The Grand Tour

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Meni se zdi kot da so Dezelaka snel s kljuke, da mora nujno it posnet intervju. In ce ne poznas scene, se ne mores pripraviti v tako kratkem casu.

Bi bilo pa zanimivo, ce bi atmosferci sli delat intervju. To pa bi blo ja.....
Deželaka so "sneli s kljuke" in mu rekli, naj gre na Bled in poskusi dobit intervju... Tako so rekli, preden je šel gor in potem, ko je bil gor...
Je pač "probal", ratalo pa mu ni (intervju)...
Boljše to, kot da sploh ne bi (recimo)...
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Deželaka so "sneli s kljuke" in mu rekli, naj gre na Bled in poskusi dobit intervju... Tako so rekli, preden je šel gor in potem, ko je bil gor...
Je pač "probal", ratalo pa mu ni (intervju)...
Boljše to, kot da sploh ne bi (recimo)...
V takem primeru, da je po nakljucju dobil intervju pa ni bil pripravljen, bi moral recti tako kot je. Rekel bi, da to pac ni pripravljen in da se lahko skupaj zacnejo basat s kremsnitami pa kaksno recejo na prosto... pac obrnes situacijo nekak da stece nek random pogovor o neki temi, od tam pa peljes naprej.
Saj vem, enostavno je biti pameten za ekranom...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.513
9.214
113
Meni je bilo edino smešno, ko ga je vprašal kakšne barve je njegov avto. Če je res bil joke navezan na oddaje kjer so sami govorili, da ženskam je najbolj pomembna barva. Če je pa resno mislil, potem pa nimam besed.
Resno. Saj ga je še JC neumno gledal, kaj sploh sprašuje. Namreč to ga je vprašal potem, ko mu je JC naštel 10 avtov, ki jih ima. Deželaku očitno ni potegnilo, da nekdo lahko ima 10 avtov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Matey

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.158
293
83
Meni se zdi kot da so Dezelaka snel s kljuke, da mora nujno it posnet intervju. In ce ne poznas scene, se ne mores pripraviti v tako kratkem casu.

Bi bilo pa zanimivo, ce bi atmosferci sli delat intervju. To pa bi blo ja.....
Dezelak je snet z kluke ze v vsaki jutranji odaji....
pac dezurni..
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.276
1.946
113
Radio 1 voditelj, ki je naredil najbolj beden intervju z Hamondom in Klarksonom (gledano čez celo zgodovino). Poglej na FB
Deželak je samo za "kolesarit" dober.

Intervju al karkoli je to bilo, pa ne morem komentirati, ker če samo pomislim na ta posnetek mi gre na kozlanje.

A res niso mogli poslati nekoga normalnega
 
Nazadnje urejeno:

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Saj sta bila poleg njega še dva druga kolega radijca, ki bi verjetno mnogo bolje izpeljala ta intervju.

Bi bilo bolje, če bi se držal le kolesarske akcije, s katero si je dejansko ustvaril ime. To nabijanje nekaj v prazno pa počne (vedno pogosteje) tudi v jutranjem radijskem programu...
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in sad

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.115
113
39
MB
Hotel Arena so zakupli za vikend, je zaprt :)

kaj pa produkcija … to more bit 50+ ljudi ekipa
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Hotel Arena so zakupli za vikend, je zaprt :)

kaj pa produkcija … to more bit 50+ ljudi ekipa
Sem pomagal pri eni tuji reklami, ki so jo snemal v mojih krajih. Imel so tipa, ki je bil zadolžen, da je polnil telefone in nič drugega. Resno. Za polnjenje baterij od makit so spet imel drugega. Še serviserja za kolesa so imel... Za eno kolo v reklami.
Pa da sploh ne govorim o tistih, ki so snemal ta je imel po 3,4 pomočnike. 50+ je mala številka.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.780
1.907
113
Pri resnih produkcijah je to normalno, saj je dodaten človek na setu cenejši kot zamude ali celo izgubljen dan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in ncnifrej

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.115
113
39
MB
Sem pomagal pri eni tuji reklami, ki so jo snemal v mojih krajih. Imel so tipa, ki je bil zadolžen, da je polnil telefone in nič drugega. Resno. Za polnjenje baterij od makit so spet imel drugega. Še serviserja za kolesa so imel... Za eno kolo v reklami.
Pa da sploh ne govorim o tistih, ki so snemal ta je imel po 3,4 pomočnike. 50+ je mala številka.
Sem tudi sam delal to ja, ampak tisto je ponavadi res natempirano zarad lokacij.

najboljse kaj sem sam dozivel pa je bilo ko je bilo treba osvetlit notranjost kabine avta pa je blo treba spravit kabel od generatorja iz prtljaznika mercedes pa limuzina …en klic pa je lepo sla kronska zaga skoz steno pa leder zice :eek:
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.884
113
pri taščici
Ena ,"usivo" snemanje slovenske nanizanke na teren pripelje vsaj 30 ljudi ce ne vec. Nisem vprašal za tocbo stwvilo, samo vidim po stevilu avtomobilov ko je snemanje.
Koliko jih je se v ozadju na "placilni listi".
Kot je nekdo napisal.
Bolje da jih 5 nos vrta 3/4 dneva kot da se zgodi nek zastoj na snemanju, ker ni frej soferja ki bi sel po pivo za sceno.