Tokio 2020

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.313
6.528
113
Tako sem jaz napovedal pa bil delezen kritike, torej pod kosem nimamo sans in bomo zmagali ce bo sel sut iz daljave, pa ni.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.728
2.340
113
Pomurje
Kaj joče. Tudi rokometaše so tak ven vrgli.

Je treba bit 2x boljši, da Zahodnjake premagaš.

Fiba je dobila lekcijo od sponzorjev, ko je Slovenija postala Evropski prvak.
Te napake zdaj niso ponovili, žal z našo pomočjo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Tako sem jaz napovedal pa bil delezen kritike, torej pod kosem nimamo sans in bomo zmagali ce bo sel sut iz daljave, pa ni.

Ok, pa kaj bluziš ... Tobey je imel 23 pik, Gobert 9. Francozi so zmagali, ker mi nismo znali pokriti meta za tri in ker smo polovico prostih vrgli mimo. Zadnji napad je itak loterija, prej smo ga kronali v obrambi na Coloju in Fournierju.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Samo res pa ne vem kako se odločijo gledat posnetek sodniki. Nam je šel naslednji napad gledat al je bla 3jka. Tam k se je pri prostih obroča dotaknu in pa table pa ni šel gledat. Kaj te jaz vem. Samo naši (predvsem Luka) so preveč v sodnikih. Je tudi trener povedal. Samo verjetno tudi mal svoje težave s tem sproščajo k ne gre tko kot bi moralo it.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan in Anubis

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
Samo res pa ne vem kako se odločijo gledat posnetek sodniki. Nam je šel naslednji napad gledat al je bla 3jka. Tam k se je pri prostih obroča dotaknu in pa table pa ni šel gledat. Kaj te jaz vem. Samo naši (predvsem Luka) so preveč v sodnikih. Je tudi trener povedal. Samo verjetno tudi mal svoje težave s tem sproščajo k ne gre tko kot bi moralo it.
Tud ti bi bil v sodnikih, če bi te mlatil ko bika, uni pa ko bi se jim pušuka zataknila, na drugi strani bi ti pa tri osebne u napadu piskal tko mal iz lufta.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Kaj zdaj jočete, zadnji napad smo pač odigrali na najmanjšega palčka v ekipi, nornalno da ga je naturalizirani 30cm višji francoz zalepil. Kakor koli kdo kaj reče, v ekipi imamo speicalista za končnice in za mete v zadnjih sekundah, ki pa ni hotel prevzeti odgovornosti nase. Lahko bi komot šel na prekršek in z malo sreče še zadel + metal. Ampak kdo smo mi da bomo pametovali, so že imeli takšna navodila oz. dogovor in svojo matematiko.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Pa kljub vsemu so se dobro borili, bili blizu.

Pač se zgodila luzerija za piko na koncu, ampak tudi francozi bodo sedaj v finalu papnili od črnih kit.

Naj se pripravijo na bitko za bron, že to bi bil nor uspeh, Avstralci so tudi lahko neugodni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Ja na žalost so imeli Francozi preveč odprtih metov, ki so jih spridom izkoristili. S tega vidika vsa čast, da so naši bli zraven. Saj je problem s sodniki ja samo kot so drugi napisali je večji del na samih za poraz kot pa sodnikih. Žal, če bi bil strel boljši (prosti, 3jke) in obramba sodniške odločitve ne bi imele vpliva. Na koncu je pa še vseeno bilo v naših rokah da zaključijo. Ni šlo. Upajmo da v soboto bo. Bo pa prav tako težka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in Hanzi

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Tekma se je zgubila ze prej, ce bi zmagali na koncu bi bila to samo sreca
To pa vsekakor. Na koncu je bila zgolj gola sreča da smo dobili prekršek v napadu, da je dolgin zgrešil oba prosta meta ter da so falili trico. Dobili smo darilo ki ga žal nismo izkoristili. Žoga je okrogla, ni kaj zamerit. So pa francozi bili 90% časa boljša ekipa.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Sicer pa nisem spremljal tekem Avstralije. A so res tako presneto dobri? Upam da ta tekma našim ne bo pustila posledic na psihi.