Telemach!!!

Gizmo

Pripravnik
26. feb 2008
74
0
6
Sm opazu, da je zadnje čase vedno več programov z zamikom, tudi nekaj se dogaja na HD področju........
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.623
6.868
113
Super, a ko bi le takšne.."uporabne" vključili..fox recimo.

Kaj mi pomaga slo in pop kanali
wink-1.gif


McGiver, očitno so na nat geo HD samo hrvaški podnapisi, meni drugih ne kaže.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Hvala, zadnjič slučajno ugotovim, da imam na mestu navadnega Natgeo - NatGeo HD s HR podnapisi in mi ni bilo nič jasno, ker v bistvu imajo različen program.
 

Abomination1

Pripravnik
22. okt 2012
298
0
16
Prokleta banda lopovska; od kdaj Telemach ne ponuja interneta "samega", torej brez TVja in raznih trojčkov. Dejansko ne moreš več imeti samo interneta v teh časih? Gre se za to, da ko sem bil še študent, sem imel pri njih samo internet, brez Tvja in brez telefona. No sedaj očitno to ni več možno.
Na njihovi spletni strani piše, citiram: Ali je priključek na kabelsko televizijo (KTV) pogoj za kabelski internet?

Da. Iz tehničnih razlogov vam ne moremo nuditi samo internetnega priključka. Internet ponujamo na aktivnem priključku digitalne televizije in preko Telekomovega ADSL in optičnega omrežja v sklopu paketne ponudbe.

in pa:

Kdo lahko postane uporabnik kabelskega interneta?
Uporabniki kabelskega interneta lahko postanejo vsi naročniki na Telemachovo televizijo.

Kdo torej ponuja samo internet?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.028
3.921
113
Saj pa je vedno bilo tako. Mogoče pa je prej mama kabelsko plačevala ti si pa imel brezplačni internet preko Arnesa....
 

Abomination1

Pripravnik
22. okt 2012
298
0
16
Ja ne, bil je priključek v privat hiši, kjer sta lastnika imela TV. Jaz in še eden študent pa sva imela naročnino, vsak posebej za internet. Priključek isti, ampak midva nisva rabila paketa z TVjem. Tako si pač jaz to predstavljam?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Lahko imaš tudi samo internet. Rabiš le "strica" s firmo, pa dva meseca da jim dopoveš, da je na tej lokaciji ločena PE, ki sama plačuje račune.
wink-1.gif


PS: je pa cena najnižjega priključka enaka najnižjemu trojčku, le da imaš malo več hitrosti.