Telemach!!!

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Bull šit. Unifi smo do sedaj lahko koristili vsi uporabniki Tlelemacha, razlika je le v prvi povezavi. Je pa možno, da so sedaj skenslali tiste, ki nimamo wifi modema in ne oddajamo Unifi signala sosedom. Tisti pač rabimo mobilni Tlelemach.

Evo ravnokar tudi na reklami - na voljo naročnikom mobilnih storitev ali interneta (kar pa fizik itak ne more imet - samo v povezavi s TV).

Na dveh telefonih sem se vceraj hotel povezat na UNIFI pa ni delovalo, z razlicnima uporabniskima imenoma. Potem pa sem na Telemachu vprasal, zakaj ne dela, pa mi je rekla, da to dela samo tistim kateri imajo Telemach mobilno omrezje... Meni se je tudi cudno zdelo
confused-1.gif

A lahko kdo, ki nima doma modema, kateri oddaja UNIFI in nima Telemach mobila pove, ce se mu poveze na UNIFI tocke?

Meni deluje z uporabniškim imenom znanke, ki nima Telemach mobile.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.317
294
83
39
Ljubljana
KSZ:

da ne iščem predolgo.... a so klici iz IP telefonije na mobilno znotraj Telemacha zastonj?

Kako pa naredim preusmeritev klicev iz Ip telefonije?
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
Citat:
Uporabnik Morphey pravi:
Nekaj gledam na Kodiji (XBMC), da si lahko nastaviš gledanje TVja preko playerja in me zanima, če se da kje dobiti m3u listo za Telemach.
Če ne, je morda kakšna druga rešitev, glede na to, da omogočajo gledanje TVja preko neta?
jaz se bom enkrat, ko bom imel čas, lotil tega. poskusil bom tako, da bom v kodiju odprl brskalnik in potem odprl stran D3GO.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.635
113
Citat:
Uporabnik sass pravi:
jaz se bom enkrat, ko bom imel čas, lotil tega. poskusil bom tako, da bom v kodiju odprl brskalnik in potem odprl stran D3GO.
veliko srče pri nalaganju plugina, ki je potreben za gledanje d3go. Niti v Chromu ne dela iz varnostnih razlogov... pa v raznih "streamripper browesrrjih" tudi ne moreš plugina naložit/gledat programa.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sem opazil, da so v zadnji verziji drugačni programi kot v predzadnji.

Ta lista programov mora biti nekje v sami d3go, ker če naložiš staro verzijo imaš eno playlisto, če naložiš tazadnjega pa drugo playlisto medtem, ko so linki do serverja isti v obeh verzijah.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Gledam tale UniFi, ki se ekstremno reklamira po netu in ki ga pač imam...

Zadeva omogoča le 5Gb na mesec, nato pade brzina?

pa kaj so to za ene fore?
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Kaj bo spet imel telemach čez praznike odprte vse programe pa hbo etc?

Letos dobimo višje hitrosti interneta, da se jim omrežje "vsuje"
evil.gif
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.684
14
38
Kabelsko omrežje je pa neki čisto drugega. Ne bi si želel večjega darila za novoletne praznike, da nam recimo podvojijo upload, pa ko bo čez par ur celo omrežje počepnilo
evil.gif


Telemachovci kar za vzor si ozamite sosednje države z izjemo balkana, pa si poglejte kake uploade tam ponujajo. Se res vidi, da smo na balkanu. Pri nas pa ku*ac palac
frown-1.gif
.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.626
6.868
113
eh, dol mi visi za hitrost, pa četudi nam 1GB omogočijo na optiki, veliko raje bi imel odprte vse kanale.