Telemach!!!

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
- dodana bo funkcija "zamujeno", kjer boš lahko za dva dni nazaj izbiral vse oddaje iz vseh programov na Cisco sprejemnikih.

U šit. Tle se bo morala pa Conax kartice preselt iz TV-ja. Ampak: Ko je pa tako fino z enim daljincem....
sprasujem se.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
Se je že začelo. Pozdravljeni, kličem iz podjetja Telemach in vas želim obvestiti, da se konec oktobra izteče akcija Pop nonstop. Za vas smo pripravili posebno ugodnost do konca leta, za samo 9,90€ brez vezave. Too much,too much dragi telemahovci
bonk.gif
. 1€ bi še dal.
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Tako kot sem rekel na kabelski. net 4€ bi še dal, več ne! Ne vem ali se delajo norca, ne moraš za nekvaliteto plačevati 12€. Tudi tisto glede ciscota, zakaj nočejo uštimati tudi na module?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.272
6.468
113
pri taščici
Aha, jih pripravljen cakam. Ce ne ustimajo NGC Disc in podobno bodo se brez tega ostal. Sredi lj zakupim na gsm prenos podatkov in bo najceneje.
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Mene zanima ali se lahko po telemachovi optiki naročim na Telemach, T2? Predvsem Telemach me zanima saj hočem uporabljati conax modul. Vem da tudi siol ponuja kabelsko, vendar ima premalo programov!
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Lalan, kje pa sem napisal direkt na TV-ju ?

p.s. mogoče ne veš, ampak na trgu obstajajo tudi CI+ moduli in Smart TV-ji ! Obstajajo tudi drugi proizvajalci sprejemnikov, HTPC, ...

p.s.s.: maš srečo, da ne znam prilepit istega "smeškota" kot ti
wink-1.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Na, sam zate
stupid-1.gif

Hint: desno zgoraj "Odgovori" in odprl se ti bo povsem nov svet.
tongue-1.gif


Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
p.s. mogoče ne veš, ampak na trgu obstajajo tudi CI+ moduli in Smart TV-ji ! Obstajajo tudi drugi proizvajalci sprejemnikov, HTPC, ...

Le razpiši se, to tudi mene zanima,
 
Nazadnje urejeno:

bi_dzi

Pripravnik
16. avg 2007
160
0
16
he he, mene so tudi klicali pa sem samo vprašal če se šalijo da bom za 40 let stare nadaljevanke plačeval 12€ no ultra ugodno do konca leta samo 9,99, pa je rekla da se baje ljudje odločajo
bonk.gif
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
- vsi obstoječi Cisco sprejemniki bodo dobili nov GUI (grafični vmesnik)
- WEB TV (na kratko, to bo vaš naročniški digitalni paket iz TVja preko interneta na PC, tablico, android, whatever,...)
- ...se beremo, grem delat
wink-1.gif
.

A za WEB TV boš prav tako potreboval Cisco?
 

Zurbum

Pripravnik
6. maj 2009
117
1
18
Citat:
Uporabnik Zurbum pravi:
Zadnje dni opažam, da mi na routerju skozi utripa Internet lučka, tudi, ko ni nihče priključen nanj.
Tudi, če router ugasnem, mi na modemu še vedno nonstop utripa PC Link in Cable Activity. Ne spominjam se, da se bi to dogajalo.

Modem sem ugasnil čez weekend, pa je danes stanje enako.

Modem je Thomson.

A mi res ne zna noben pomagat? Klical sem na Telemach, pisal PM folku, nobenega odgovora.
frown-1.gif


A je možno, da mi skenirajo porte ali kaj drugega?
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.957
38
48
Tako je na kabelski "by definition", ker je sistem tako narejen (tehnicnih podrobnosti zal ne poznam), za razliko od DSL, kjer imas neke vrste direktno linijo do centrale za vsak prikljucek posebej. Menda si vcasih lahko videl Network Neighborhood od celotnega neighborhooda, za folk, ki je bil brez zascite.
wink-1.gif

To tudi jaz vidim "zadnje dni", prej pa je bil nekaj cajta mir. Verjetno je kaksen sosed v istem segmentu postal bolj "omrezno aktiven" ali pa se je na novo priklopil.
smile-1.gif


Sem pa opazil, da v primeru izpada elektrike moj UPS nic ne pomaga, ker ocitno oni nimajo backup napajanja za vse elemente na poti do centrale...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Se je že začelo. Pozdravljeni, kličem iz podjetja Telemach in vas želim obvestiti, da se konec oktobra izteče akcija Pop nonstop. Za vas smo pripravili posebno ugodnost do konca leta, za samo 9,90€ brez vezave. Too much,too much dragi telemahovci
bonk.gif
. 1€ bi še dal.

Po moji oceni je to totalno zgrešen projekt.
Ne vem kakšne hude interne dogovore imam pop tv in telemach, da so za njih celo shremo spremenili, ki je sedaj na sprejemniku ne moreš premikati.

Upam, da bodo po 01.11.2011 te brezvezne program ukinili, ali pa shemo spremenili, tako da bodo nad 160...

Tu mora biti nek hud dogovor v ozadju.
 

jendomen

Pripravnik
30. apr 2008
357
11
18
Domžale
Lp
Nihče ga ne pluva, samo za noben paket do sedaj me niso klicali in ga dobesedno vsiljevali kljub mojem jasnem odgovoru NE, je sogovornica še kar razlagala njgove prednostih in bla bla bla
Kot sem razbral z oglasa, ki sem ga dobil zraven računa, bojo naslednji mesec poslali tudi predračun, oziroma položnico za ta paket in če jo boš plačal boš avtomatsko postal naročnik paketa.
To meni že meji na vsiljevanje in rahlo na zavajanje naivnih.
 
Nazadnje urejeno: