Telemach!!!

zzz333

Pripravnik
12. jan 2010
202
0
16
Citat:
Uporabnik delfin pravi:
še eno vprašanje , a ni skoraj vseeno, če namesto POP nonstopa naročim paket VOYO in si sam izberem kaj bom gledal? rabim itak samo risanke za tamalo. razlika v ceni je pa precejšnja, še posebej če razširjen paket zamenjam za osnovnega + VOYO, je potem itak samo 1€ dražje kot sedaj. se to splača?

ni vseeno, VOYO in POPNONSTOP sta dva različna paketa. pri prvem je samo videoteka, pri ta drugem pa imaš 6 tv kanalov. če bi rad POP OTO pol se moraš naročit na paket POPNONSTOP.
 
Nazadnje urejeno:

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.355
79
48
Zdravo,

v bloku sem priklopu Panasonica na kablsko in preko DVB-C mi ne najde programov? Kje sem ga posral
confused-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na katero državo si nastavil?
Probaj nastavit na - -
Vglavnem ko greš iskat kanale ne smeš nastavit na Antena ampak moraš nastavit na Kabel
Če pod država Slovenija nimaš možnosti Kabel potem prestavi na Nemčijo,Finsko ali na - -
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.355
79
48
Imam naštimano državo Finsko, da lhako dostopa do DVB-C, vendar mi programov ne najde. Pr frekvenci in ID imam nastavljeno privzeto, ali bi moral tam vnesti številke....vendar jih ne vem
 

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Zanima me,če bodo za ta mesec računali tistim,ki so si naročilo POPNONSTOP pri naslednji položnici,glede na to da bo do 20.11 za vse zastonj.

Kje pa si to zasledil, da je do 20.11.11 zastonj?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Zanima me,če bodo za ta mesec računali tistim,ki so si naročilo POPNONSTOP pri naslednji položnici,glede na to da bo do 20.11 za vse zastonj.

Kaj tebi še delajo foptv programi?
smile-1.gif
mb rotovž je zatemnjeno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Meni še delajo normalno na Handan in sosedi tudi na conax modulu v televiziji na ciscotu pa ima zatemnjeno

Cisco in conax modul sta "mrtva"
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Da bo do 20.11.11 še zastonj so mi pa povedali na njihovem centru za pomoč naročnikom pa mislim da nekaj o tem piše tudi na kabelska.net.
Pri meni na MB Tabor dela še vedno vse in ravnokar bil pri sosedi,njej še tudi dela na TV,na cisco pa tema.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.662
6.881
113
ksz...

teta je nabavila nek LCD TV in izbrala avtomatsko nastavitev, našlo je programe, a delajo le nekateri, mislim da SLO1, pri ostalih pa piše, da se mora vpisati neka koda... Ker grem šele jutri tja, me zanima, če komu jasno, kaj bi lahko bilo? Ima samo navadno kabelsko, nima digitalne, ima mogoče TV nastavljen na digitalni signal in ji zato piše, da rabi kodo?
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
PIN za odrasle programe?
(mislim da je odvisno od dejanske oddaje, torej lahko tudi na SLO-2 zahteva)
 
Nazadnje urejeno:

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Zanima me,če bodo za ta mesec računali tistim,ki so si naročilo POPNONSTOP pri naslednji položnici,glede na to da bo do 20.11 za vse zastonj.

Kaj tebi še delajo foptv programi?
smile-1.gif
mb rotovž je zatemnjeno.

MB Rotovž dela, vsaj meni no.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
KSZ: POP programi naj bi delali vsem. Meni so na TM pomoči svetovali, da osvežim status Conax kartice. Ko se je status posodobil na 1.11.2011 je pričelo delat.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
ksz...

teta je nabavila nek LCD TV in izbrala avtomatsko nastavitev, našlo je programe, a delajo le nekateri, mislim da SLO1, pri ostalih pa piše, da se mora vpisati neka koda... Ker grem šele jutri tja, me zanima, če komu jasno, kaj bi lahko bilo? Ima samo navadno kabelsko, nima digitalne, ima mogoče TV nastavljen na digitalni signal in ji zato piše, da rabi kodo?

TV ima nastavljen na digitalni signal. Preklopi na analog.