Telemach!!!

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
ja, ampak folk pač, kot je pri navadi slovencelja, popluvajo prvo po tem, kar je negativno, pozitive pa nihče ne omeni.
Temu se drugače reče tudi; "Iz polne riti ni težko srati".
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Ima še kdo danes težave na območju Maribor z TV?
Vsakih par minut zašteka sprejemnik in ga je potrebno izklopit iz elektrike.
Sem ravnokar opazil da je Pop Fani na programskem mestu 161,ko pa sem ga vrgel iz elektrike in nazaj priklopil je pa na 168.
V desetih minutah sem moral 6x izklapljat sprejemnik.
Vsaj sedaj ko sem na bolniški ne premetavajte kanalov
wink-1.gif

"Nonstop" so neke težave, včasih dela brezhibno včasih ne.
Zanimivo, da je danes 1. november pa še vedno delajo programi od FOPtvja.

Še bolj interesantno je to, da mi samo tile "plačljivi" fptv programi zatikajo na televiziji, vse ostalo dela gladko, tudi slo1 HD, tako da res zanimiva zadeva.

Nekaj jih omrežje hudo heca. Tudi internet je nagajal (MB center) včeraj zvečer in danes zjutraj, potem pa spet dela v nulo. Ta Telemach postaja prava loterija.
 

B81

22. jul 2007
36.364
10.169
113
KSZ

Imam vprašanje:
Paket DTV 3.0 L+ ima 134 programov. Pod programi v shemi sta na primer tudi Cinestar in Cinestar A&T.
Zakaj mi ju torej ne predvaja oz. reče, da je program zaklenjen?

Hvala
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
GSMobil, lep pozdrav, zanima me ali se da na Lastovki Krim naročiti le televizijo, sam imam sicer trio, vendar ker sedaj vlečejo optiko bom šel na siol kabelsko, predvsem zaradi interneta. Vseeno pa bi plačeval še vašo televizijo recimo premium paket tako kot sedaj, saj imate boljšo shemo.

Hvala za odgovor.
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
A ti novi pop programi pa še kar delajo?? Oz. ali sem narobe razumel, da jih moramo po 2 mesecih naročiti?
 

delfin

Zelenc'
13. okt 2008
12
0
1
kako se naj znebim teh novih POP pragramov iz sheme? je zelo moteče ko moraš šestkrat pritisnat , da prideš mimo kanalov ki jih ne morem videti ;(
 

delfin

Zelenc'
13. okt 2008
12
0
1
če kar naprej posodabljajo sprejemnik, in mi potem vse zmešajo. kaj pa menjava za conax modul? je to vredu zadeva?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Denis pravi:
KSZ

Imam vprašanje:
Paket DTV 3.0 L+ ima 134 programov. Pod programi v shemi sta na primer tudi Cinestar in Cinestar A&T.
Zakaj mi ju torej ne predvaja oz. reče, da je program zaklenjen?

Hvala

Hvala, da si me spomnil, tudi ta dva si moram zatemniti
smile-1.gif
 

delfin

Zelenc'
13. okt 2008
12
0
1
še eno vprašanje , a ni skoraj vseeno, če namesto POP nonstopa naročim paket VOYO in si sam izberem kaj bom gledal? rabim itak samo risanke za tamalo. razlika v ceni je pa precejšnja, še posebej če razširjen paket zamenjam za osnovnega + VOYO, je potem itak samo 1€ dražje kot sedaj. se to splača?
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
A je možno, da je Conax kriv, da programe preklaplja straaaaašno dolgo? Nimam pojma, ker TV je, ker je to pri mami. Šla je na Telemach ravno zato, da nima dodatne škatle (STB), sedaj pa jamra, da traja celo večnost, da preklopi med programi.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
A je možno, da je Conax kriv, da programe preklaplja straaaaašno dolgo? Nimam pojma, ker TV je, ker je to pri mami. Šla je na Telemach ravno zato, da nima dodatne škatle (STB), sedaj pa jamra, da traja celo večnost, da preklopi med programi.

Pri men preklopi v 1 sec.
cheer.gif
 

B81

22. jul 2007
36.364
10.169
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
KSZ

Imam vprašanje:
Paket DTV 3.0 L+ ima 134 programov. Pod programi v shemi sta na primer tudi Cinestar in Cinestar A&T.
Zakaj mi ju torej ne predvaja oz. reče, da je program zaklenjen?

Hvala

Hvala, da si me spomnil, tudi ta dva si moram zatemniti
smile-1.gif

Zakaj zatemnit?
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.174
820
113
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
A je možno, da je Conax kriv, da programe preklaplja straaaaašno dolgo? Nimam pojma, ker TV je, ker je to pri mami. Šla je na Telemach ravno zato, da nima dodatne škatle (STB), sedaj pa jamra, da traja celo večnost, da preklopi med programi.
časovno definiraj "straaaaašno dolgo"?
smile-1.gif

pri meni preklaplja 1~2 sekundi, imam pa Conax kartico z narisanim feferončkom. poglej katero ima mama in po potrebi zamenjaj.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Tkole, 1-2 sekundi je Warp speed. Torej je Conax kartica ta, ki bremza al je lahko še kaj drugega?
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Verjetno conax, ali pa pametna kartica sama?

Jaz imam Panasonica G30 in Tehnisatov conax modul (feferon), pa tudi včasih rabi kar nekaj sekund da preklopi. Za kako sekundo se včasih tudi pokaže vmes še zaslonski meni, da gre za zakodiran kanal, potem pa pokaže sliko. Preklapljanje med slo1 in slo2 je pa precej hitrejše. Ta dva nista kodirana.