Telemach!!!

wabb

Pripravnik
6. dec 2008
270
0
16
Ne najdem več online spletne pomoči - klepetalnice...je ukinjena ali sem samo slep?
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Alioth pravi:
Citat:
Uporabnik Emaster pravi:
Citat:
Uporabnik dzoni2k2 pravi:
Telemach po novem vsem starim naročnikom, ki so dobil s paketom 3 dekodirne kartice, tretjo zaračunava.

...meni zaračunavajo drugo in tretjo in to 3 € vsako...

bonk.gif

In zato po dolgih letih, adijo Telesmeh. Telekom kabelska 17.9 €, 6 mesecev zastonj, v paketu 7,9 €
cheer.gif

Če prav razumem je to možno na obstoječe kabelsko omrežje...

To pa je za razmislit, da grem proč od monopolista.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.024
3.918
113
Hvala ti , sem iskal pol ure in nič najšel.

Sicer pa je to neki novi šport ,da pri vseh operaterjih skrivajo cene kot kača noge
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Alioth pravi:
Citat:
Uporabnik Emaster pravi:
Citat:
Uporabnik dzoni2k2 pravi:
Telemach po novem vsem starim naročnikom, ki so dobil s paketom 3 dekodirne kartice, tretjo zaračunava.

...meni zaračunavajo drugo in tretjo in to 3 € vsako...

bonk.gif

In zato po dolgih letih, adijo Telesmeh. Telekom kabelska 17.9 €, 6 mesecev zastonj, v paketu 7,9 €
cheer.gif

Če prav razumem je to možno na obstoječe kabelsko omrežje...

To pa je za razmislit, da grem proč od monopolista.

Na optiki, od vmesnika naprej pa po koaxu. Neomejeno število analognih ali digitalnih TV, UKV radio, brez boxa, torej le daljinec od TV. Nima pa gledanja za nazaj, VOD..., pa nekaj manj programov je v shemi. Ampak zame idealna zadeva.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Samo ta Telemach, pa je res en smeško. Jaz njim razlagam, da na Samsungu preko Conaxa na programu NG Wild NG HD Wild ni slovenskih podnapisov, ampak hrvaški in moraš vedno znova ročno prestavljat, oni meni pošljejo navodila, ako se vklopi podnapise na TV-ju
bonk.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.622
6.868
113
Kako pa veš, da je kriv telemach?

Na philipus lepo delajo slo podnapisi, ker sem v nastavitvah izbral, da je slovensko jezik primaren za podnapise in audio. Drugače ima NG wild ene 8 možnosti za podnapise in 5 za audio, pa lepo delo vse slovensko. Mogoče pa je res samsung kriv?
Na kak način bi sploh operater "določil" kateri podnapisi naj bodo primarni, če le-ti niso "hardcoded" in so samo dodani zraven kot opcija?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Zato, ker je na vseh ostalih programih OK. 2, 3 mesece nazaj je bilo tudi na NG Wild OK. Če bi bilo na Samsungu, potem bi moral tudi vse ostale programe prestavljat ročno, pa jih ni potrebno. Včasih, ko smo tu gor napisali, da so na prvem mestu hrvaški podnapisi in naj dajo na prvo mesto slo podnapise so to spremenili in je bilo OK. Samo takrat je še bil tu gori prisoten uporabnik iz Telemacha @gsm ali nekaj takega. Pa za EPG ki ne nela od zadnje spremembe sheme, je tudi verjetno tv kriv.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.622
6.868
113
Aja...kaj pa če bi kontaktiral smrkca, on je sicer res pri telemach mobilni diviziji, ampak vseeno ima kontakte znotraj firme.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.204
26
48
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Zato, ker je na vseh ostalih programih OK. 2, 3 mesece nazaj je bilo tudi na NG Wild OK. Če bi bilo na Samsungu, potem bi moral tudi vse ostale programe prestavljat ročno, pa jih ni potrebno. Včasih, ko smo tu gor napisali, da so na prvem mestu hrvaški podnapisi in naj dajo na prvo mesto slo podnapise so to spremenili in je bilo OK. Samo takrat je še bil tu gori prisoten uporabnik iz Telemacha @gsm ali nekaj takega. Pa za EPG ki ne nela od zadnje spremembe sheme, je tudi verjetno tv kriv.

