Telemach!!!

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Hvala za odgovor, ja sem našel gumb, odprl zadevo, a ko sem hotel pogledati eno zadevo se je izpisalo da moram poklicati 070 700 700.
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Preverjeno danes na Telemachu - brezplačen Voyo velja samo na paketih Trojček (pa še tu verjetno ne na vseh) ne pa na TV paketih.
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Vprašal bi malo mino glede TTX na telekom optiki pri telemachu, ali dela ali ne hp desk pravijo da ne dela. Čudno mi je da ne dela pri telemachu pri drugem ponudniku na isti optiki nikol problema s tem.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
Na Telekom optiki Txt ne dela, če jo najema Telemach. Ostali ga imajo.
Nekaj v zvezi z prostimi valovnimi dolžinami.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
To je čisto stvar programske opreme. Telemachov box pač podpira TXT samo iz DVB-C signala (bodisi po coaxu ali optiki pa ni važno čigavi, ampak po tuji običjano nimajo DVB-C), preko IP pa ne. Tako da tam kjer imaš box priklopljen samo na mrežo (pa četudi je to na coaxu), teletext kolikor vem, ne dela. Drugi ponudniki večinoma DVB-C itak nimajo in že v osnovi teletext podpirajo na IP, tako da nič čudnega.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.318
3.415
113
Nastavi DVB - T programe ki so v zraku pa bo delalo, pa še neki Hbb TV je.
Pritisneš Rdeči gumb.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.930
8.972
113
EU
Hm
To še kdo uporablja?
Resno??
Malo se nenavadno sliši v sedanjem digitalnem času, vendar je to prednost, če v osnovni signal zapakiraš še dodatne informacije. Zakaj pogledam TTX na SLO? V kratkem je napisano, kaj novega bodo povedali pri poročilih. Če je kaj zanimivega potem pogledam, drugače ne. Tudi če se mi ne ljubi gledati dolga poročila, tam preberem povzetek in ugasnem TV. Zadeva je hitra in preprosta za razumevanje.
 

-JM-

Pripravnik
9. sep 2020
38
4
8
Če si pred TV, pa bi rad nekaj na hitro pogledal menda ne bom vstal pa zalavfal PC da bi pogledal TXT

''CLIO'' zakaj pa ga ne bi. Ne vem kakšen smisel ga imajo to urejati na RTV-ju če ga nobeden več ne gleda.
Na eon box si instaliraj to aplikacijo: https://play.google.com/store/apps/details?id=it.giccisw.tt2&hl=sl&gl=US
Nato v tej aplikaciji izberi teletekst RTV Slo (jih je več)
Če hočeš biti še bolj "komot", potem instaliraj še Button mapper s katerim lahko sprogramiraš txt tipko na daljincu (ki sedaj ni v funkciji), da ti bo odprlo teletekst ne glede na to kaj trenutno gledaš na TV, oziroma katero aplikacijo imaš odprto...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: igi in CLIO15

B81

22. jul 2007
34.459
8.936
113
Ima telemach kje obvestila o izpadih?

Stajerski konec v temi baje od vcerajsnje nevihte brez, na modemu utripajo DS in 2.4+5.0 ghz, ostalo nic. Ima kdo iz Mb ali Ptuja signal?
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
419
4
18
Ljubljana
Prosil bi za komentarje na naslednjo korespondenco s Telemach tehnično službo:

Postavljeno vprašanje Telemachu (tehnična podpora):
na priključku imam EON TV PREMIUM paket (koaksialna povezava) s 3 Conax karticami. Zanima me ali je možna zamenjava ene kartice za EON BOX in uporabo le-tega preko Telekom internet omrežja z funkcijo (ogled za nazaj za 7 dni).

Prejet odgovor Telemacha:
opravičujem se vam za napačno informacijo. V paketu je vključena ena EON Smart TV licenca, ki pa se na vašem priključku že koristi. Za uporabo dodatnega box-a bi torej bila možnost, da se sklene novo naročniško razmerje, v katerem bi lahko uporabljali tudi EON box. Pakete lahko preverite na naslednji povezavi: https://sl.eon.tv/tv-paketi/.

V prvem odgovoru je bilo navedeno, da je zamenjava možna.