Win11 in izginjanje opravilne vrstice

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.523
4.473
113
49
Na sončni strani ALP
Tole postaja že tečno. Vedno bolj pogosto mi pri zagonu PCja izgine opravilna vrstica.
Prebrskal in preizkusil sem že precej stvari iz ineta in youtuba in edino kar trenutno prime je:

SFC /SCANNOW

Pa še to ne več vedno. Potem sledi ugašanje in prižiganje PCja in ponavljanje vaje z SFC dokler se pri zagonu ne pojavi vrstica nazaj.
Obstoja še kakšna rešitev preden podrem PC in naložim Win10?!
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.987
167
63
Jaz imam še vedno win 10 in leta 2017. Posodobitve izklopljene, prav tako antivirus. Poleg tega cel kup enih profi programov, ki jih uporabljam... adobe master collection 2017, office 2017... itd... Nove posodobitve vedno prinašajo nove probleme. Sedmica je bila najboljša, ko se je izboljševala edino varnost. Z desetko so skozi cel razvoj zabluzili z raznimi spremembami strukture in temu so se morali prilagoditi tudi drugi proizvajalci programov... zato sem se ustavil pri verziji, ki mi je lepo delovala.
Skratka nobenih problemov nimam, z nobenih od programov, ki jih uporabljam. Ker novejše verzije raznih programov zahtevajo tudi novejše verzije Win 10... ampak jebeštrga jih gleda.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.625
-199
113
V task meneđerju explorerja ne vidim...

a je sploh mozno da ga ne vidis? sej to je osnova desktopa, ce se ne motim? kdaj ko ga ugasnem, izgine namizje in orodna...

Jaz imam še vedno win 10 in leta 2017. Posodobitve izklopljene, prav tako antivirus. Poleg tega cel kup enih profi programov, ki jih uporabljam... adobe master collection 2017, office 2017... itd... Nove posodobitve vedno prinašajo nove probleme. Sedmica je bila najboljša, ko se je izboljševala edino varnost. Z desetko so skozi cel razvoj zabluzili z raznimi spremembami strukture in temu so se morali prilagoditi tudi drugi proizvajalci programov... zato sem se ustavil pri verziji, ki mi je lepo delovala.
Skratka nobenih problemov nimam, z nobenih od programov, ki jih uporabljam. Ker novejše verzije raznih programov zahtevajo tudi novejše verzije Win 10... ampak jebeštrga jih gleda.

jest mam 8ko, dela ok, in tako kot ti, celo zbirko delujocih programov. sam mi gdrive ne dela od poletja vec. pa se nisem nasel bypassa...