Telemach!!!

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
En me sprašuje s katerim programom sem formatiral pa se ne spomnim. Vem, da ga računalnik sploh ni prepoznal. A ima kdo pojma s katerim se to reši? Gre za uporabo čistega diska na drugi napravi.

MOgoče mu pomaga to:
Mi lahko kdo pove kako formatirati oz. usposobiti zunanji disk, da bo ponovno deloval v windowsih? Namreč, ko sem formatiral disk in probaval snemanje na 4682 da bi preveril, če zadeva deluje in dejansko deluje sem disk hotel uporabiti v računalniku vendar se disk nikjer ne pojavi! Zazna le, da se je nekaj priklopilo preko usb, disk deluje in lučka na njem sveti vendar se nikjer ne pojavi. Disk sem ponovno formatiral v sprejemniku kjer deluje normalno a ga windows 7 še vedno ne pokaže kako naj sedaj formatiram disk oz. uporabim v widowsih, če kdo ve prosim?


Diska ti ne pokaže ker so particije ext4 (linux). Poišči disk management (nevem na pamet kje je ker že dolgo ne uporabljam win) pobriši ext4 particije in ustvari ntfs ali fat. Če bi pa rad samo dostopal do ext4 pa za ta namen obstaja driver: http://www.ext2fsd.com/
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Ne vem če si že rešil zadevo, pa kljub temu.
Na DVD naj zapeče eno linux distribucijo (najboljše UBUNTU, če še ni imel Linux-a) in jo zažene kot live DVD (na računalnik se ne naloži nič, iz DVDja pa se naloži Linux), vstavi trdi disk in ga s programom gparted formatira in nastavi novo particijo (največkrat NTFS oz. odvisno kako velike datoteke bo shranjeval - fat32 shrani datoteke do 4 Gb).
Da se pa seveda tudi z drugimi programi (zagonskimi-boot variantami) ali pa za Windows (Paragon, EaseUS, MiniTool ipd.)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
19:00 je pri nas za dobri dve minuti ven vrglo - možno da je na kaki TV kockalo, ker naš LG ven vrže ko je slabši signal.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Danes prejel mail:

Spoštovani!
Obveščamo vas, da bomo 1. 8. 2016 spremenili pogoje uporabe vašega poštnega predala.

Uporaba predala bo postala plačljiva za vse, ki niste Telemachovi naročniki. Letna naročnina za uporabo predala bo znašala 5 EUR.

Telemachovi naročniki boste lahko storitev še naprej uporabljali BREZPLAČNO.

Kaj morate storiti za nadaljnjo uporabo storitve?

TELEMACHOVI NAROČNIKI

Registrirajte se na spletni povezavi https://validacija.telemach.si/prijava-telemach/ in potrdite naročniško razmerje prek uporabniškega računa mojtelemach.si.

Da bi lahko storitev še naprej uporabljali brezplačno, je pomembno, da potrdite uporabo do 1. 8. 2016, saj v nasprotnem primeru žal ne boste mogli več dostopati do svojega poštnega predala.

OSTALI

Na spletnem mestu https://validacija.telemach.si/prijava-novi/ vpišite svoje podatke (davčna številka, ime in priimek, naslov) da vam bomo lahko izstavili račun.

Če ne boste vpisali podatkov in uredili plačila, po 1. 8. 2016 žal ne boste mogli več dostopati do svojega poštnega predala.

Vaša unikatna koda, ki jo lahko sporočite klicnemu centru


Zraven je XYZx3 mestna koda. Itak, da prijave nisem mogel opraviti, ker imam moj tlelemach na drug mail in potem ti noče povezat novega maila z naročniško številko.
Na klicnem centru je malo trajalo ampak smo zrihtali.

Velja pa to za stare TRIERA.NET maile in še eno domeno!
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ja ne vem katera je tista druga domena, mi ni povedal.

Se mi pa nasploh zdi zamalo, da komplicirajo zaradi par sto ali tisoč predalov, pri vsem denarju, ki ga mesečno obrnejo. Teh 5€ na leto jih ne bo rešilo.
 

B81

22. jul 2007
36.315
10.141
113
Ksz

Imate podnapise pri Discovery Channel HD?

Malo me moti, ker ponoci ne morem imet dovolj na glas, da razumem vse...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Danes prejel mail:

Spoštovani!
Obveščamo vas, da bomo 1. 8. 2016 spremenili pogoje uporabe vašega poštnega predala.

Uporaba predala bo postala plačljiva za vse, ki niste Telemachovi naročniki. Letna naročnina za uporabo predala bo znašala 5 EUR.

Telemachovi naročniki boste lahko storitev še naprej uporabljali BREZPLAČNO.

Kaj morate storiti za nadaljnjo uporabo storitve?

TELEMACHOVI NAROČNIKI

Registrirajte se na spletni povezavi https://validacija.telemach.si/prijava-telemach/ in potrdite naročniško razmerje prek uporabniškega računa mojtelemach.si.

Da bi lahko storitev še naprej uporabljali brezplačno, je pomembno, da potrdite uporabo do 1. 8. 2016, saj v nasprotnem primeru žal ne boste mogli več dostopati do svojega poštnega predala.

OSTALI

Na spletnem mestu https://validacija.telemach.si/prijava-novi/ vpišite svoje podatke (davčna številka, ime in priimek, naslov) da vam bomo lahko izstavili račun.

Če ne boste vpisali podatkov in uredili plačila, po 1. 8. 2016 žal ne boste mogli več dostopati do svojega poštnega predala.

Vaša unikatna koda, ki jo lahko sporočite klicnemu centru


Zraven je XYZx3 mestna koda. Itak, da prijave nisem mogel opraviti, ker imam moj tlelemach na drug mail in potem ti noče povezat novega maila z naročniško številko.
Na klicnem centru je malo trajalo ampak smo zrihtali.

Velja pa to za stare TRIERA.NET maile in še eno domeno!

Ravno sem mislil vprašat, kaj narediš, če imaš 3 maile na trieri na eno naročnino.

Pa kaj se grejo te gluposti, saj pa imajo vse podatke kdo je naročnik in kateri maili pripadajo.

Tale Telemach je vedno večji podn s takimi balkanskimi forami.
 

EFX

Pripravnik
13. nov 2007
91
1
8
ksz....

Ima kdo izkušnje s pokritostjo Telemach optike? Na lokaciji imam Telekomovo optiko, preko katere imam lahko še T-2 ali Amis, pri Telemachu pa zatrjujejo, da po Telekomovi optiki ne gre. Tašča ima po drugi strani doma T-2 optiko, preko katere so ji brez težav uredili Telemach paket na optiki...

Se mi splača težiti ali naj na vse skupaj pozabim in raje vzamem drugega ponudnika?