The Grand Tour

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Nepresenetljivo v bistvu. Imaš Clarksona, ki se zaradi svojega statusa že v osnovi ni navajen kaj preveč nazaj držat in hitro naredi kakšno sceno, imaš njegova leta ter vročino, kar definitivno tudi vpliva na živce. Aja pa štajerce. :evil:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Ne vem, če ni bolje razlagat folku, da sem Rus...in ne Slovenec.
Sam res.
Mene zanima tudi kateri nadrejeni je poslal njega intervjujat. Namreč dobiš res ekskluziven dostop do medijskih zvezd najvišjega formata in pošlješ nekoga tja, ki si očitno ne vzame niti 5 min časa, da se “informira” o njih, saj očitno pojma nima o njih.
Moram pohvalit Clarksona, da ga ni fsekal.
 
Nazadnje urejeno:

dTi

Fizikalc
5. avg 2007
326
28
28
Informiran o njih očitno je do neke mere, je pa računal, da bodo poceni fore dovolj, da jih animira in izpade smešno. Nak. Tile trije so inteligentni in s smislom za humor, kar ta tip očitno ne premore. Clarksonu se pa na koncu posnetka vidi na obrazu olajšanje, da tip končno gre.
Se pa veselim oddaje ... tale intervju pa upam, da bo zakopan na dno interneta.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Informiran o njih očitno je do neke mere, je pa računal, da bodo poceni fore dovolj, da jih animira in izpade smešno. Nak. Tile trije so inteligentni in s smislom za humor, kar ta tip očitno ne premore. Clarksonu se pa na koncu posnetka vidi na obrazu olajšanje, da tip končno gre.
Se pa veselim oddaje ... tale intervju pa upam, da bo zakopan na dno interneta.
Informiral se je 5 min prej. Saj je rekel enkrat vmes, da je prebral na internetu. Pa vpraša ga, če je res kmet. A celo nadaljevanko o tem je imel. Tako to je isto kot bi se sam informiral o Kardašijanki v naslednjih 5ih minutah googlanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

dTi

Fizikalc
5. avg 2007
326
28
28
Informiral se je 5 min prej. Saj je rekel enkrat vmes, da je prebral na internetu. Pa vpraša ga, če je res kmet. A celo nadaljevanko o tem je imel. Tako to je isto kot bi se sam informiral o Kardašijanki v naslednjih 5ih minutah googlanja.

"Too much information"

Ne poznam ne njega, ne Kardašijank, pa mi je iz tega intervjua takoj jasno, da je kmetavzar, ne kmet.

Iz istega razloga ne morem soditi o njemu kot celoti, tako da se bom raje omejil na to, da je intervju izpadel "neposrečeno".

Howg
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Informiral se je 5 min prej. Saj je rekel enkrat vmes, da je prebral na internetu. Pa vpraša ga, če je res kmet. A celo nadaljevanko o tem je imel. Tako to je isto kot bi se sam informiral o Kardašijanki v naslednjih 5ih minutah googlanja.
Da kardashijanke in njihovo zgodbo povzames imas 5min googlanja vrh glave..
za te gospode in njihovo raznovrstnost pa rabis vec.. jeremy naredi gledljiv biznis iz vsega kar se loti .. posnetki kmetovanja so top (tud “nas” bobnar7 je top).. hammond v svojih “discovery” oddajah je tud prepricljiv na nek svoj nacin.. ni vse samo “top gear”..
Gospodje so vec.. znajo in zmorejo.. dokazano veckrat.

Dezelak je pa - zmer isti.. tako kot vsi masovni komercialni radiji.. ista musk, iste bullshit trac novice, reklame v nedogled..

Se grem skor stave, da ce bi dezelak delal intervju s kardashijankami - da bi se prcej bolje pripravil (ker bi imel intervju z “zvezdami”)
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sandra

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.298
62
48
Meni se zdi kot da so Dezelaka snel s kljuke, da mora nujno it posnet intervju. In ce ne poznas scene, se ne mores pripraviti v tako kratkem casu.

Bi bilo pa zanimivo, ce bi atmosferci sli delat intervju. To pa bi blo ja.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony, Matey in sad

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.624
985
113
Meni je bilo edino smešno, ko ga je vprašal kakšne barve je njegov avto. Če je res bil joke navezan na oddaje kjer so sami govorili, da ženskam je najbolj pomembna barva. Če je pa resno mislil, potem pa nimam besed.