Telemach!!!

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Aaaargh, kličem 080 22 88 in mi Anja pove, da so ravno pred 10 minutami imeli fajrunt....
frown-1.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
V naslednji uri bodo v vse digitalne sheme po sloveniji vklopljeni novi programi:
PINK MUSIC, SPORTKLUB 3, SPORTKLUB 4 in SPORTKLUB 5 (brezplačno bodo v vseh shemah).

Naslednji teden sledi vklop še treh novih programov, več pa kmalu...
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Citat:
Uporabnik doto pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Naslednji teden sledi vklop še treh novih programov, več pa kmalu...

A sportklub 6 7 in 8 ?
bonk.gif
Ti bom razložil: Sportklub 3, 4 in 5 so zraven zato, ker bo Sportklub prenašal VSEH 380 tekem angleške premier lige. Kot najbrž veš, pa so lahko tri dobre tekme v istem terminu in tako bodo naročniki sami izbrali svojo tekmo, kot bodo lahko teh pet programov tudi preskočili, če jim le ne bo pretežko.

Novi trije programi pa niso povezani s športom, so od Pro Plusa.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Ti bom razložil: Sportklub 3, 4 in 5 so zraven zato, ker bo Sportklub prenašal VSEH 380 tekem angleške premier lige . Kot najbrž veš, pa so lahko tri dobre tekme v istem terminu in tako bodo naročniki sami izbrali svojo tekmo, kot bodo lahko teh pet programov tudi preskočili, če jim le ne bo pretežko.

Novi trije programi pa niso povezani s športom, so od Pro Plusa.

In zakaj se potem ti programi imenujejo ŠPORT, če je en sam nogomet?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Saj ni samo nogomet, včasih se več športov prekriva, več panog, itd... Ni to striktno mišljeno samo za fuzbal.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Sem mislo, da ima Pro+ to v planu naslednje leto - vidim, da jih je Pink malo prestrašil
wink-1.gif


Pa še eno vprašanje - kje hudiča ste našli 570 MHz ? Tisti, ki nimajo signala porihtanega "v nulo" so najeb*li
smile-1.gif

Bolje bi bilo, da bi kakšen analogni program prestavli sem gor.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Pink bo kasneje prišel še z enim novim slovenskim programom, ki nima veze z jugo sceno.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
PRO PLUS bo z jesenjo ponudil novo storitev: 3. oktobra bo namreč zaživel POP PLUS, prvi slovenski S-VOD – naročniški video na zahtevo. Ogled vsebin bo mogoč na spletni strani www.popplus.si in prek štirih največjih slovenskih operaterjev.
 

DreamDesign

Pripravnik
26. jul 2010
734
0
16
Čeprav sem slišal naj bi imel Pink pri nas 3 programe:
- zabavni program
- informativni (s pomočjo Info TV) + filmski
- glasbeni
 

Dumber

Fizikalc
19. feb 2008
1.017
4
38
Ptuj
A vam na področju maribora tistim, ki imate večji paket 25 mb + dela vse normalno ali šteka internet. Jaz več nimam idej kaj naj naredim že 4 mesce kličem pišem gnjavim pa nikjer nikoga, da bi se prikazal. Potem so še taki frajeri, da kličeš v soboto in te poveže na ljubljansko centralo, in oni frajer tam nima podatkov o naročnikih iz mariborskega konca. Mariborčani pa čez vikend sploh ne delajo. In potem se lahko ti doma po domače povedano j.... Tale telemach je postal podn od podna.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Preberi tole (konec) ...


Kaj ima Telemach TV v razsulu?
(digitalni, analogni itak dela)
Lendava, Maribor.

Pol programov ni. (črno, ni zvoka, Cisco D3 rabi pol dneva da preklopi kanal).

Pri polovici preostalih pa spet piše, da nisem naročen. Na primer Kanal A, ki je del vsakega paketa.

080 2288 pa ali sploh ne poveže ("Omrežje zasedeno", druge številke lahko normalno kličem), če že pa je gužva (ste osmi v vrsti... skoraj ves dan)


Nič, plačilo računa ta mesec odpade.
Pri starših tudi.

Pa naj oni kličejo in sprašujejo, kaj je.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Pa še to:
Kanal, ki ga je začuda predvajal, je pol časa ime diapozitiv efekt, kot da bi predvajal tam 15 slik na sekundo.