Telemach!!!

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Uh tega pa ne vem. Poznavanje gre zgolj iz tega kar sem videl v bazni postaji enkrat v našem Gasilskem domu.
Če je kriza zalaufajo agregat na strateških koncih.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Na Viču je poplavilo trafo postaje od Elektra, zato so vse izključili in je posledično tudi Telemach ostal brez napajanja.
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
523
108
43
Za mnoge imam najbrž smešno vprašanje, ampak čisto informativno me zanima, ali je mogoče komu znano, kdo dela podnapise za Telemachovo programsko shemo? Oziroma kako je vse skupaj urejeno? Dela vsaka televizijska hiša svoje podnapise ali ima tudi Telemach prste vmes?
smile-1.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
No pa da ne bomo samo grajal Telemacha.

Zaradi že omenjenih težav s Siolom in njihove zadnje podražitve sem se odločil it na kabel od Telemacha.

V ponedeljek oddal vlogo, včeraj me je kotaktiral tehnik, ki pride danes priklopit zadevo. Vsekakor hitri odziv.

Ali so kakšne izkušnje kako hitro bo potem sledil odklop na Telekomu (gre za ukinitev kompletnega trojčka)?
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Ja sej to bojo, samo koliko časa mi bo Telekom še računal.

Je res skrajni čas za odhod, ker tolikokrat k pa zdej linija dol pade pa adijo pamet.

Po vsaki kao prenovi je blo slabš.
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
960
22
18
V začetku avgusta sem prenašal Siol Trio na Telemach trojček - prenos je bil končan v 7 dneh.
Siol ti pošlje obvestilo o prenosu kakšen dan dva pred odklopom.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Telefonska številka se lahko prenaša različno hitro, odvisno od zasedenosti. Od 2 do 10 dni.
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.102
639
113
p****a jz pa čakam da mi priklopijo telemach že 1 mesec skor. gre se za novogradnjo, skablirano je vse že 3tedne, zdj pa čakamo na priklop 3 hiše nove. pa nikakor ne vejo kdaj bo... je pa telemach edini ponudnik tak (edino on ima vse kable), tk da smo ga primorani čakat.....
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Citat:
Uporabnik matej_ pravi:
je pa telemach edini ponudnik tak (edino on ima vse kable), tk da smo ga primorani čakat.....

Tukaj je problem. Tega se zavedajo pa se jim nikamor ne mudi.