@Zakon ima popolnoma prav. Včasih sta bila na tem forumu @TheCableGuy in @Mocco, ki sta uredila te zadeve, ki so za študente na helpdesku znanstvena fantastika.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Mene je 2 leti zajebaval jezik podnapisov na SilvaSchneider (rezervnem) TV in sicer na Discovery pa še enih dveh progranim - vedno CRO ali SRB ne vem več in ko si ga enkrat ugasnil po spremembi spet Jovo na Nevo. Med tem na glavnem LGju vse OK. Oba z enako Conax kartico vse navzkriž sprobano pa nobene rešitve. En dela OK, druge ne.
Doktorat s help deskom Tlelemacha pa nič rešitve.

Potem sem TV prodal in kupil še mali LG, zdaj pa je mir, tako da mogoče res kako blesavo kodiranje TVja.
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
Problem pri Samsungih je , da starejši letniki ne prepoznajo slovenskega jezika in piše nedoločeno ( to sam podnapisi , kljub temu , da majo slovenske menije) pri lanskem modelu 6472 , pa mi zazna slovenščino kot Slovaščino) , zdej pri starejših modelih sploh ne mores izbrat slovensščine kot primarnega jezika podnapisov , pri lanskem 6472 pač izbereš slovaščino , ampak kljub temu na NAT GEO WILD HD , in pa HBO 3 HD predvaja tiste , ki so na prvem mestu.

Rešitev je sledeča : TELEMACH MORA NA TEH DVEH PROGRAMIH DAT SLOVENSKE PODNAPISE NA PRVO MESTO IN BODO NA SAMSUNGIH TUDI AVTOMATSKO PREDVAJANI TI BREZ ROČNEGA PREKLAPLJANJA, VSAKIČ KO DAŠ NA PROGRAM, SAM JIM JE TO ZLO TEŽK DOPOVEDAT!!

LP
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
sicer sem pisu že za HBO 3 HD pa itaq so itaq trdil, da so prvi slovenski in seveda niso, da vidim kaj bojo zdej odpisal za NAT GEO WILD HD!


Lp!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.622
6.868
113
Meni so na HBO 3 HD tudi slo na prvem mestu, v bistvu so povsod. Očitno je problem v TVju, pri nekaterih in pa pač to, da telemach nima slo na prvem mestu. Kar pa dvomim da bodo dali, glede na to, da pokrivajo celoten balkan in se ve da nismo mi prioriteta
wink-1.gif


Saj počasi se bo uredilo, ko bo folk nakupil novejše TVje, kjer se da podnapise nastavit in dela vse ok
smile-1.gif
 
22. jul 2007
13.270
1.575
113
124
Pri mojem samsungu 2014 let. so bile tudi težave s podnapisi, vendar ko sem dal ponovno iskanje se je zadeva uredila.
 

sade

Pripravnik
18. mar 2010
84
1
8
WeWachingYOU: ja problem je samo na SAMSUNG TV-jih, in samo , na programih kjer niso slovenski podnapisi na prvem mestu... in tu se pri večini ( mogoče celo vseh ) samsungih ne , da narediti nič, samo Telemach jih lahko prestavi na prvo mesto!


darjan: ko praviš , da slo nismo ista prioriteta, sej v slo dobimo drug stream kot ga majo v srbiji , bosni, itd....

Sam tu ne šlivijo nič edin če kontaktiraš koga ko ga poznaš na telemachu , pa ma primeresn kontakt in javi naprej, pol je zadeva urejena, takoj..... oz. še isti dan...
 
Nazadnje urejeno: