Telemach!!!

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36
Citat:
Uporabnik Romzi pravi:
Kdo pa dons še uporablja stacionarni telefon?
evil.gif
Vse firme...
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
667
3
18
Pa tammkjer ni GSM signala oziroma je zelo slabo pokrito v sami bliznji okolici Ljubljane.
 

smejko

Pripravnik
9. jan 2010
260
0
16
Živijo!

Doma imam Telemachov Cisco Z3375DVB, zanima pa me čemu je namenjeno ležišče za SIM?

lp
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.070
3.954
113
Eno vprašanje za Telemach mojstre. Ker nikjer na internetu ne zasledim cene za novi priklop na individualno hišo me zanima ,če je to po novem brezplačno (tako kot večina ponudnikov ) ali se plača. Zanima me pa za priklop na individualno hišo na Studencih MB, ki ima samonosilni kabel že našeljan na podstrešje, vendar je prejšni lastnik dal kabelsko odklopit.
 

janilemy

Zelenc'
2. sep 2010
1
0
1
Nevem če ima kdo podobne težave, malo sem prebiral forum pa nisem nič našel. Danes sem nabavo na telemachu nov hd snemalnik od ciscota, doma priklopo vse kot piše tv z hdmi kablom ( priloženim ), beli kabl od telemacha ( iz tv vtičnice ) pa štrom, pa se cisco nalaga, pride tam do nalaganja/zapiranja NIT -i , nevem točno vglavnem, potem ko vse naredi se ugasne, pa ga vklopim pa se pokaže slovenija 1 ( prvi program na snemalniku ) vse skupaj frizne ( zmrzne, se ustavi ) pa se cisco sam od sebe vgasne, pa zopet vklopi pa preverja vse skup pa ovo namešča/zapira NIT itd in se to ponavla ... Probal sem že vse kable, hdmi dela z dvd playerjem, štrom tud, slika na tv je, kaj bi še lahko blo narobe, al je ziher hd snemalnik pokvarjen oz nekaj ni vredu pa je trba zamenjat ? Full se mi neda več na telemach vozit, se mi zdi da sem več tam kot doma
smile-1.gif
Hvala za pomoč LP
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Analogna shema, digitalna shema, ter Lastovka KRVAVEC, TRDINOV VRH in KRIM imajo od danes naprej v programski shemi PINK SI.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.266
2.380
113
Pomurje
Aha.
No dobro. Itak samo kolesarstvo gledam. Tako da me mali par sek. zamik ne moti.

Le smešno je ko že pol grupe leži, čez 4 sek pa se derejo šturz,šturz
smile-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Sem hotel preverit, pa ne bo šlo, ker je na vsakem kanalu črna slika (zvok je).
tongue-1.gif


Se je še komu to zgodilo?
Cisco D3.

Povezava je OK, načine 16:9 in 4:3 TV preklaplja v odvisnosti od kanala, zvok kot že omenjeno je.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Živ!

Kaj bi lahko bil razlog, da digitalni kanali izgubljajo signal. Za nekaj časa zna biti slika povsem ok, kasneje pa se začnejo pojavljati kocke ali pa kanal povsem izgubi signal. Analogna slika je drugače ok, samo je proti digitalni (ko lepo lovi) neprimerno slabša. Imam Panasonic plasmo in Telemachovo Conax kartico (tisto, ki ima narisan feferon).

lp