Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.208
-2.150
113
Mirsi, veš tudi tukaj si ga spet mimo pihnil. Konkretno, bil sem na Kubi in tvoj stavek "Še vedno pa jim gre bolje, kot je šlo Ukrajini do pred vojno" ne more biti dlje od resnice. Kuba je turistična država, ampak revna tako, da bog pomagaj. Videl sem vrste za hrano oz. kaj so dobili. Videl sem trgovine brez stvari, videl sem reveže, ki so živeli v takih razmerah, ki bi jih sedaj videl npr. v Mavretaniji. Kuba je žal skorumpirana v nulo, in globoko v dreku. Zagotovo so sokrive sankcije, še največ pa kar sami s svojo vseobsegajočo korupcijo. Ukrajina? Visokotehnološko razvita država proti njim. Žal, za obe.
Ne vem, če sem kaj mimo pihnil. Kuba ima višji BDP kot Ukrajina

Na Kubi nisem še bil, ti pa verjamem kar praviš, ker nekaj takega sem vidil v Ukrajini - res pa da že dlje časa nazaj.
Ljudje so stali v 100m vrsti za vodo pred pitnikom sredi Kijeva, imeli so pa dve vrste vode - ena je bila 3x dražja. sem jo neko noč, ko ni bilo vrste tadražjo probal - slabša kot pri nas iz pipe. Pa vsi so pili iz istega steklenega kozarca :-( Vrste za hrano, prazne trgovine - reveži - vse to sem videl v ukrajini.

Kakorkoli, Kuba je še 50+ let pod sankcijami, Ukrajina brez sankcij. Saj ne da bi mislil kogarkoli hvaliti, ampak Ukrajina je po 30 letih samostojnosti postala iz najbolj napredne republike v Sovjetski zvezi najrevnejša država v Evropi. (S korupcijo in nacizmom) Sta jo prehiteli v razvoju tako Belorusija, kot Rusija. S tem da so jim Rusi nudili poceni plin in še kaj.

Mavretanija je kapitalistična država?
 

B81

22. jul 2007
36.408
10.226
113
Ne vem, če sem kaj mimo pihnil. Kuba ima višji BDP kot Ukrajina

Na Kubi nisem še bil, ti pa verjamem kar praviš, ker nekaj takega sem vidil v Ukrajini - res pa da že dlje časa nazaj.
Ljudje so stali v 100m vrsti za vodo pred pitnikom sredi Kijeva, imeli so pa dve vrste vode - ena je bila 3x dražja. sem jo neko noč, ko ni bilo vrste tadražjo probal - slabša kot pri nas iz pipe. Pa vsi so pili iz istega steklenega kozarca :-( Vrste za hrano, prazne trgovine - reveži - vse to sem videl v ukrajini.

Kakorkoli, Kuba je še 50+ let pod sankcijami, Ukrajina brez sankcij. Saj ne da bi mislil kogarkoli hvaliti, ampak Ukrajina je po 30 letih samostojnosti postala iz najbolj napredne republike v Sovjetski zvezi najrevnejša država v Evropi. (S korupcijo in nacizmom) Sta jo prehiteli v razvoju tako Belorusija, kot Rusija. S tem da so jim Rusi nudili poceni plin in še kaj.

Mavretanija je kapitalistična država?
V kijevu si to videl, pravis? Katerega leta blo to?