Telemach!!!

gr69

Guru
15. dec 2009
11.543
2.602
113
še v SLO - ampak komaj
No ja - dejstvo je da je zamudil rok plačila - in s tem sprožil postopek izterjave/opomina - posledično TM zaračuna stroške postopka.

Vprašljivo je samo koliko je to "pošteno" napram strankam ....
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Določen telemachov tehnik tukaj mi je pripročil upgrade modema iz Arrisa na Cisco 3212 ali pa Cisco HGW 3928S modem + ruter.

Kako se to stori? Poklicem, grem na prodajno mesto?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Citat:
Uporabnik dune pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ps, pa preden kdo reče da to ni popularno...windows 10 je bojda nameščen na več kot 100mio PCjih, tako da ziher je popularno
smile-1.gif

In na vseh teh 100 mio PC-jih dela ... preko browserja.

Ko bi videl kako slabo dela preko browserja..da bi vsaj v HTML5 naredili, imajo pa nek lasten vtičnik ki je za poj v rit.

Ker če bi imeli v HTML5, bi delalo tudi na vseh mobilnih napravah, brez potrebe po lastnem appu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Določen telemachov tehnik tukaj mi je pripročil upgrade modema iz Arrisa na Cisco 3212 ali pa Cisco HGW 3928S modem + ruter.

Kako se to stori? Poklicem, grem na prodajno mesto?

Pazi na to, da če boš imel ruter v modemu, boš začel oddajat unifi signal, brezplačno.

Zdaj mi je kar všeč, da nimam all in one modema
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik dune pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ps, pa preden kdo reče da to ni popularno...windows 10 je bojda nameščen na več kot 100mio PCjih, tako da ziher je popularno
smile-1.gif

In na vseh teh 100 mio PC-jih dela ... preko browserja.

Ko bi videl kako slabo dela preko browserja..da bi vsaj v HTML5 naredili, imajo pa nek lasten vtičnik ki je za poj v rit.

Ker če bi imeli v HTML5, bi delalo tudi na vseh mobilnih napravah, brez potrebe po lastnem appu.

A na to pa nisi pomislil, da je win 10 za poj v rit
evil.gif


Na win 7 dela lepo tekoče, ne vem kaj uporabljaš ta polizdelek, ki mu pravijo win 10 in potem jamraš, da je vse druga krivo.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.032
3.923
113
No na UNIFON moraš svojo mobilno številko vpisat, jaz butl pa pišem stacionarno. Ajme kaj moraš staram se...
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.407
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik Slycer pravi:
Določen telemachov tehnik tukaj mi je pripročil upgrade modema iz Arrisa na Cisco 3212 ali pa Cisco HGW 3928S modem + ruter.

Kako se to stori? Poklicem, grem na prodajno mesto?

Pazi na to, da če boš imel ruter v modemu, boš začel oddajat unifi signal, brezplačno.

Zdaj mi je kar všeč, da nimam all in one modema
smile-1.gif
In kaj je s tem narobe?
sprasujem se.gif
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Ko bi videl kako slabo dela preko browserja.

Kolikor sem probal je čisto normalno delalo, ko je bil plugin instaliran.

Sicer bi v edge-u moralo delati tudi brez plugina, ker ta podpira applov http streaming protokol. Na iOS skoraj 100% uporabljajo ta protokol. Vsaj so ga pred časom, ko sem gledal promet z tcpdump-om. Samo za to bi morali verjetno prirediti aplikacijo.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
So danes v Celju kakšna dela ali kaj. Digitalna TV in internet ne delujeta že kake 2 uri.
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Torej po vrsti:

Slycer: Lahko ti tudi jaz izdam za menjavo. Po mojem osebnem mnenju se ti boljš splača Cisco brez routerja in priključiš nanj svojega. Bosta pa oba delovala ampak če imaš svoj router lažje prilagajaš svojim potrebam.

McGiver: Najboljše bo če počaš res na reklamacije, ne vem namreč točno kaj vse spada pod stroške terjatev.

Popotnik, Dune, Darjan: Če to govorimo o D3go je bil ravno ta teden posodobljen za Win10.
 

Romancek1

Pripravnik
2. jun 2011
53
0
6
Tržič
Meni pri zagonu D3GO "Glej televizijo" javi sledečo napako "Prišlo je do napake, koda=15 (VCAS No Key)" V čem je problem?
Imam Windows 10!
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Darjan: Kot APP še ni na voljo, posodobili so vtičnik.

Romancek1: Pri tej napaki bi bilo potrebno iz računalnika odstraniti vtičnik in ga popolnoma na novo naložiti.

Bizkit: Če imaš Videoklub v naročnini na DTV ga imaš tudi na D3go. Lahko pa ga posebej naročiš če želiš.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:

Popotnik, Dune, Darjan: Če to govorimo o D3go je bil ravno ta teden posodobljen za Win10.

No prej ko slej boste morali nekaj drugega pogruntat. S plugini v brskalnikih je konec. Chrome in brskalniki, ki temelijo na Chromiumu jih že ne podpirajo več. Edge tudi ne. Firefox bo predvidoma ukinil podporo naslednje leto. Prej ko slej jo bo verjetno tudi Safari. Tako bo ostal samo stari IE.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
Sem se nadejal kaj več od te novice ja
frown-1.gif


Poleg tega pa zdaj microsoft nudi univerzalne aplikacije, naredijo eno in laufala bo na vseh microsoft napravah; PCjih, tablicah, xbox, mobilnikih, virtual reality očalah... zdaj al nimajo kadra ki bo naredil ali pa so res tako globalno močni, da jim je vseeno?