Telemach!!!

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.439
332
83
34
Ko se je izvajal update podatkovne baze je Telemachov Cisco ven metal. Pol so poštimal, zdej pa ne vem zakaj serje spet.
 

kebab

Pripravnik
23. jan 2008
612
1
18
So še komu naenkrat pričeli zaračunavati dodatno (tv) kartico 3 eur?

Ko sem jo dobil ca. 5-6 let nazaj, je bila tadruga kartica brezplačna, v to sem prepričan.

Zdaj pa trdijo, da to ni res, da nikoli bilo tako, da se motim, etc., v isti sapi pa, da je to bila njihova napaka in naj bom srečen, da ne želijo poračuna za nazaj.
 

danilo

Pripravnik
18. maj 2008
160
1
16
Smartwi uporabljam že cca 2 leti, deluje BP po celi hiši, obe nadstropji.
cool-1.gif


lp
 

Lucijan

Pripravnik
2. jun 2015
178
2
18
@danilo, zadeva deluje tekoče? Nič ne šteka, HD-ji na vseh ekranih? Sliši se odlično. Ravno te dni bi moral potegniti kabel do spalnice in bi mi ta rešitev prav prišla. Kartici sicer imam dve, če drugo plačujem, ne vem, če jo, jo vrnem nazaj.
 

Kolimero

Pripravnik
22. apr 2013
185
0
16
Citat:
Uporabnik kebab pravi:
So še komu naenkrat pričeli zaračunavati dodatno (tv) kartico 3 eur?

Ko sem jo dobil ca. 5-6 let nazaj, je bila tadruga kartica brezplačna, v to sem prepričan.

Zdaj pa trdijo, da to ni res, da nikoli bilo tako, da se motim, etc., v isti sapi pa, da je to bila njihova napaka in naj bom srečen, da ne želijo poračuna za nazaj.

Drži leta nazaj niso zaračunavali, in tudi rečeno je bilo, da sta 2 TV všteta. Potem pa so to začeli zaračunavati.
V pogodbi, ki jo imam izpred 6 let pa to res ne piše, piše samo da imam 2 kartici.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
V Mariboru je najmanj 10 let je tako kot sem napisal zgoraj, boljši paketi dve kartici ostali eno.
 

stole

Pripravnik
28. mar 2008
166
14
18
Pa je obstajal tudi paket z 3 karticami-jackpot,do sedaj mi še niso nič zaračunali,če mi pa bojo,se bomo pa prek sodišča pogovarjal,ker mi v pogodbi piše,da paket vsebuje tri kartice za ta denar.Programov pa je itak več kot polovica brez veze,sam balast,še posebej tistih z juga.
 

Kolimero

Pripravnik
22. apr 2013
185
0
16
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
V Mariboru je najmanj 10 let je tako kot sem napisal zgoraj, boljši paketi dve kartici ostali eno.

Pregledal sem vse pogodbe od 22.07.2009 pa do danes, oz do zadnje spremembe paketa 11.04.2016, V nobeni pogodbi nimam napisano, da se zaračunava dodatna kartica. Tudi v zadnji ne. Menim, da to neupravičeno zaračunavajo.Bom vprašal na ZPS.
 

kebab

Pripravnik
23. jan 2008
612
1
18
Moj paket je razširjeni, pogodbo sem našel.

Našel sem tudi tole, kar potrjuje, da nisem dementen.

Kolikor razumem, sem sklenil paket v času, ko so bile dodatne kartice zastonj. Sedaj po 6 letih pa so tole pričeli zaračunavati. Valda brez obvestila, kar naenkrat se je postavka pojavila na računu.

Po njihovem tega nikoli ni bilo oz. je bila njihova napaka, da niso zaračunavali in imajo vsekakor pravico tole pričeti zaračunavati. Zdaj pa ne vem, kako se naj tega sploh lotim; če je sploh vredno truda in časa.. Razpi*** pa so me.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Citat:
Uporabnik kebab pravi:
So še komu naenkrat pričeli zaračunavati dodatno (tv) kartico 3 eur?

Ko sem jo dobil ca. 5-6 let nazaj, je bila tadruga kartica brezplačna, v to sem prepričan.

