Telemach!!!

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.278
6.472
113
pri taščici
Meni od 3-5 sekund. Popizditis dobivam. Vmes pa kdaj se napise da je kanal kodiran, cez "10" sekund pa pokaze sliko.
Lg, pa neka kartica v tv, ne vem sedajle na pamet.
 
Nazadnje urejeno:

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Ce se bom jaz tega kdaj navadil...

Boš boš.....
smile-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.278
6.472
113
pri taščici
Kaj bo ta dodatek zaracunan brez narocila?
Danes ze cel dan ni NGC. Ste ga dali kam drugam(kam?) ali ste zmanjsali resolucijo iz 320x240 na 80x60 kar pa moja HD ne zna prikazat?
 

DJ_Beat

Dacar
23. jul 2007
4.204
2
38
Kranj
rener.info
Ne, ne... zraven redne poloznice je se ena za 11,99€. Sicer vse pise, cemu je namenjena, ampak ni hudic, da marsikdo ne bo prebral besedila in bo placal se to (poleg redne).
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Danes je potekala prestavitev programov, ki jih omenjate (in še nekaterih) na novejši satelit, zato so bile težave.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
" Kot pravijo zadnje informacije, so z raketo LONG MARCH 3B uspešno izstrelili satelit EUTELSAT W3C, kateri bo ( v kolikor bodo nadaljna testiranja uspešna ) oddajal RTV programe na 16. stopinjah vzhodno. "

" Satelit bi naj pričel delovat na polno v noči med 8. in 9. novembrom. "

Novi satelit - več prostora - boljša kvaliteta !?
Upajmo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Danes ze cel dan ni NGC
Tudi FoxLive ni
13.gif
Pop kino programi pa so negledljivi (kockajo)

Na modulu s kartico s foptv programi nonstop kockali, vse ostalo je delalo.

Zanimiva poteza Telemacha, da je poslal dve položnici, speti skupaj. Jaz to vidim kot neprimerno ponudbo. Mogoče kdo plača po pomoti še tisto drugo položnico in že je naročnik negledljivih programov.

Pa kaj se temelach tolko napreza pri teh programih? Saj pa število naročnikov telemacha ni v ničemer odvisno od nekvalitetnega poptv programja.

To mora biti v ozadju težki dogovor, da tako pritiskajo.

Je kakšen tu na forumu, ki je vzel te dodatne programe ali pozna koga, ki je vzel? Jaz nikogar ne poznam
smile-1.gif
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:Je kakšen tu na forumu, ki je vzel te dodatne programe ali pozna koga, ki je vzel? Jaz nikogar ne poznam
smile-1.gif

Mi doma imamo naročen POP in HBO. POP zaradi BRIA, FANI in OTO. HBO zaradi dveh serij (Rasing Hope, GOT). A smo zato čudni?
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Citat:

Pa kaj se temelach tolko napreza pri teh programih? Saj pa število naročnikov telemacha ni v ničemer odvisno od nekvalitetnega poptv programja.

To mora biti v ozadju težki dogovor, da tako pritiskajo.

en na telstar forumu, je napisal, da proplus hoče, da pridobijo tok novih naročnikov, da bojo prišli do cifre 25% od vseh naročnikov kabelske, ki jim majo trenutno.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
To mora biti v ozadju težki dogovor, da tako pritiskajo.

Je kakšen tu na forumu, ki je vzel te dodatne programe ali pozna koga, ki je vzel? Jaz nikogar ne poznam
smile-1.gif

T-2 nič ne pritiska. Morajo biti kaki hudi dogovori med Poplus in Telesmehom.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:Je kakšen tu na forumu, ki je vzel te dodatne programe ali pozna koga, ki je vzel? Jaz nikogar ne poznam
smile-1.gif

Mi doma imamo naročen POP in HBO. POP zaradi BRIA, FANI in OTO. HBO zaradi dveh serij (Rasing Hope, GOT). A smo zato čudni?

Vprašal se kdo ima, in ti si prvi, ki je "prijavil." Kaj pa počnete s POP programi doma pa ne vem, tako da ti ne morem odgovoriti, če ste čudni.

Zagotovo pa bi nekdo moral zaradi teh dvojnih položnic poklicati na tržno inšpekcijo.

To kar je naredil Telemach je šolski primer NEPOŠTENE POSLOVNE PRAKSE. Čisto zavajanje ljudi, ampak glede na naše inšpekcije si to lahko dovolijo.

Podobno kot če bi mi npr. mobitel s ppložnico poslal zraven pripeto na isti poli še en račun za nek telefon.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
To mora biti v ozadju težki dogovor, da tako pritiskajo.

Je kakšen tu na forumu, ki je vzel te dodatne programe ali pozna koga, ki je vzel? Jaz nikogar ne poznam
smile-1.gif

T-2 nič ne pritiska. Morajo biti kaki hudi dogovori med Poplus in Telesmehom.

Kako zgleda novemberska položnica za T-2? se je tudi tam kaj prijelo poleg?
smile-1.gif


Se strinjam, da mora biti v ozadju huda naveza, da so jim šli na roko menjavat shemo, zdaj pa jim še vodijo "računovodstvo".
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kako zgleda novemberska položnica za T-2? se je tudi tam kaj prijelo poleg?
smile-1.gif


Se strinjam, da mora biti v ozadju huda naveza, da so jim šli na roko menjavat shemo, zdaj pa jim še vodijo "računovodstvo".

Položnico imam v elektronski obliki (html) in je taka kot vsak mesec. Je pa v mailu pripopana še pdf reklama za pop+, ki pa nič ne zavaja.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.662
6.881
113
malo preveč pompa se dela okoli tega pop paketa.

kdo pa plača sam od sebe dodatno položnico je pa sam kriv, a če bi domov dobil pištolo, bi se tudi kar direkt šutnil?