Telemach!!!

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
http://trgovina.telemach.si/

Jaz se s takimi ne bi hvalil. Do 20% dražje kot v štacunah.
bonk.gif

Dajte konurenčne cene IN še na obroke pa bo mogoče celo kdo kaj kupil.
Cene so enake, kot je ta oprema pri ponudniku (Bigbang, Anni, FMC), fora tega nakupa pa je, da po isti ceni kot v trgovini, do opreme prideš na obroke brez komplikacij, plačilnih, kredita,...
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Primer:
Na telemachu je Phillips 40PFL5606H s ceno 648,00 €
Pri konkurenci (niti ne najcenejši) pa 557,00 €.
To je nateg. Ne glede na plačilne pogoje.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Mogoče ga pa nabavijo v trgovini MojComp,ki je najdražja.
Vsi,ki imate namen kupiti TV raje preverite istio TV pri različnih ponudnikih je razlika v ceni 100€

Za model 40PFL5606H poglejte cene v ostalih trgovinah tukaj v tem primeru je Telemach izbral najdražjo možno varianto za svoje uporabnike namesto da bi najcenejšo.
Bravo Telemach,delate na veliko v tej smeri,da bi uporabniki odšli od vas saj ni spodobno da jih tako okrog prenašate za denar,ki si ga v teh časih ljudje s težavo prislužijo.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Osebni kredit na NLB v osnovni ponudbi za 550 EUR pride takole:

20111027-dy4yce7f4u3yddjh8hh8aqjdms.png


Še vedno 50 EUR ceneje , kot ta "brez obrestni" kredit. Pa sem prepričan, da je možno dobiti še ugodnejšo OM.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Temu se reče požrešnost,ker hočejo zaslužit na tebi 100€ v tem pa so skrite obresti,ki so očitno dobro navite.
Namesto,da bi sami kupili televizijo za 513€ in jo potem prodali za recimo 550€ raje izberejo,da so dražji od vseh.
Samo za informacijo,ki sem jo dobil od Philips zastopnika,je TV 40PFL5606H po nabavni ceni in brez marž vreden 450€.
Sedaj si pa lahko vsak misli svoje o Telemachu.
Ne znajo porihtat EPG,ne znajo zamenjat neuporabne Cisco sprejemnike za nekaj delujočega,ne znajo dat v programsko shemo dejansko nekaj pametnega potem pa se gredo nekakšnega internetnega ponudnika,sram jih je lahko.
Za tako kvaliteto ki jo imamo bi morali imeti vse storitve zastonj.
Naj gredo od kod so prišli in nam dajo Triero nazaj,takrat je vse delalo tako kot mora in takrat nismo znali telefonske številke od tehnične pomoči na pamet (tako kot pri Telemachu) saj je takrat nismo potrebovali,ker je vse delalo super.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Popotnik, če te lahko popravim, imam informacije iz prve roke. Triera uporabniki niste poznali telefonske številke od tehnične podpore zato, ker ste za vsako malenkost hodili kar tja, na sedež
evil.gif
.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik Rotty pravi:
Da ne bomo samo pljuvali..
Narobe razumeš! Tule opozarjamo na probleme, da jih Telemachovci lažje rešujejo......
evil.gif
.........
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@GSMobil

Nismo hodili na sedež,ker vsaj na našem področju ni bilo problemov takrat ko je bila Triera.
Nimam nič proti Telemachu,po prvo ko kličeš na center za pomoč ti dajo na telefon dva ki nimata pojma zakaj se gre in ko mu malo bolj strokovno poveš,da veš o čem se gre dobiš komaj tapravega,ki ti zna pomagat.
Zadnje čase stalno bolj pogosto se naprimer kar ustavi slika na ID discovery,NGC in še kakšnem ravno takrat ko je kakšna zanimiva oddaja in stoji vseskupaj tudi po 2 uri podnapisi pa normalno tečejo naprej.Ne pomaga izklop niti da kartico vzameš ven in jo daš nazaj.
EPG dela kakor mu je,enkrat je drugič ni.
Na TV3 slika leti,kot bi bile telefonske motnje pa telefona sploh ni v bližini TV.
Vsake toliko Handan zablokira in ga je potrebno vreči iz napajanja.
Ciscota nočem imeti,ker je za en d***.
Zanima me če boste v bližnji prihodnosti dobavili kake sprejemnike,ki dejansko delujejo in ne neko poceni kitajsko sranje na katerem piše cisco in dela ravno tako kot je yugo pozimi.

Če je kdo pozabil kako je delal Yugo pozimi imate tukaj nekaj za osvežit spomin:

Kliknite na zvočnik in vklopite zvočnike
 

1980

Pripravnik
25. jun 2009
242
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Temu se reče požrešnost,ker hočejo zaslužit na tebi 100€ v tem pa so skrite obresti,ki so očitno dobro navite.
Namesto,da bi sami kupili televizijo za 513€ in jo potem prodali za recimo 550€ raje izberejo,da so dražji od vseh.
Samo za informacijo,ki sem jo dobil od Philips zastopnika,je TV 40PFL5606H po nabavni ceni in brez marž vreden 450€.
Sedaj si pa lahko vsak misli svoje o Telemachu.
Ne znajo porihtat EPG,ne znajo zamenjat neuporabne Cisco sprejemnike za nekaj delujočega,ne znajo dat v programsko shemo dejansko nekaj pametnega potem pa se gredo nekakšnega internetnega ponudnika,sram jih je lahko.
Za tako kvaliteto ki jo imamo bi morali imeti vse storitve zastonj.
Naj gredo od kod so prišli in nam dajo Triero nazaj,takrat je vse delalo tako kot mora in takrat nismo znali telefonske številke od tehnične pomoči na pamet (tako kot pri Telemachu) saj je takrat nismo potrebovali,ker je vse delalo super.

Podpišem se pod vsako tvojo besedo!

Kot že rečeno gsmobil-u vsaka čast, ima Telemach srečo, da ima takšnega človeka, kateremu ni vseeno, ampak tile tujci pri nas, so nas začeli podcenjevati kot uporabnike in kupce in to na veliko. In ta trgovina je dokaz tega, dovolj, da sem samo bežno videl določene cene, ki so po večini zaokrožene navzgor, je bilo takoj jasno, koliko je ura.

Recimo televizor Televizor PHILIPS TV 47PFL7606H je pri Telemachu 1200 € KLIK

medtem ko pri ostalih se dobi za KLIK .

S katerim argumentom oni zagovarjajo isto stvar dražje za 200€ ?

In še bi lahko naštevali, ampak ok, negdo bo rekel, ja pa kup tam, kjer je ceneje! Seveda, da bom, sam mene dejansko zanima od kod takšno podcenjevanje
sprasujem se.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.661
6.881
113
Boli me k za trgovino in cene, če bo kdo kupil bo, če ne, ne bo. Napihoval zadeve tako že ne bi, kot nekateri tu, ki so na robu infarkta.

Kaj bi to imeli direktno s telemachovo ponudbo interneta in televizije pri nas, pa ne vem.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Jaz bom tako rekel, saj večina kar vas piše ima prav, to pa zato, ker ta prodajni program le ni v prvi meri namenjen nam, uporabnikom, ki znamo pred nakupom pogledat še kakšno drugo stran, kot Bigbang. To je pač bolj za "splošno rajo" je pa tudi res, da teh cen ni postavil Telemach, ampak dobavitelj (BB, FMC,...).
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
V bistvu z moje strani to ni kritika, saj vsi vemo kako se to dela. Je pa prav da se o tem piše in da ima kupec vse informacije.

Mene moti predvsem oglaševanje, da gre za brezobrestni kredit. V resnici pa je dražji od kredita z obrestmi. Bodo pa to itak koristili tisti, ki nimajo druge možnosti, ker imajo nizke dohodke ali pa so že preveč zakreditirani.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.661
6.881
113
ja, ampak folk pač, kot je pri navadi slovencelja, popluvajo prvo po tem, kar je negativno, pozitive pa nihče ne omeni.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ima še kdo danes težave na območju Maribor z TV?
Vsakih par minut zašteka sprejemnik in ga je potrebno izklopit iz elektrike.
Sem ravnokar opazil da je Pop Fani na programskem mestu 161,ko pa sem ga vrgel iz elektrike in nazaj priklopil je pa na 168.
V desetih minutah sem moral 6x izklapljat sprejemnik.
Vsaj sedaj ko sem na bolniški ne premetavajte kanalov
wink-1.gif