Telemach!!!

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik sade pravi:
Problem pri Samsungih je , da starejši letniki ne prepoznajo slovenskega jezika in piše nedoločeno ( to sam podnapisi , kljub temu , da majo slovenske menije) pri lanskem modelu 6472 , pa mi zazna slovenščino kot Slovaščino) , zdej pri starejših modelih sploh ne mores izbrat slovensščine kot primarnega jezika podnapisov , pri lanskem 6472 pač izbereš slovaščino , ampak kljub temu na NAT GEO WILD HD , in pa HBO 3 HD predvaja tiste , ki so na prvem mestu.

Rešitev je sledeča : TELEMACH MORA NA TEH DVEH PROGRAMIH DAT SLOVENSKE PODNAPISE NA PRVO MESTO IN BODO NA SAMSUNGIH TUDI AVTOMATSKO PREDVAJANI TI BREZ ROČNEGA PREKLAPLJANJA, VSAKIČ KO DAŠ NA PROGRAM, SAM JIM JE TO ZLO TEŽK DOPOVEDAT!!

LP

Točno to. Ko so tu bili uporabniki iz Telemacha je bilo vse OK. Tudi meni so odpisali, da oni imajo vse OK, pa ne drži. Narediti morajo samo to kar je rekel @sade.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Se vedno ni EPG-ja na HD SLO 1, HD Planet TV, HD SportKlub 1, HD Planet plus 1, HD Gold TV, HD SK Golf Klub, HD Eurosport, HD Eurosport 2, HD History TV, HD Animal planet,... vec se mi ne da gledat
tongue-1.gif
 

Clior

Zelenc'
10. maj 2016
2
0
1
Evo. Ravnokar na tehnični podpori izvedel, da bo EPG polno funkcionalen okoli 16.5.2016. Tehniki so baje 2.5. zapisali cca. 14 dni. Je pa kompleksno tole!
 

danilo

Pripravnik
18. maj 2008
160
1
16
Ja, vse je "kompleksno", dvigovat cene skoraj vsako leto in zaračunat za cel mesec, čeprav ti spremenijo paket sredi meseca, pa ni nič kompleksno.... ban.. glavno da je 200 nekih brezveznih programov, da se lahko hvalijo kako ogromno kanalov ponujajo, pa take, če jih hočeš poklicati, pa rabiš cel teden, da se kdo oglasi, da ne govorim še o reklamah vsakih 10 minut na skoraj vseh gledljivih kanalih... bo potrebno pač množično reklamirat račune in tudi ne plačat, če te zavrnejo, sprožit postopek na AKOS-u.
lp
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
No - zdaj jim je dokončno uspelo zrihtati EPG na vseh kanalih. Vsepovsod je enako - namreč nič, nada, nothing, ništa, ...

Enako je glede obvestila na njihovi strani - nema, nada, ništa, nix, null ...

Najbolj žalostno pa je, da so enake moje alternative glede drugega ponudnika.
cry12bpy.gif


Upam, da je razlog mrka, da res urejajo stvari glede EPG.
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Citat:
Uporabnik frenky666 pravi:
Sem že mislil da je z mojim TV kaj narobe ker že par dni ni EPG.
Največji ponudnik dvb-c pa te osnovne zadeve ne znajo uredit.

Ne tole ko traja že cca 2 tedna , da ni epg-ja na nekaterih programih , kjer je prej bil, bi naj blo porihtan tko so napisal po 16.5 torej prihajajoč teden, če pa bo bomo vidl!

Tole , ko je blo pa dans porihtan je pa celoten izpad EPG-ja, ki od danes nedelja polnoči ni deloval več na nobenem programu in je začel dopoldan/opoldan spet delovat, na programih katrerih je že pred celotnim izpadom......


Lp!
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.984
165
63
Danes že deluje, ne pa na HD HBO 1 in HD HBO 3...
V čem pa je finta tega, da enkrat vidiš spored za cel dan naprej, enkrat pa trenutno in prihodnjo oddajo?
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
757
113
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Citat:
Uporabnik sade pravi:
Problem pri Samsungih je , da starejši letniki ne prepoznajo slovenskega jezika in piše nedoločeno ( to sam podnapisi , kljub temu , da majo slovenske menije) pri lanskem modelu 6472 , pa mi zazna slovenščino kot Slovaščino) , zdej pri starejših modelih sploh ne mores izbrat slovensščine kot primarnega jezika podnapisov , pri lanskem 6472 pač izbereš slovaščino , ampak kljub temu na NAT GEO WILD HD , in pa HBO 3 HD predvaja tiste , ki so na prvem mestu.

Rešitev je sledeča : TELEMACH MORA NA TEH DVEH PROGRAMIH DAT SLOVENSKE PODNAPISE NA PRVO MESTO IN BODO NA SAMSUNGIH TUDI AVTOMATSKO PREDVAJANI TI BREZ ROČNEGA PREKLAPLJANJA, VSAKIČ KO DAŠ NA PROGRAM, SAM JIM JE TO ZLO TEŽK DOPOVEDAT!!

LP

Točno to. Ko so tu bili uporabniki iz Telemacha je bilo vse OK. Tudi meni so odpisali, da oni imajo vse OK, pa ne drži. Narediti morajo samo to kar je rekel @sade.

Ali pa enostavno pišite na Samsung podporo, da popravijo FW re . Sicer sam z F5570 modelno leto mislim da 2014 ali 13 nisem imel teh problemov ..... Sicer se pa da na vseh boljših TV jih tudi Samyih nastaviti, kaj generalno, potem pa lahko še prav za vsak kanal nastaviš izjemo, ki velja, do spremembe samo za kanal, kjer si jo želel ..... npr. uporabno za mene, ker imam nekje rad ruski govor, da se malo učim in slo podnapise.....
wink-1.gif
.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Citat:


Ali pa enostavno pišite na Samsung podporo, da popravijo FW re . Sicer sam z F5570 modelno leto mislim da 2014 ali 13 nisem imel teh problemov ..... Sicer se pa da na vseh boljših TV jih tudi Samyih nastaviti, kaj generalno, potem pa lahko še prav za vsak kanal nastaviš izjemo, ki velja, do spremembe samo za kanal, kjer si jo želel ..... npr. uporabno za mene, ker imam nekje rad ruski govor, da se malo učim in slo podnapise.....
wink-1.gif
.


Vsi vemo, da bi pravi človek na Telemachu to zadevo rešil v 5 minutah, če bi le bila prava volja. Na Samsungu pa ti sigurno ne bodo šli popravljat FW za 5,6,7 let stare televizorje.
 

B81

22. jul 2007
36.314
10.141
113
KSZ

Od. 5.5. imam paket gold trojka premium, danes so prišli menjat še modem.
Poskusim en 12 gb file DL in hitrost se ustavi pri 12,6 mb/s in ne gre naprej do konca DL.

Naj bi bilo 200 mbps, ampak to se mi ne zdi ravno "malo tolerance" v minus, ampak precej tolerance v minus.
 

B81

22. jul 2007
36.314
10.141
113
speedtest.net. amis in telemach, pri obeh se zabije do 120+ in potem gre nazaj na povprečje okoli 98 mbps.
 

B81

22. jul 2007
36.314
10.141
113
S temle skoči do 170 in potem nazaj na 100.

Bom še malo probal nastavit.
Hvala
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.623
6.868
113
Kaj imaš tole preko wifi ali kabla? če je kabel, kakšne barve sveti lučka na portu? zelene ali oranžne?