Telemach!!!

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.485
5.663
113
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Še komu nagaja TV. Programa KinoHD na 171 več ni BrioHD tudi ne. Prav tako ne dela več EurosportHD

Jaz nimam več POP HD in A Kanal HD. Kaj se jim je strgalo?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Včeraj so verjetno spet nekaj drkali, ker se je meni dogajalo isto. Ciscota sem moral ugasnit 3-4x, da je potem končno naložil vse programe. Kuj nekaj. So pravi amaterji kar se tega tiče.
bonk.gif
Na TV-ju preko Conaxa, pa je bilo OK.
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
ni promocija, programi so odklenjeni ( delajo tut brez kartice, oz. vsaj so) , ampak to je itak napaka , tak da kr pište še bolj , da bojo prej nazaj zakodiral...
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Pa misliš, da os toliko računalniško pismeni in da znajo prebirati forume ?
Zgleda, da imajo tudi promocijo, da moram imeti že 4 dan ročno vpisan IP naslov na modemu, ker mi DHCP ne dodeli IPja. Pa to jim na TM nikakor ne moreš razložit ( poslanih 5 mailov in 30 minut pogovora po telefonu). Tehnik pa pride pa reče, da bova pač ročno vnesla IP naslov in videla. V manj kot 5 minutah je ugotovil, da mi noče dodelit IP naslova in da deluje samo če ročno vnese IP naslov.

Osebno bi vse dal, da bi Elektro Turnšek ponujal kabelski internet v Celju, kot pa Telemach.
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.334
113
promocija je, da imaš bangerz programe vklopljene 2 mesece od sredine aprila dalje.
Sem pa zasledil da je bil kak dan vse odprto, ampak zdaj ni. Lahko pa da različni okoliši imajo vse :S Men je vseeno, tvja gledam ravno tolk da ga mam..tako da..
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Brez EGP-ja si sploh en morem več predstavljati gledanje TV-ja. Hitro preletiš levo, desno, gor, dol in vidiš kje je kaj pametnega ....
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.623
6.868
113
Aja...ogled nazaj...hm..ampak na hbo tako ni ogleda nazaj?

To bi bilo smešno, če bi telemach nudil ogled nazaj, potem pa zaradi nedelujočega epg ne bi delalo na določenih kanalih
smile-1.gif


PS, tudi tega ne uporabljam, ker je večina kanalov za ogled nazaj SD. SD pa je na 55" videt porazno slabo, glede na HD
frown-1.gif
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik imi pravi:
Brez EGP-ja si sploh en morem več predstavljati gledanje TV-ja. Hitro preletiš levo, desno, gor, dol in vidiš kje je kaj pametnega ....

+1

edit:
Potem pa na tablici na D3GO "preletim" - in dostikrat potem kar na tablici pogledam.
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Na mojem starem Samsungu so na HBO3 slovenski podnapisi, na HBO3 HD pa angleški. Potem pa razumi njihovo logiko, če lahko.