Telemach!!!

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik lalan pravi:
Ali je v HBO paketu tudi HBO HD?

Ne
ne-ne-1.gif
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Citat:
Nihče ga ne pluva, samo za noben paket do sedaj me niso klicali in ga dobesedno vsiljevali kljub mojem jasnem odgovoru NE, je sogovornica še kar razlagala njgove prednostih in bla bla bla

Imeli sem popolnoma enako izkušnjo - podjetje xyz v imenu telemacha kliče in 'prodaja' paket. Prijazno poveš, da ne potrebuješ, te vpraša zakaj, razložiš in ti tip začne razlagati če veš, da je programski paket prilagojen potrebam slovenskega gledalca, ... Kaj naj mu odgovorim na take bedarije - "Ne, ne vem jaz sem bosanac, zato paket zame ne pride v poštev???"
bonk.gif
Seveda ne preostane nič drugega, kot da mu zrecitiraš tisti famozni Seinfeldov scenarij za telemarketerje

 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Citat:
Uporabnik jendomen pravi:
Lp
Nihče ga ne pluva, samo za noben paket do sedaj me niso klicali in ga dobesedno vsiljevali kljub mojem jasnem odgovoru NE, je sogovornica še kar razlagala njgove prednostih in bla bla bla
Kot sem razbral z oglasa, ki sem ga dobil zraven računa, bojo naslednji mesec poslali tudi predračun, oziroma položnico za ta paket in če jo boš plačal boš avtomatsko postal naročnik paketa.
To meni že meji na vsiljevanje in rahlo na zavajanje naivnih.

Upam, da ne bodo paketa kar zaračunali, saj plačujem račun preko direktne bremenitve, in niti pod razno ne nameravam naročiti tega paketa.
 

igors24

Pripravnik
5. maj 2010
505
0
16
Odgovor njihovega CC-ja:

Citat:
zahvaljujemo se Vam za Vaš dopis.


TV paket POP NON STOP je dodatno plačljiv paket. Od 1.9.2011 je promocijsko viden vsem našim naročnikom, kar pomeni, da boste lahko do 31.10.2011 brezplačno spremljali dodatni paket POP NON STOP. Po preteku dveh mesecev promocije pa se bo pričel zaračunavati le tistim, ki ga bodo naročili. Zanj, kot dodatni paket, v kolikor ga boste želeli spremljati, bo potreben podpis aneksa, v nasprotnem primeru ga žal ne boste mogli spremljati.

Več o paketu si lahko ogledate na naši spletni strani http://www.telemach.si/sl/zasebni-uporabniki/televizija/digitalna-televizija/pop-non-stop.


V kolikor ne želite uporabljati promocijsko obdobje zgoraj navedenega paketa Vas prosimo, da nas o tem obvestite.


Z lepimi pozdravi,

VAŠ TELEMACH

T: 080 22 88
F: +386 (0) 591 88 601
E: info@telemach.si

Generalni sponzor slovenske košarke.


Cesta Ljubljanske brigade 21
SI-1000 Ljubljana
www.telemach.si
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po moje nasplošno bogo kaže temu paketu, saj se tudi s programom niso izkazali v teh slabih dveh mesecih. Večinoma je negledljivo, zvečer je redkokdaj kakšen soliden film, bolj ali manj filajo povsem negledjive zadeve.
Najhujši pa je tisti oto al fani, tam so nonstop neke slovenske "smešnice" tipa "nikogaršnji" sosed
smile-1.gif


Kar Telemachu zamerim je to, da so ta paket dali naprej v shemo, lokalne programe pa nekam nazaj, ki so se bolj gledali.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.659
6.881
113
No ja, na tistih številkah so bili slo programi, ki ravno niso gledljivi...pop tv a kanal, slo 1 in 2 so prej.
 

rollingstones

800. registrirani uporabnik
3. sep 2007
514
0
16
Rožna dolina
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Sicer iz gužve, ampak, da na hitro postrežem z nekaj novostmi (nekje do novembra, decembra)

- ...
- dodan bo nov sprejemnik Cisco 4682DVB MPEG-4 HD ( specs)

Je mar to taisti sprejemnik o katerem je bilo govora že v tiskani izdaji časopisa Finance tam nekje konec meseca septembra?
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.384
3.837
113
Ljubljana
hmpg.net
Ali ima se kdo danes tezave z Internetom (v Ljubljani) in telefonijo preko Telemacha. Po telefonu sem jih klical od 18.30 do 21.20 (takrat sem jih dobil) pa pravijo, da je pri njih vse ok, da imam samo jaz tezave.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Od jutri naprej pri Telemachu na voljo plazme, LCDji, računalniki, prenosniki, tablice in iJapke. Na 24 obrokov, vzameš kar preko Telemach položnice. Edini pogoj: da si naročnik. Bo pa na začetku malo "okrnjena" izbira, kasneje pa več.
 

Zurbum

Pripravnik
6. maj 2009
117
1
18
Ker še vedno ni bilo odgovora iz strani Telemacha, res malce sramotno, sem sam preveril, zakaj se nonstop pojavlja promet na modemu, tudi, ko imam vse izključeno.

Opazil sem ogromno ARP paketov iz različnih telemach IPjev...večina od teh je na spam listah!

Lahko nekdo to pojasni??? Ali se bo ponovno vse "reševalo" z molkom?

Ti paketi do modema sploh ne bi smeli prihajat, očitno se je nekaj spremenilo kakšen mesec nazaj.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Od jutri naprej pri Telemachu na voljo plazme, LCDji, računalniki, prenosniki, tablice in iJapke. Na 24 obrokov, vzameš kar preko Telemach položnice. Edini pogoj: da si naročnik. Bo pa na začetku malo "okrnjena" izbira, kasneje pa več.
Lahko poveš kaj več? oz. daš kakšen link?
 

Rotty

Pripravnik
22. apr 2010
459
0
16
Črnuče
Da ne bomo samo pljuvali...ponovno so se serviserji res izkazali...tokrat pri menjavi Ciscota. Klical včeraj ob 10h zvečer, zamenjan danes dopoldne! Res pohvalno in to ni prvič, da se naslednji dan nalimajo na vrata če kej crkne! V začetku leta smo imeli problem s signalom...prišel naslednji dan, izmeril vsako vtičnico v hiši (problem s kabli), sam dal in zamenjal kar nekaj m novega kabla, povišal signal na polno, zabil 2 uri in nič računal. Spil sok in se poslovil. Kapo dol!

Poleg tega smo prejšnji mesec za najemnice-študentke v stanovanju naročili paket ob 8h zvečer, zjutraj so že klicali če lahko pridejo. Niste najceneši, niste najbolj ugodni, samo zame ste pa zanesljivi...pa upam, da se mi ne bo treba v jezik ugriznit
smile-1.gif


P.S. Ampak POP paketa pa ne bom naročil....ni šans pa če še 100x pokličete
smile-1.gif
 

rdaniel

Zelenc'
25. nov 2009
10
0
1
Meseca junija je bil 47" LED LG v Bigbangu za dobrih 800 €...

Pa popravite prosim: Višina - Širina - Globina : 101,2 x 68,3 x 25,6 cm
rolleyes-1.gif
..saj ni CRT...

lp