Telemach!!!

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Še vedno pa so podprti samo microsoftovi sistemi. Po drugi strani pa sedaj html5 video podpira tudi predvajanje drm zaščitene vsebine brez pluginov. S tem imaš podprte vse sisteme. Pa še nič ti ni treba inštalirati.
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Goran1111: Ponavadi je v roku 5 delavnih dni, bolj točen datum pa je odvisen od tega za katero optiko gre.

bizkit: Ja, spada. Predvidevam da ti ne deluje? Kaj pa javi ob poizkusu uporabe?

dune, darjan: Predlog lahko seveda posredujem na pristojni oddelek ampak zaenkrat še ni uradnih informacij okoli tega da/če bi D3go zamenjal platformo.
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Ko izberem npr. serijo in pritinsem na "poglej ponudbo" mi vedno Lady Gaga odpre. Imam pa Galaxy S5.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Vse pohvale prijaznemu tehniku. Prišel, zamenjal modem, si vzel čas da sva povezave do modema pregledala (razveze in podobno).


Zdaj pa da vidimo če bo OK. Drugače grem pa štemat in frišen kabel dajati v steno.
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:
Goran1111: Ponavadi je v roku 5 delavnih dni, bolj točen datum pa je odvisen od tega za katero optiko gre.

Optika je Telemachova, na novo zgrajena. Pri sosedih polagajo kable in montirajo omarice, pri meni še niso bili. Se da to malo pohitrit, glede na to, da sem že naročil storitev?
 

ales74

Fizikalc
3. nov 2012
475
38
28
okolica MB
kako si lahko naročil storitve če niti kablov nimaš položenih?
confused-1.gif
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Ker me že njihov prodajalec od poletja gnjavi in mi je dal dobro ponudbo. In ker vem kaj hočem 😛... Seveda se pa lahko še vedno premislim, če bi želel kaj drugega...
 

bizkit

Pripravnik
16. dec 2011
141
1
18
Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:
Citat:
Uporabnik bizkit pravi:
Ko izberem npr. serijo in pritinsem na "poglej ponudbo" mi vedno Lady Gaga odpre. Imam pa Galaxy S5.

Zelo čudno, je kakšna opcija da naložiš printscreen?
Evo, izberem eno serijo


in kadar mi odpre je zmeri Lady Gaga!
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.032
3.922
113
Ena stvar pa me moti ( FIX TELEFONIJA)

Zakaj pri zakupljenih minutah ,te ne veljajo v vsa omrežja. (telekom to omogoča)
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Bom pogledal za priklop optike in za D3go video klub, ampak pred ponedljkom žal ne morem ker nimam oddaljenega dostopa.

CLIO15: Najverjetneje stvar dogovora in pogodb s ponudniki. Lahko pa posredujem predlog v marketing.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
No poročilo:

Takoj ko je Telemach zamenjal modem (edina konstatna zadnjih let) ni več nobenih problemov s povezavo. Ko mi vsaj ne bi dve leti govorili da pri njih ni nobenih problemov ker tako kažejo grafi na starem modemu. Pa napol grozili da bom sam plačal stroške tehnika če ugotovi da je problem pri meni. Hvala tehnikom tukaj za pomoč.
 

buggy

Pripravnik
23. sep 2007
198
0
16
A so ti dali ta cisto zadnji modem, ki ki ima se 5GHz wlan ali Ciscota in ce ja, katerega, tistega z integriranim routerjem?
 
Nazadnje urejeno: