Telemach!!!

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.650
6.052
113
blizu močvirne prestolnice
Naročniška kartica se vtakne v ta modul, kateri pa je vtaknjen v televizor. Seveda mora tv imeti režo za to, pri Sonyu je tam kjer piše v knjigi samo za servis. Ne vem kako drugače bi ti to povedal.
 

Tufy

Zelenc'
25. mar 2010
29
0
1
@GSMobil

Nameravate urediti delujoč 16:9 format in izboljšati kvaliteto slike (tako kot na enki & dvojki) tudi na TV SLO3? Na DVB-T mreži že deluje...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Je pri trojčku možno izbirati podpakete?

Torej bi v trojčku izbral malo močnejši internet, ne bi pa rabil dodatnih TV programov?
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Je pri trojčku možno izbirati podpakete?

Torej bi v trojčku izbral malo močnejši internet, ne bi pa rabil dodatnih TV programov?

Pol vzameš začetni digitalni paket kabelske za 15,5€ + paket neta, ki ti sede.
 

trbowc

Pripravnik
15. jun 2008
136
1
18
GSMobil
confused-1.gif

Zanima me ,ali boste v bližnji prihodnosti izboljšali sliko in uredili format na SPORTKLUB in SPORTKLUB+, glede na to, da da se na teh programih prenaša Premier League.

LP
--------------
MANUTD
evil.gif
 

Rasputin

Pripravnik
9. dec 2008
55
0
6
Mene pa zanima ali namerava Telemach z jesenjo spet kaj spustiti cene oz. povišati hitrosti interneta (kar je sicer isto
wink-1.gif
?
Mislim, da je nekakšno postopno zviševanje hitrosti tudi obljubljal, ko je lani vstopil v Novo dobo...še posebej glede na to, da imajo na optiki T2 100Mbit za 25 €/mesec...
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Tisto optiko ima na voljo nekje 3% prebivalstva, tak da se s tem ne rabijo tekmovati.
Sicer nimam nič proti manjšim cenam.
 

rfaric

Zelenc'
14. sep 2010
13
0
1
lp

Imam cisco D3 in na njem ni podnapisov za kanal scifi na analognem pa je ali je to samo pri meni ali je to nasplošno?
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
960
22
18
Citat:
Uporabnik rfaric pravi:
lp

Imam cisco D3 in na njem ni podnapisov za kanal scifi na analognem pa je ali je to samo pri meni ali je to nasplošno?

Pravkar preveril - pri meni so podnapisi. Imam Cisco D3.

lp
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Lastnik Telemacha se širi v BiH
Poslovni dnevnik - torek, 14.09.2010 22:00
Tekst: STA

Ljubljana - Britanski investicijski sklad Mid Europa Partners, ki je lastnik ljubljanskega telekomunikacijskega podjetja Telemach, je pred kratkim kupil tri kabelske operaterje v Bosni in Hercegovini - Elob, BH Cabel Net in Global Net - ter jih združil v Telemach BiH.

Omenjeni trije operaterji bodo v BiH pod skupno streho ponujali digitalno televizijo, internet in kabelsko telefonijo. Strateški cilj novonastalega združenja Telemach BiH je vlaganje v storitve, ki bodo podjetje pripeljale na najvišjo tehnološko raven.

"Po prevzemu omenjenih treh družb smo si zagotovili veliko prednost na področju telekomunikacij, predvsem v srednji in vzhodni Evropi, kjer smo že prevzeli nekatera vodilna podjetja," je ob tej priložnosti povedal eden izmed partnerjev v skladu Mid Europa Robert Knorr. Dodal je, da bodo vsa podjetja tržila svoje storitve pod blagovno znamko Telemach, ki je bila do zdaj uveljavljena v Sloveniji.

Sklad Mid Europa Partners je že lastnik telekomunikacijskega podjetja Telemach v Sloveniji ter drugih podjetij v Srbiji, na Poljskem in Madžarskem. V Telemachu so dejali, da je Mid Europa največji investicijski sklad, ki svoj kapital vlaga v države srednje in vzhodne Evrope že vse od leta 1999. Poslujejo iz Londona, Budimpešte in Varšave, sam sklad pa upravlja kapital v višini 3,2 milijarde evrov.



Določena kvota denarja sklada namenjena v TK sektor je porabljena, kar pomeni, da najbrž ni več interesa za nakup T-2ja.
 

Rasputin

Pripravnik
9. dec 2008
55
0
6
WOW! Ne me jebat....TI že maš na Telemachu 100/100 en cajt najbrž potem
nahrung002.gif

Res nevem kaj se eni oglašajo, če nimajo nič pametnega za povedat...če ste ful zadovoljni s paketi ki jih telemach ponuja, svaka vam čast....potrudili so se ponudit hitrosti, cene pa so tam do neba...nevem kaj so potem govorili o Docsis 3.0 konkurenca optiki....
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.685
758
113
Mene pa zanima, koliko vas ima težave z kockanjem na digitalni TV in prekinjanjem zvoka na Telemachu ?