Telemach!!!

I

Izbrisan uporabnik #488

Ne gre za to, da bodiš poleg reklamo, nič ni narobe.

Gre le za to NA KAK NAČIN jo dobiš poleg. V obliki dodatne položnice na isti poli... med položnicama pa le majhna pasica, da s plačilom postaneš naročnik za nedoločen čas ter da sprejemaš splošne pogoje.

Ki pa niso priloženi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.662
6.881
113
V bistvu je manj dela za uporabnika in za telemach, če dajo kar položnico in s tem, ko jo človek plača, se kar avtomatsko prijavi na storitev. Meni osebno je to boljše, kot pa da domov dobil prvo pogodbo, ki jo moram vrniti na telemach in šele potem mi spedenajo nekaj.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ne gre za to, da bodiš poleg reklamo, nič ni narobe.Gre le za to NA KAK NAČIN jo dobiš poleg. V obliki dodatne položnice na isti poli... med položnicama pa le majhna pasica, da s plačilom postaneš naročnik za nedoločen čas ter da sprejemaš splošne pogoje.

Ki pa niso priloženi.

Firbec me matra. A si ti že kdaj plačal kakšno naročnino s svojim denarjem? (partis donacije ne štejejo)
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
Si ne znam predstavljati enega starčega 70-ih let, kako lepo nese na pošto plačat obe položnici, ker bo pač mislil, da jih mora plačat. Nad položnico sicer piše, kako in kaj, vendar mislim, da bo to prebralo 10% ljudi. Tako se bodo nevede naročili na POP NONSTOP. Ja, in za mene je to zavajanje, ker če ne bi bilo, bi poslali na dom pogodbo, katero bi podpisal in vrnil nazaj, ne pa kuj neko položnico.
10.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Si ne znam predstavljati enega starčega 70-ih let, kako lepo nese na pošto plačat obe položnici, ker bo pač mislil, da jih mora plačat. Nad položnico sicer piše, kako in kaj, vendar mislim, da bo to prebralo 10% ljudi. Tako se bodo nevede naročili na POP NONSTOP. Ja, in za mene je to zavajanje, ker če ne bi bilo, bi poslali na dom pogodbo, katero bi podpisal in vrnil nazaj, ne pa kuj neko položnico.
10.gif

Še pred tem pa mu skrbna žena izlušči položnice
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ne gre za to, da bodiš poleg reklamo, nič ni narobe.Gre le za to NA KAK NAČIN jo dobiš poleg. V obliki dodatne položnice na isti poli... med položnicama pa le majhna pasica, da s plačilom postaneš naročnik za nedoločen čas ter da sprejemaš splošne pogoje.

Ki pa niso priloženi.

Firbec me matra. A si ti že kdaj plačal kakšno naročnino s svojim denarjem? (partis donacije ne štejejo)

Ja kako pa misliš, da sem postal pozoren na to. Danes zjutraj sem noro gledal te položnice, je bila tako dolga kot z NUSZ.

Plačujem pa preko spleta, če te zanima.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Jaz tudi plačujem preko direktne bremenitve. Upam, da mi ne bodo direkt bremenili obe položnici
10.gif

Ja itak da ti bodo, pa še eno za neumnost ti bodo poslali. Mater, še moja mati pri svojih sedemdesetih ne bi take kozlarije skupaj spravila.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:Je kakšen tu na forumu, ki je vzel te dodatne programe ali pozna koga, ki je vzel? Jaz nikogar ne poznam
smile-1.gif

Mi doma imamo naročen POP in HBO. POP zaradi BRIA, FANI in OTO. HBO zaradi dveh serij (Rasing Hope, GOT). A smo zato čudni?
Mi bomo pa HD paket naročili, ko bo v njem tudi HBO HD
nahrung002.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ma, ok, pol se lahko vsaj naslajaš ob highres, če že program ni ok
smile-1.gif
Saj zdaj mam Slo HD pa redko kaj tam gledam, mogoče če sem formulo, samo se je oni tak drl, da ni blo hdb.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.662
6.881
113
Če ima človek direktno bremenitev, pa dobi dve položnici, eno prečrtano - direktna bremenitev in normalna naročnino, druga je pa zraven za pop nonstop, če želi plačati.
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Če ima človek direktno bremenitev, pa dobi dve položnici, eno prečrtano - direktna bremenitev in normalna naročnino, druga je pa zraven za pop nonstop, če želi plačati.

Upam, da res.
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Tole je povzeto iz foruma telstar!

freesat je napisal/a:
Ne vem na podlagi česa lahko to zahtevajo ampak tako je. Naš DTV ponudnik pokriva 3 sisteme in je skupaj (od oka) 8k naročnikov. V našem sistemu jih je 2k in od tega je 10 (deset) ljudi klicalo zaradi POP. In kako naj operater podpiše pogodbo, če je po vsem "free" predvajanju recimo 50 interesentov od teh 8000, oni jih pa hočejo recimo 2000 ???

P.S.
Za PINK je odziv ljudi malo večji, ampak še vedno majhen. Kdor hoče gledat ima to možnost, kdor noče naj si programe izbriše oziroma preskoči.Saj to ti pravim. Tudi mi smo manjši KKS in če moramo na račun POP od 2k naročnikov 10 ljudi "žrtvovati" jih pač bomo. Sigurno ne bomo podpisali pogodbe, ki bi nas v pol leta zaradi pavšalov peljala v minus. Dobro, da tržimo tudi AMIS IPTV v omrežju in sigurno bo manjši strošek tem ljudem potegniti optiko v stanovanje kot kot na kocko postaviti cel sistem

Tudi mene pa še vedno matra, kako se bo na vse skupaj odzval ZKOS? Ker tole zadnje čase pa resnično presega vse meje. Vsak, ki ima 5 minut časa bi te rad nategnil. Se že veselim naslednjega sestanka in če mi šefica izrecno ne bo prepovedala, da sem tiho, bom imel kar nekaj vprašanj


Če smem dodati nekaj k tem debati...hvala bogu, da obstajajo ljudje kot so @freesat, ko povedo brez ovikarjenja in lepih v celofan zavitih besed, da nekaj tukaj močno smrdi. Zgodba o POPu je samo nadaljevanje tistega dreka (oprostite izrazu ), ki so ga začeli. Zdaj ko so pamentjakoviči skužili, da so si poslali nož v hrbet in da edino kar lahko počnejo, je zahtevati nemogoče (25 %) bodo vse storili da to tudi uresničijo. In kablaši so odlična platforma za to počenjati...žal.

LP Humaxboy
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.662
6.881
113
ne vem kaj je sploh problem pri vsej tej zadevo in zakaj bi fante omenja ZKOS, mi kdo razloži ?