Zdaj pa trdijo, da to ni res, da nikoli bilo tako, da se motim, etc., v isti sapi pa, da je to bila njihova napaka in naj bom srečen, da ne želijo poračuna za nazaj.

Jas sem zadržal vse brez doplačila, takrat so cca še do pred 3 leti nazaj dodatno dali največ 2 kartici brezplačno v uporabo, vendar brez vmesnika Conax. Sam sem po ostrem protestu to uspel zadržati, kot je bilo, menda je problem, čim menjaš paket ker potem ne gre. Samo vedite pa to, če vam zaračunavajo vam pripada tudi odkodirni CI modul.

So pa res ratali malo bolj tečni okoli tega a še vedno se da dogovoriti, samo res ne na najnižjih nivojih in navadno rabijo par dni, da vrhovi odobrijo.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Sicer kar draga zadeva ampak reši težavo zaračunavanja kartic.

http://smartwi.net/

Imaš v SLO zastopnika in uradnega prodajalca, račun vse, kot mora biti. Imam ta sistem bolj v testne namene, samo ni ravno za nekoga, ki ni tehnični navdušenec in dobro podkovan, oziroma pogojno je, če so naprave tam na 5 m od centralne naprave, sicer so težave pa še problem je vsak mesec z nalaganjem nove kode na master ko se večinoma začne zapletati in moreš ponovno sinhronizirati zadeve. Je pa pri nas povsem enaka cena, kot zunaj ....
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.462
2.935
113
Poznam prodajalca, zanimiv možakar. Torej se koda ne naloži samodejno na Master preko klientov vsak mesec?
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
422
5
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Sicer kar draga zadeva ampak reši težavo zaračunavanja kartic.

http://smartwi.net/

Imaš v SLO zastopnika in uradnega prodajalca, račun vse, kot mora biti. Imam ta sistem bolj v testne namene, samo ni ravno za nekoga, ki ni tehnični navdušenec in dobro podkovan, oziroma pogojno je, če so naprave tam na 5 m od centralne naprave, sicer so težave pa še problem je vsak mesec z nalaganjem nove kode na master ko se večinoma začne zapletati in moreš ponovno sinhronizirati zadeve. Je pa pri nas povsem enaka cena, kot zunaj ....

Torej zadeva le ni tako v redu, če je doseg samo 5m a bi rad imel zadevo v hiši eno nadstropje višje in eno nižje, prav tako kot vidim je težava tudi v nenehnem posodabljanju sporeda na kartici in prenosu na ostale kartice,..........
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik Kolimero pravi:
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
V Mariboru je najmanj 10 let je tako kot sem napisal zgoraj, boljši paketi dve kartici ostali eno.

Pregledal sem vse pogodbe od 22.07.2009 pa do danes, oz do zadnje spremembe paketa 11.04.2016, V nobeni pogodbi nimam napisano, da se zaračunava dodatna kartica. Tudi v zadnji ne. Menim, da to neupravičeno zaračunavajo.Bom vprašal na ZPS.

Kolikor sem videl pogodbo, ki je pripeta, tudi nikjer ne piše da lahko dobiš več kot eno kartico brezplačno. Je treba splošne pogoje od takrat pogledat.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.624
6.868
113
Saj vseeno kaj je bilo, ne more zdaj neka pogodba veljat 100 let. Komot jo razdreš, če se spremeni kaj in ni potrebno plačati "kazni" ali kaj podobnega, ampak ker je itak že toliko let, je razdor "brezplačen" za vse udeležence.

Torej alternativa, Telekom, T2, amis...ali pa pač požreti nove pogoje telemacha. Ne vem kaj se eni res toliko naprezajo okoli nepomembnih malenkosti in se grejo neke don kihote...seveda na forumih.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ksz ...

včeraj sem ugotovil, da je časovni zamik le na par programih - to se posebaj vklaplja ali pač tako je - ker potem bi morali v reklamnem materialu omeniti, da je časovni zamik le na določenih programih ... na T2 je bil časovni zamik praktilčno na vseh programih možen, zato sprašujem ...