolina
ksz

gledal sem samo 1/4 tako da ne morem komentirat tekme, lahko pa komentiram nekatere zapise.
A biti med 4 najboljšimi na svetu ni dobro? Vem boli, še posebej če si tako blizu. Ampak, za koliko so "petelini" premagali takoimenovane (tu na alterju) "črne kite"?
Zame so dovolj naredili že z uvrstitvijo na OI, kot tretja slovenska ekipa, prišli so v polfinale, čisto dovolj. Morebitna osvojitev tretjega mesta oz. bronaste kolajne je pa zgolj še dodaten bonus.
Lahko imajo dvignjene glave, nikomur niso ničesar dolžni, borili so se in to je to.

V soboto bo pa z moje strani isto, gledal bom zgolj 1/4, zvečer pa bom prebral modrovanje tule.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.369
6.551
113
After the end of the game, Doncic was shouting “FIBA is probably happy” while walking through the media mixed zone per 15min. He was also reported to shout “FIBA happened” while Slovenia big man Ziga Dimec was being asked questions about the game.

Slovenia had several complaints with the officiating and particularly with a play halfway through the fourth period and the score tied at 78 where Timothe Luwawu-Cabarrot blocked Jaka Blazic’s layup attempt. Blazic protested that it was a goaltending violation and he received a technical foul.

Ta tehnicna je pomoje bila prelomen dogodek in marsikoga psihicno zdrmala.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Zame so dovolj naredili že z uvrstitvijo na OI, kot tretja slovenska ekipa, prišli so v polfinale, čisto dovolj. Morebitna osvojitev tretjega mesta oz. bronaste kolajne je pa zgolj še dodaten bonus.
Lahko imajo dvignjene glave, nikomur niso ničesar dolžni, borili so se in to je to.
Se strinjam. Žal nismo nikoli zadovoljni. Košarkarji iz 2 mio države so dokazali, da lahko povsem enakovredno igrajo s katerokoli ekipo na svetu. Če to ni neverjetno ...
Mislim, da smo lahko v Sloveniji več kot zadovoljni s tem, kar so dosegli, njim pa je seveda žal, da je zmanjkal ščepec. Vprašanje pa je, če se bo uvrstitev na tekmovanje svetovnega formata še posrečila, kak bo sistem kvalifikacij in kaki igralci bodo takrat na voljo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in shift

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.369
6.551
113
Žal moramo priznati tudi to, da skoraj sigurno ne bi prišli tako daleč, če ne bi imeli uvoženega igralca v zadnjem trenutku. Mogoče so tudi zaradi tega FIBA/sodniki malce postrani gledali na nas...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.417
9.164
113
kaj, jaz sem zadovoljen, dobro so igrali, tiste zadnje sekunde so samo sreča. Desjtvo je, da so bili Francozi boljši. Tak od daleč, me bolj čudi da so naši tako dobro priključevali. Oni metali trojke itd, ....pa bili so bolj grobi... in to je to..Naši pa na trenutke cist zgubljeni. Noben ni bil pretirano razigran, kot v krču. Ampak bila je borba do konca.
Zdaj pa sestavit misli, in avstralce posekat, že od štarta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.830
715
113
Tekma se je zgubila na prostih metih. Verjetno posledica zivcev in utrujenosti. Ce bi zadel nekako pod povprecnih 75% bi bila druga zgodba.
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
morda sem krivičen, a vseeno...a imamo možnost take kontinuitete glede vseh naših športnikov? ne pa da čakamo vsakih 20 let na enga takega "genija" kot recimo janja? da bi ministrstvo, klubi, društva...res iskali in našli talente, ki bi vsako leto lahko tekmovali med top deset? morda ne med skupinskimi športi...ampak, individualni. se bojim, da bo tale olimpijada izzvenela in bomo žal spet čakali 30 let na medalje...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Ne filozofiraj... Saj redno dobivamo kolajne, pac smo majhni in prisotni v prevec sportih zato pa velikokrat ni takoj naslednikov. Uzivaj dokler je pa spoznavaj vedno nove sporte kjer smo lahko vsi takoj kavc strokovnjaki.