Telemach!!!

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Mene bolj zanima pri tem novem routerju, kako je z wifijem. Ker na ciscotu 3925 je wifi porazen. Sej imam drugače svoj router in imam pokrito celo hišo in okolico. Čez dvojne vrate ( če so zaprte) skor nimam signala. Na drugem routerju ( imam ubiquiti in mikrotika), pa se po moči na grafu skor ne pozna če so vrata zaprta ali odprta. Tak, da sem že študiral da bi vrata zamenjal, ker se je vse skupaj obnašalo ravno tako, kot da bi bile vrata filter za wifi :D :D :D :D :D.
Ta Ubee se mi zdi kar vredu, saj bi naj podpiral tudi File sharing in nek media server, samone bom presenečen, da bodo te funkcije zaklenjene. Pa tudi channel bonding podpira ( vsaj upam, da se bo Telemach posluževal tega). Men je konec koncev vseeno kak modem bom imel. Zaradi mene lahko imam spet predpotopnega ciscota 3925, ali pa kak zastarel kič, samo da bi več uploada ponudili.
 
Nazadnje urejeno:

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Citat:
Uporabnik ClAy pravi:
Zaradi mene lahko imam spet predpotopnega ciscota 3925, ali pa kak zastarel kič, samo da bi več uploada ponudili.

Se podpišem pod tole
smile-1.gif
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Glede UniFon aplikacije. Sem jo inštaliral na mobilca, vpisal up. ime in geslo ter cifro mobilca. Deluje super. Sem odinštaliral, ker sem samo testiral, ponovno inštaliral, dal naročniške podatke druge osebe ter spet cifro mojega mobilca za potrditev - ne dela, avtomatično mi gre na moj prvi UniFon profil, čeprav sem vpisal ID drugega naročnika (to mi je zanimivo). A to je kakšna zaščita, da na eno mobilno številko lahko vežeš samo en Telemach račun? Kaj pa če bi hotel na svojo mobilno številko vezati drug račun, moram poklicati na helpdesk? Upam da je razumljivo kaj sprašujem
smile-1.gif


PS: Kje v portalu moj.telemach lahko vidim katere naprave oz. koliko naprav imam UniFon aktivnih? Jaz nikjer ne najdem...

PS 2: Kje lahko vidim pretekle račune? Včasih sem to lahko videl, zdaj nikjer ne najdem...
 
Nazadnje urejeno:

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.635
113
Citat:
Uporabnik Super pravi:
PS: Kje v portalu moj.telemach lahko vidim katere naprave oz. koliko naprav imam UniFon aktivnih? Jaz nikjer ne najdem...

PS 2: Kje lahko vidim pretekle račune? Včasih sem to lahko videl, zdaj nikjer ne najdem...
1.) Ne moreš
2.) ne moreš

kot pravijo na hepldesku "veste je nova stran, ne dela še vse"
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.635
113
UniFon je tudi "nova aplikacija" ima še probleme...

ti kličeš ven... super, lahko izbereš osebo iz imenika mobitela +38641xxxxxx
ista oseba te kliče not... osebe iz imenika mobitela ne najde, ker je telefonska številka v napačnem formatu. +00041xxxxxx

bonk.gif
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Telemach je defenitivno najbolj šalabajzerska firma v Sloveniji. Od poletja jih prosim, če lahko prestavijo en bogi kabel, dvakrat so "izgubili" nalog, tretjič so prišli na ogled in bodo "zrihtali" v enem tednu... itak da ni bilo nobenga blizu... in zdaj bo sneg in spet se lahko j...em...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik dax pravi:
Bravo, D3GO končno deluje na minixu!

Potrjujem dela.

Torej so bili krivi pri d3go in ne minixu.

Zakaj taka šalabajzarija?
bonk.gif
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Men prav ni jasno, kaj se s to firmo dogaja. saj šalabjzerski so bili od nekdaj, ampak sedaj je pa
uf-1.gif

Niti ena stvar ne štima...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Problem je, ker ni konkurence, ker ni izbire.

Sploh na kablu.

In ker imajo monopol in ker vedo, da ni konkurence, lahko delajo, kar hočejo...ker denar bo vsak mesec pritekal, al dvigajo telefon al ne, ker tv pač nekak moraš met in net.
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Na oneplus two (ne rootan) d3go ne dela. Starejša različica je delala, ta posodobljena pa noče. Je možno kje dobiti prejšno različico, ker ne mislim biti 1 ali 2 leti brez d3goja, na mobitelu.
 

danilo

Pripravnik
18. maj 2008
160
1
16
A mogoče kdo ve, zakaj pri D3Go niso več vidni MAC naslovi prijavljenih naprav??? Danes sem se poskušal prijaviti z računalnikom (windows) preko spletnega D3GO, namestiti sem moral posodbljene .dll je za predvajanje in sedaj ni možno gledati d3go - dosegli ste že dovoljeno število registracij !!! Pred 14 dnevi sem še normalno gledal na tem računalniku, sedaj pa več ne gre. Grem na drug PC, prenosnik, ki sem ga tudi že uporabljal in ista pesem, izbrisati pa ne morem več nobene naprave, kaj so sedaj zašuštrali?? Zanimivo je to, da pa na telefonu z androidom deluje normalno.

A je tukaj kdo iz Telemacha, da mi pobriše vse naprave, da bom lahko gledal D3GO ali kaj uredi, ker očitno nekaj ni vredu??? Pa naj se nazaj dodajo MAC naslovi prijavljenih naprav!!

lp
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
755
20
18
Gledam portal moj.telemach in klic, ki sem ga opravil pred 5 dnevi preko aplikacije UniFon ni zabeležen med zgodovino klicev. Očitno sistem ne registrira klicev preko aplikacije.


Dodajam:
Gledam sedaj pri drugi osebi, ko smo skupaj testirali aplikacijo, no pri njih pa klic v zgodovini je zabeležen.

Se pravi enim klice šteje, enim ne...
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Morem pa povedat, da sem zelo razočaran nad podjetjem Telemach mobil (baje ni povezano z Telemachom !?).
Sem reklamiral račun ( na računu postavke za klice, ki bi morale bit vključene v paketu ).
Po 14 dneh še vedno nisem dobil odgovor. Ko poteče pogodba selimo številko k drugemu operaterju.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Citat:
Uporabnik TheCableGuy pravi:
Teh 5€ je strošek upravljanja terjatev, ne obresti. Če te še niso poklicali iz oddelka za poslovne stranke mi prosi posreduj podatke na ZS da jim urgiram.

Mislim, dajmo malo razčistit ta termin: "upravljanje terjatev". Jaz to razumem, da ima nekdo terjatev do tebe, ki jo ti nočeš poravnat in da to nekomu v izterjavo. Ta potem nekaj naredi za izterjanje: opomini, izvršba, terjanje,... in na podlagi tega zaračuna naročitelju upravljanje terjatve. Kaj imam jaz s tem? Nič do takrat ko me pač izterjajo in plačam tudi stroške postopka.

Bom lepo uradno jutri poslal kopije obeh računov in reklamacijo.
Rezime: dobil dobropis prejšnji teden z opravičilom, pa še ena deklica me je klicala in preverila ali smo rešili. Ja je malo trajalo ampak vseeno stvari se rešujejo, tako da malo potrpljenja nobenemu ne škodi. Kako že pravijo stari? Potrpljenje je božja mast!
 

KejsiStoner

Pripravnik
15. nov 2007
180
6
18
Cabo Verde
Zdravo!

Eno vprašanje imam. Kateri od Telemachovih set-top-boxov omogoča ogled nazaj?

Na tej povezavi so navedene 3 naprave: http://telemach.si/n223/Televizija/TV-oprema

Konkretno me zanima za paket Gold Trojka Extra, kjer v opisu piše, da ima priložena 1 interaktivni digitalnik sprejemnik in 1 osnovni sprejemnik.

Evo opis:
"2 digitalna sprejemnika
Paket že vključuje 1 interaktivni digitalni sprejemnik in 1 osnovni sprejemnik, ki vam omogočata vrhunsko doživetje spremljanja televizijskih vsebin in možnost, da svojo izkušnjo nadgradite z dodatnimi in naprednimi časovnimi funkcijami ter velikim številom televizijskih programov v visoki ločljivosti HD."

Kateri dve napravi sta torej v tem paketu in ali obe omogočata ogled TV programa za nazaj?

Hvala!